Zapraszamy na naszą sofę!

Specjalna salonowa sofa dla firmy A-Sense
Awatar użytkownika
edarek
Moderator
Moderator
Posty: 2668
Rejestracja: pn sty 06, 2020 1:39 pm
Lokalizacja: Trzebież
Podziękował: 3887 razy
Otrzymał podzięk.: 1933 razy
Płeć: Mężczyzna

Zapraszamy na naszą sofę!

Postautor: edarek » sob lip 18, 2020 10:53 am

No to to może ja coś dołożę.

Do prób użyłem atomizera Recurve RDA, bawełna Muji. Baza 50/50, nikotyna coś koło 2,5 mg.

 Aloes - ogórek 10%

Do tego aromatu podchodziłem z lekkim dystansem, bo bardziej aloes kojarzy mi się z jakimś kremem, niż czymś, co można wsadzić do paszczy :-D, ale do rzeczy. 

Zapach... Hmm, nie wiem, jak go określić. Pierwsze to aloes i po zastanowieniu, gdzieś tam ledwo wyczuwalny ogórek.
Przy wapowaniu na wdechu trochę słodko, później aloes dominujący. Tu znów ogórka nie czuję, choć bardzo je lubię. Po wydechu zostaje odrobina mentolu, ale taka w sam raz. Ogólnie smak dość przyjemny, choć nie wiedziałem, czego spodziewać się po aloesie, ale całkiem fajny.


 Truskawka - mięta 10%

Zapach truskawki. Nic dodać, nic ująć.
Na wdechu słodko, ale bez przesady i truskawkowo. Przy dłuższym zaciągnięciu zaczyna być wyczuwalny mentol. Na wydechu więcej mentolu niż truskawki, jednak czuć ją nadal z tą lekką słodyczą. Całkiem przyjemnie się go wapuje. Nie jest przesadnie przesłodzony także, jak dla mnie nadaje się do ciągłego chmurzenia. Nazwa chyba najbardziej zasadna - najpierw truskawka, później mięta. Tylko tak, jak poprzednicy wspominali, mogłoby być mniej miętowo.

@
Awatar użytkownika
Bart
osz_A-Sense, całkiem udane aromaty :ok:.
You don't smoke? Do not vape!
Obrazek
Tak w przybliżeniu

Obrazek
Awatar użytkownika
DwaJedenIks
Użytkownik
Użytkownik
Posty: 30
Rejestracja: wt cze 11, 2019 3:48 pm
Lokalizacja: Toruń
Podziękował: 13 razy
Otrzymał podzięk.: 11 razy
Płeć: Mężczyzna

Zapraszamy na naszą sofę!

Postautor: DwaJedenIks » czw lip 16, 2020 6:14 pm

ToYz pisze:Dolej bazę nikotynową i tyle. :czajniczek:
Też taki dostałem tylko nie wiem czy to jest 15 czy 10ml.

Pojemnościowo wygląda na to samo co aromaty, czyli będzie 15 ml.
Awatar użytkownika
ToYz
Użytkownik
Użytkownik
Posty: 175
Rejestracja: wt maja 05, 2020 10:22 am
Lokalizacja:
Podziękował: 23 razy
Otrzymał podzięk.: 83 razy
Płeć: Mężczyzna

Zapraszamy na naszą sofę!

Postautor: ToYz » czw lip 16, 2020 4:31 pm

DwaJedenIks pisze:Dostałem gratis premix Malina-opuncja, jakieś info jak to ewentualnie przerobić już na liquid?


Dolej bazę nikotynową i tyle. :czajniczek:
Też taki dostałem tylko nie wiem czy to jest 15 czy 10ml.
Awatar użytkownika
DwaJedenIks
Użytkownik
Użytkownik
Posty: 30
Rejestracja: wt cze 11, 2019 3:48 pm
Lokalizacja: Toruń
Podziękował: 13 razy
Otrzymał podzięk.: 11 razy
Płeć: Mężczyzna

Zapraszamy na naszą sofę!

Postautor: DwaJedenIks » czw lip 16, 2020 1:10 pm

Dzisiaj dostałem przesyłkę z A-Sense i na aromacie 5 o'clock - Mango tea nie mam sugerowanego stężenia w liquidzie, ma ktoś informację na ten temat? Na Big red (cynamon) jest niby 10% i nie wiem czy stosować to samo do Herbaty mango.

Dostałem gratis premix Malina-opuncja, jakieś info jak to ewentualnie przerobić już na liquid?
Awatar użytkownika
DwaJedenIks
Użytkownik
Użytkownik
Posty: 30
Rejestracja: wt cze 11, 2019 3:48 pm
Lokalizacja: Toruń
Podziękował: 13 razy
Otrzymał podzięk.: 11 razy
Płeć: Mężczyzna

Zapraszamy na naszą sofę!

Postautor: DwaJedenIks » pt lip 10, 2020 6:28 pm

Jakiś problem z mailami weryfikacyjnymi macie? Utworzyłem 2 konta na sklepie na pocztę w Google oraz WP i nic nie przychodzi od już dobrych 3 h. Nie mogę też się zalogować.

TB
Awatar użytkownika
adique
Użytkownik
Użytkownik
Posty: 77
Rejestracja: sob maja 09, 2020 8:41 pm
Lokalizacja: Pl
Podziękował: 1 raz
Otrzymał podzięk.: 36 razy
Płeć: nieokreślona

Re: Zapraszamy na naszą sofę!

Postautor: adique » pt lip 10, 2020 2:12 pm

Dziękuję za przesyłkę aromatów do testów.
Testowane na:
Ares 2 MTL, baza 64 PG/36VG Bioswena, moc 6.
Dawkowanie zgodne z zaleceniami 10%

Truskawka- mięta
Fajny przyjemny smak na co dzień. Mięta nie jest mocna, powiedziałbym że taka akurat. Natomiast aromat truskawki mógłby być zdecydowanie bardziej intensywny i soczysty. Możliwe, że zwiększenie stężenia zrobiłoby robotę.

Ogorek-aloes
Chyba tak dziwnego smaku jeszcze nie używałem. Generalnie nie jest źle. Myślę, że smak znajdzie swoich amatorów. Wszystko odpowiednio zbilansowane, wyczuwalne. Tylko musi to po prostu komuś podpasowac.
Zapach chumurki fajny, natomiast w butelce pachnie trochę dziwnie.

Generalnie spoko, ale moim faworytem będzie Mango, które testuję i którego recenzje też napiszę.
Aromaty nie są sztuczne i z tego co zauważyłem nie niszczą grzałek, a za to duży plus :).

Wysłane z mojego Mi 9T przy użyciu Tapatalka
Bartosz_A-Sense
Płeć: nieokreślona

Zapraszamy na naszą sofę!

Postautor: Bartosz_A-Sense » pt lip 10, 2020 6:29 am

ToYz pisze:Cześć.
Zauważyłem, że w sklepie brakuje przycisków do przełączania stron z produktami, moglibyście ustawić przekierowanie z HTTP na HTTPS, chyba też maile nie działają.

Pytanie, czy zamówienie w statusie oczekujące jest przez was zatwierdzane? Nie dostałem linku do płatności Payu.

Wysłane z mojego HD1903 przy użyciu Tapatalka

Cześć. Dzięki, przekażę uwagi informatykowi. Zamówienie oczekujące, po zatwierdzeniu przez nas zmienia status na zatwierdzone i użytkownik dostaje maila o zmianie statusu.

Staramy się wciąż wyłapywać na bieżąco bolączki sklepu, mam nadzieje, że dziś popołudniu sklep będzie już w pełni funkcjonalny. Pozdrawiam. :)
Bartosz_A-Sense
Płeć: nieokreślona

Zapraszamy na naszą sofę!

Postautor: Bartosz_A-Sense » pt lip 10, 2020 6:23 am

macieksobie pisze:@Bartosz_A-Sense mam pytanie :

Czy załapałem się na testy mango ??
Prosiłeś w PW o adres meilowy , podałem. Przesyłka chyba nie wyszła , ponieważ nie dostałem powiadomienia ani na meila ani w apce INPOST.

Pozdrawiam


Załapałeś się jak najbardziej, aczkolwiek od 2 dni nie było u nas kuriera inpost. Postaram się dziś dostarczyć paczkę do paczkomatu, żeby na pewno wyszła. :)
Awatar użytkownika
macieksobie
Użytkownik
Użytkownik
Posty: 147
Rejestracja: pt sie 03, 2018 10:34 am
Lokalizacja: Wrocław
Podziękował: 12 razy
Otrzymał podzięk.: 186 razy
Płeć: Mężczyzna

Re: Zapraszamy na naszą sofę!

Postautor: macieksobie » pt lip 10, 2020 6:08 am

@
Awatar użytkownika
Bart
osz_A-Sense mam pytanie :

Czy załapałem się na testy mango ??
Prosiłeś w PW o adres meilowy , podałem. Przesyłka chyba nie wyszła , ponieważ nie dostałem powiadomienia ani na meila ani w apce INPOST.

Pozdrawiam

    Zasilania : Tesla Punk 85w, Smok XPro bt 65w, Pico 75w (x2), Pico 21700, Ehpro Cold Steel , Drag X Plus
    Parowniki DL : Melo 3 mini x2 , Captain Sub Ohm Tank , Wasp Nano RTA, Intake RTA,
    Parowniki MTL : Siren V2, Ammit MTL, Intake MTL
Awatar użytkownika
ToYz
Użytkownik
Użytkownik
Posty: 175
Rejestracja: wt maja 05, 2020 10:22 am
Lokalizacja:
Podziękował: 23 razy
Otrzymał podzięk.: 83 razy
Płeć: Mężczyzna

Zapraszamy na naszą sofę!

Postautor: ToYz » czw lip 09, 2020 5:43 pm

Cześć.
Zauważyłem, że w sklepie brakuje przycisków do przełączania stron z produktami, moglibyście ustawić przekierowanie z HTTP na HTTPS, chyba też maile nie działają.

Pytanie, czy zamówienie w statusie oczekujące jest przez was zatwierdzane? Nie dostałem linku do płatności Payu.

Wysłane z mojego HD1903 przy użyciu Tapatalka

Wróć do „A-Sense w Salonie”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Claude [Bot] i 0 gości