Aromat czy premix?

Specjalna salonowa sofa dla firmy A-Sense
Awatar użytkownika
Marcin Gdynia
Nieaktywny
Nieaktywny
Posty: 723
Rejestracja: pt maja 28, 2021 8:35 am
Lokalizacja: Gdynia
Podziękował: 828 razy
Otrzymał podzięk.: 1580 razy
Płeć: Mężczyzna

Aromat czy premix?

Postautor: Marcin Gdynia » pt lut 04, 2022 12:44 am

Szkoda chłopa, mógł tu dużo wnieść. Fakt, że niektórzy (w tym i ja) musieli na własnej skórze przekonać się o tym, że to specyficzne forum z bardzo specyficznymi regułami. Mimo wewnętrznej niezgody warto zacisnąć zęby i robić swoje. Ktoś tam u góry rozliczy nas wszystkich, tych z czarnej teczki również. :)
Awatar użytkownika
Krasnal45
Moderator
Moderator
Posty: 6679
Rejestracja: sob cze 20, 2015 6:38 am
Lokalizacja: Aglomeracja Śląska
Podziękował: 5177 razy
Otrzymał podzięk.: 7639 razy
Płeć: Mężczyzna

Aromat czy premix?

Postautor: Krasnal45 » czw cze 17, 2021 7:49 pm

Tak. Zalecane przez A-sense jest 10%.
__________________________________
Obrazek
__________________________________
Od 22.02.2013 bez analoga.
You don't smoke? Do not vape!
Obrazek
Awatar użytkownika
sthEn
Użytkownik
Użytkownik
Posty: 100
Rejestracja: pn lip 29, 2019 12:41 pm
Lokalizacja: Gdynia
Podziękował: 15 razy
Otrzymał podzięk.: 35 razy
Płeć: Mężczyzna

Aromat czy premix?

Postautor: sthEn » czw cze 17, 2021 6:58 pm

Apoc pisze:@Kruk

Właśnie ubełtałem tą morelkę. Dzwoniłem do A-Sense, nie mają premixów, to normalne aromaty są. Dawkowanie jak w pozostałych.

SB


Czyli... 10%?

Bo przyznam, że dostałem dwa aromaty "gratis" do ostatniego zamówienia - Pear i Lemon Tart, i średnio to udane.
VOOPOO DRAG 2 + PROFILE UNITY RTA
DOVPO TOPSIDE DUAL + PROFILE RDA
Awatar użytkownika
Tommy Black
Użytkownik
Użytkownik
Posty: 22432
Rejestracja: pt cze 05, 2015 7:23 am
Lokalizacja: Szeroko pojęta Galicja
Podziękował: 10897 razy
Otrzymał podzięk.: 28761 razy
Płeć: Mężczyzna

Aromat czy premix?

Postautor: Tommy Black » czw cze 17, 2021 6:36 pm

Apoc pisze:Jeśli ktoś chce zobaczyć skasowane posty (powtarzam: w których nie było żadnego mojego nadużycia), oraz rozmowę prywatną między mną i @ Miodu mam zarchiwizowane zdjęcia z całej sprawy. Nie godzę się na takie traktowanie, nikt "równiejszy" niż ja nie będzie mnie opluwał.


Dobrze, zostań sobie razem z tą "czarną teczką", przechowuj ją czule, może ci się jeszcze kiedyś przyda. Za mało tam miejsca pewnie na twoje ego ale może jakiś słoik gdzieś znajdziesz...
Masz miesiąc czasu i na ten słoik i na kontemplację na łonie przyrody. To uspakaja a właśnie nadchodzi świetna pogoda...
Apoc
Płeć: nieokreślona

Aromat czy premix?

Postautor: Apoc » czw cze 17, 2021 6:31 pm

Tommy Black pisze:Nic nie zostanie przywrócone. A treść nie była dla nikogo, poza tobą, znacząca. Nie mieściła się także w treści tego tematu. A o piętach i innych częściach ciała możesz założyć osobny temat. Możesz też się nieco uspokoić...



Nie unoś się tak, nie taka Twoja rola przyjacielu, moja treść jak najbardziej była na miejscu, wszak gdzie miałbym chwalić A-Sense pod niebiosa jak nie w tym temacie? :doping:

Widzę tutaj zgraną grupę, która nie toleruje nowych użytkowników, żyjcie sobie w swoim malutkim autystycznym światku, krytykujcie, mieszajcie z błotem i opluwajcie nowych, którzy przecinka nie postawili.

Treść zostanie z pewnością usunięta, wszak tak działają (określeni) moderatorzy tego forum, ale dla tych dobrych moderatorów, którzy zdążą zobaczyć, co złego to nie ja.

Pozdrawiam.

Jeśli ktoś chce zobaczyć skasowane posty (powtarzam: w których nie było żadnego mojego nadużycia), oraz rozmowę prywatną między mną i @Miodu mam zarchiwizowane zdjęcia z całej sprawy. Nie godzę się na takie traktowanie, nikt "równiejszy" niż ja nie będzie mnie opluwał.
Awatar użytkownika
Tommy Black
Użytkownik
Użytkownik
Posty: 22432
Rejestracja: pt cze 05, 2015 7:23 am
Lokalizacja: Szeroko pojęta Galicja
Podziękował: 10897 razy
Otrzymał podzięk.: 28761 razy
Płeć: Mężczyzna

Aromat czy premix?

Postautor: Tommy Black » czw cze 17, 2021 6:09 pm

Apoc pisze:@Miodu @
Awatar użytkownika
Sobear


Proszę przywrócić treść mojego posta, była znacząca dla przedstawicieli firmy A-Sense.


Nic nie zostanie przywrócone. A treść nie była dla nikogo, poza tobą, znacząca. Nie mieściła się także w treści tego tematu. A o piętach i innych częściach ciała możesz założyć osobny temat. Możesz też się nieco uspokoić...
Apoc
Płeć: nieokreślona

Aromat czy premix?

Postautor: Apoc » czw cze 17, 2021 6:02 pm

@Miodu @
Awatar użytkownika
Sobear


Proszę przywrócić treść mojego posta, była znacząca dla przedstawicieli firmy A-Sense.


Treść została skasowana 4 razy - nie było nadużyć, przkleństw, offtopicu, czy innych nieporządanych rzeczy, była tylko skromna uwaga do moderatorów. (określonych)
Awatar użytkownika
Kruk
Użytkownik
Użytkownik
Posty: 17
Rejestracja: wt lis 10, 2020 12:01 pm
Lokalizacja: Łódź
Podziękował: 10 razy
Otrzymał podzięk.: 7 razy
Płeć: Mężczyzna

Aromat czy premix?

Postautor: Kruk » czw cze 17, 2021 2:18 pm

Apoc pisze:@Kruk

Właśnie ubełtałem tą morelkę. Dzwoniłem do a-sense, nie mają premixów, to normalne aromaty są. Dawkowanie jak w pozostałych.


Dziękuje za szybką odpowiedź. :)

SB
Odin 200W + Kylin Mini V2
Grus + BTFC RDA
Apoc
Płeć: nieokreślona

Aromat czy premix?

Postautor: Apoc » czw cze 17, 2021 2:13 pm

@
Awatar użytkownika
Kruk


Właśnie ubełtałem tą morelkę. Dzwoniłem do A-Sense, nie mają premixów, to normalne aromaty są. Dawkowanie jak w pozostałych.

SB
Awatar użytkownika
Kruk
Użytkownik
Użytkownik
Posty: 17
Rejestracja: wt lis 10, 2020 12:01 pm
Lokalizacja: Łódź
Podziękował: 10 razy
Otrzymał podzięk.: 7 razy
Płeć: Mężczyzna

Aromat czy premix?

Postautor: Kruk » czw cze 17, 2021 2:00 pm

Podepnę się pod pytanie żeby nie zakładać kolejnego tematu, otrzymałem od A-Sense buteleczkę z etykietą "A-Sense Flavours Creme Brule" ale brak na niej informacji o dawkowaniu, ktoś wie może coś więcej na ten temat? Czy jest to zwykły aromat ze standardowym dla A-Sense dawkowaniem 10%? Czy jakiś magiczny premix? :D

SB
Odin 200W + Kylin Mini V2
Grus + BTFC RDA

Wróć do „A-Sense w Salonie”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Claude [Bot] i 0 gości