No to mamy koronawirusa

Tematy luźne, swobodne, nie do końca poważne
Awatar użytkownika
venom_666
Użytkownik
Użytkownik
Punkty reputacji: 733
Otrzymał podzięk.: 720 razy

No to mamy koronawirusa

Postautor: venom_666 » 21 maja 2020, 09:48

Dawno tu nic nowego sie nie pojawiło, więc spieszę donieśc o niezwykłym sukcesie tarczy antykryzysowej.

Obrazek
Obrazek
Tępi ludzie są jak tępe noże. Specjalnej krzywdy nie zrobią, ale jak wnerwiają...
(: ɐuzoɯ oʞʇsʎzsʍ oʇ ǝɔɥɔ ǝıs ʞɐɾ

bartolomeo
Użytkownik
Użytkownik
Punkty reputacji: 0
Otrzymał podzięk.: 2 razy

No to mamy koronawirusa

Postautor: bartolomeo » 21 maja 2020, 10:48

Ciesze się, że zamknąłem firmę jakieś 10 lat temu, teraz prowadzenie DG to droga przez mękę.
Awatar użytkownika
SzamanDM
Użytkownik
Użytkownik
Punkty reputacji: 281
Podziękował: 532 razy
Otrzymał podzięk.: 409 razy

No to mamy koronawirusa

Postautor: SzamanDM » 23 maja 2020, 04:33

Dawno mnie tu nie było. Jak tam? Chodzicie w maskach? Ja zacząłem miesiąc przed obowiązkiem. Wychodzenie w masce stało się czymś naturalnym. Ograniczyłem dzięki temu wapowanie. EIN już nie wisi na szyi. Zostawiam go często w domu. Omyłkowo nawet nalałem sobie 0mg parę razy. Jednak połapałem się, że coś nie gra niestety, ale dopiero za 3 zbiornikiem. Pewności nabrałem gdy znalazłem dodatkową buteleczkę z bazą do premiksu.
Schudłem 7kg bo z nudów rozpocząłem treningi. Aktualnie przerwa bo od tych treningów przyplątała się kontuzja. Zostały spacery. Szkoda, że trzeba chodzić chaszczami bo w terenach rekreacyjnych chodnikami łażą, jeżdżą, biegają ludzie, którzy za nic mają sanitarny reżim. Nie wszyscy, tak ok. 1/3. Już niebawem będzie 90kg, a rok temu o tej porze było 105kg Szamana. :) Kupiłem Stepper i hantle pożyczyłem. Dobrze mi ten lockdown w sumie zrobił.
:czajniczek:
I łaskawcy (czyt. ludzcy panowie) ponownie sprowadzili chwasty do aptek, te co się ich tak wszyscy boją co nie jest bez znaczenia w tej całej układance. ;)
Obrazek
Awatar użytkownika
Madzia
Moderator
Moderator
Punkty reputacji: 3314
Podziękował: 11748 razy
Otrzymał podzięk.: 2786 razy

No to mamy koronawirusa

Postautor: Madzia » 27 maja 2020, 00:35

@
Awatar użytkownika
SzamanDM
fajnie, że jesteś. Już się gdzieś tutaj o Ciebie pytałam nawet (chyba na czacie). :wesola: Jakoś tak bez słowa zaginąłeś w tej całej akcji z koronawirusem...
Pomyślałam, że się wystraszyłeś zarażenia od nas przez kabelki. :haha:
Żarcik.
Nie ma co się śmiać oczywiście, przeraża mnie teraz to ognisko zachorowań na Śląsku... :ojej:
Co to dalej będzie? Czy faktycznie jesienią, jak mówią, czeka nas kolejna fala...jeszcze gorsza? :smutna: Oby nie...
Obrazek
"(...) - Co robisz? - zapytał.
- Oddycham. Mam wrażenie, że ostatnio tylko to mi wychodzi.”

Wróć do „OFF Topic”