Aromaty Asense

DvvightSchrute
Użytkownik
Użytkownik
Posty: 92
Rejestracja: śr maja 05, 2021 11:59 pm
Lokalizacja:
Podziękował: 15 razy
Otrzymał podzięk.: 31 razy
Płeć: Mężczyzna

Aromaty Asense

Postautor: DvvightSchrute » czw lip 15, 2021 1:14 pm

Mam pytanie do osób, które używały aromatu Aloes - Winogrona i premixu Aisu Aloe Vera.
Natknąłem się na którejś ze stron z przepisami na klona tego premixu, który swoją drogą (razem z Sun Tan Mango od Dinner Lady i Oni od A&L) był najlepszym, co w życiu wapowałem.
Ten klon składał się z wyżej wymienionego aromatu, Coolady i któregoś ze słodzików. Warto zamawiać ten aromat? Ktoś używał aromatu i premixu Aisu i ma porównanie?
PawelD
Użytkownik
Użytkownik
Posty: 3
Rejestracja: śr lip 14, 2021 5:45 pm
Lokalizacja:
Podziękował: 2 razy
Otrzymał podzięk.: 2 razy
Płeć: Mężczyzna

Aromaty Asense

Postautor: PawelD » śr lip 14, 2021 7:07 pm

Witam Wszystkich.

Truskawka-Mięta - to mój ulubiony aromat od Asense. Delikatna truskawka z nieśmiałą miętą w tle. Nie męczy, nie brudzi grzałki, nie jest słodka, jest rewelacyjna. Polecam każdemu.

DoubleApple - intrygująco zaskakujący. Jabłko z wyczuwalną w tle nutą tytoniu. Jabłko świeże, nie kwaśne, nie męczy, nie brudzi grzałki.

Pozdrawiam.


 ! Wiadomość od: Selene
Witaj @
Awatar użytkownika
PawelD
.

Dobrym zwyczajem Salonu jest przywitać się z innymi użytkownikami.
ObrazekMożesz to zrobić w temacie Tu stawiamy pierwsze kroki na forum.
grzecho166
Użytkownik
Użytkownik
Posty: 3
Rejestracja: wt sty 19, 2021 8:36 pm
Lokalizacja:
Otrzymał podzięk.: 4 razy
Płeć: nieokreślona

Aromaty Asense

Postautor: grzecho166 » ndz lip 04, 2021 3:21 pm

Jogurt truskawkowy - spodziewałem się smaku typu najtańszy jogurt o smaku truskawkowym, a dostałem smak karmelków truskawkowo-śmietankowych. Truskawka mogłaby być trochę bardziej wyczuwalna, ale poza tym bardzo przyjemny smak, idealnie nadawałby się do codziennego użytku gdyby nie fakt, że bardzo szybko się do niego przyzwyczajam i smak zanika po jednym zbiorniku.
Smak: 9/10 Intensywność: 6/10

Grapes creeper - owoc winogrona mało wyczuwalny, smakuje jak liście albo gałęzie winogrona, bardzo intensywny i nieprzyjemny ziemisto-gumowy zapach, który ciężko opisać. Generalnie aromat nie najgorszy na świecie, ale ja raczej nie polecam.
Smak: 4/10 Intensywność: 8/10

Smoczy owoc - smak dostępny u większości producentów, próbował go chyba każdy oprócz mnie. Nie próbowałem nigdy żadnego smoczego owocu, ale ten smakuje według mnie jak poziomki, a w tle przewija się lekko kremowa nuta. Nie nudzi się nawet po większych ilościach.
Smak: 8/10 Intensywność 9/10

Electron - Zapach okropnego lekarstwa na początku mnie przeraził, ale smak miło mnie zaskoczył i tak jak większość tutaj, ja również nie potrafię stwierdzić co to za smak. Może jakieś zioła albo kwiaty i skórki owoców, poza tym wydaje się niesamowicie intensywny i słodki przy czym nie męczy.
Smak: 7/10 Intensywność: 10/10
Awatar użytkownika
jeffrey
Patronauta
Patronauta
Posty: 303
Rejestracja: czw lip 12, 2018 6:20 am
Lokalizacja: Stalowa Wola
Podziękował: 410 razy
Otrzymał podzięk.: 233 razy
Płeć: Mężczyzna

Aromaty Asense

Postautor: jeffrey » czw cze 03, 2021 11:26 am

Dzięki @
Awatar użytkownika
Tomba
w takim razie rozcieńczę i zobaczymy co będzie. Chociaż @
Awatar użytkownika
Tommy Black
w pierwszym poście pisał że rozrabiał w stężeniu 10% i dał notę temu aromatowi 9/10.

Tommy Black pisze:Zanim do nich napiszesz...
Wstaw butelkę z tą mieszanką do ciepłej wody, maksymalnie 70 C. Potrząśnij kilka razy co 15 minut. Pozwól wodzie z tą butelką wystygnąć. Potem odstaw wstrząśniętą na noc w ciemne miejsce. Nie będziesz musiał pisać... :smile:


Dzięki, tak zrobię.
Obrazek
Awatar użytkownika
Tommy Black
Użytkownik
Użytkownik
Posty: 22432
Rejestracja: pt cze 05, 2015 7:23 am
Lokalizacja: Szeroko pojęta Galicja
Podziękował: 10893 razy
Otrzymał podzięk.: 28761 razy
Płeć: Mężczyzna

Aromaty Asense

Postautor: Tommy Black » śr cze 02, 2021 6:54 pm

jeffrey pisze:Za to z czerwoną lemoniadą mam problem, liquid stoi już tydzień, może nawet dłużej i dalej jest mętny a zapach przypomina rozpuszczalnik. Poczekam jeszcze kilka dni, a jak nic się nie zmieni to napiszę do nich.


Zanim do nich napiszesz...
Wstaw butelkę z tą mieszanką do ciepłej wody, maksymalnie 70 C. Potrząśnij kilka razy co 15 minut. Pozwól wodzie z tą butelką wystygnąć. Potem odstaw wstrząśniętą na noc w ciemne miejsce. Nie będziesz musiał pisać... :smile:
Awatar użytkownika
Tomba
Patronauta
Patronauta
Posty: 5830
Rejestracja: wt maja 21, 2019 1:29 pm
Lokalizacja: Poznań
Podziękował: 5236 razy
Otrzymał podzięk.: 7081 razy
Płeć: Mężczyzna

Re: Aromaty Asense

Postautor: Tomba » śr cze 02, 2021 6:49 pm

@
Awatar użytkownika
jeffrey
- lubię tę ich czerwoną lemoniadę, ale w stężeniu 3% i to jest jeden z nielicznych ich aromatów, który przegryza się u mnie ok. miesiąca.
_____________________________________________
:czajniczek: Obrazek
................. Od 21.05.2009 zero analogów......................................
Awatar użytkownika
jeffrey
Patronauta
Patronauta
Posty: 303
Rejestracja: czw lip 12, 2018 6:20 am
Lokalizacja: Stalowa Wola
Podziękował: 410 razy
Otrzymał podzięk.: 233 razy
Płeć: Mężczyzna

Aromaty Asense

Postautor: jeffrey » śr cze 02, 2021 3:35 pm

Kupiłem parę aromatów od A-Sense i rozrobiłem w stężeniu 10%. Jogurt truskawkowy posmakował mi, taki naturalny Danone. Za to z czerwoną lemoniadą mam problem, liquid stoi już tydzień, może nawet dłużej i dalej jest mętny a zapach przypomina rozpuszczalnik. Poczekam jeszcze kilka dni, a jak nic się nie zmieni to napiszę do nich.
Obrazek
Awatar użytkownika
Frankosio
AdminTechniczny
AdminTechniczny
Posty: 1678
Rejestracja: ndz cze 24, 2018 10:32 am
Lokalizacja: Warszawa
Podziękował: 1833 razy
Otrzymał podzięk.: 3018 razy
Płeć: Mężczyzna

Aromaty Asense

Postautor: Frankosio » czw maja 20, 2021 7:46 pm

@
Awatar użytkownika
Tomba
czytaj wcześniejszy post, bo dopisałem tam co i jak z Electronem. Anyżek to nie jest.
:chmurka: Obrazek :vape: Only MTL :ok2:
Awatar użytkownika
Tomba
Patronauta
Patronauta
Posty: 5830
Rejestracja: wt maja 21, 2019 1:29 pm
Lokalizacja: Poznań
Podziękował: 5236 razy
Otrzymał podzięk.: 7081 razy
Płeć: Mężczyzna

Re: Aromaty Asense

Postautor: Tomba » czw maja 20, 2021 7:39 pm

@
Awatar użytkownika
Frankosio
- dzięki, a wyczuwasz w obecnym Electronie anyż?
_____________________________________________
:czajniczek: Obrazek
................. Od 21.05.2009 zero analogów......................................
Awatar użytkownika
Frankosio
AdminTechniczny
AdminTechniczny
Posty: 1678
Rejestracja: ndz cze 24, 2018 10:32 am
Lokalizacja: Warszawa
Podziękował: 1833 razy
Otrzymał podzięk.: 3018 razy
Płeć: Mężczyzna

Aromaty Asense

Postautor: Frankosio » czw maja 20, 2021 7:35 pm

@
Awatar użytkownika
Tomba
- pewnie że spróbować. Ciekawy smak, łagodny i przyjemny. Ja w nim wyczuwam Liczi, ale (jak pisałem wcześniej) nie miałem okazji próbować naturalnego owocu Mangostan, więc trudno mi ocenić, czy on faktycznie ma posmak jaki ja czuję. Ogólnie aromat jest OK! i śmiało można go wapować solo.
Z dorobionych 120 ml wywapowałem połowę, a resztę podzieliłem na pół (po 30 ml) i do jednej porcji dodałem 10 ml już dorobionej mieszanki mięty z chłodzikiem, a do drugiej około 15 ml dorobionego dożo wcześniej Electrona.
Mangostan dostał tzw. "pazura" po odstaniu kilku dni, a ja przez to dowiedziałem się, że Electron można chmurzyć solo, ale jest też świetnym dodatkiem do innych aromatów, nadając im zupełnie odmiennego smaku i dodając COŚ na wzór chłodzika, choć chłodzikiem to nie jest.
Nie wiem czy dobrze mnie zrozumiesz... takie dopełnienie smaku czymś a'la mięta, coolada, i teraz czymś takim może być Electron mający w sobie TO COŚ.

P.S.
@
Awatar użytkownika
Tomba
ja też początkowo sądziłem, ze to anyżek, ale po opróżnieniu 120 ml doszedłem do wniosku, że o ile w tym jest anyżek, to jest go niewiele, a ten smak jaki tam przewija się na pierwszym to jest EUKALIPTUS. Możliwe, że to eukaliptus z odrobiną anyżu. Wcześniej nie mogłem tego zidentyfikować, choć wiedziałem, że coś mi ten smak przypomina.
W pracy ktoś przyniósł cukierki z eukaliptusem (coś jak miętówki) i EUREKA! juz wiedziałem co to Electron. :)
:chmurka: Obrazek :vape: Only MTL :ok2:

Wróć do „Aromaty i dodatki”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 5 gości