No to mamy koronawirusa

Tematy luźne, swobodne, nie do końca poważne
Awatar użytkownika
Tenmen
Super Użytkownik
Super Użytkownik
Punkty reputacji: 1453
Podziękował: 2293 razy
Otrzymał podzięk.: 1435 razy

No to mamy koronawirusa

Postautor: Tenmen » 01 maja 2021, 19:14

Dziwi mnie trochę reakcja szpitala, telefonowaliśmy tam aby dowiedzieć się co ze szwagrem, i właściwie oprócz tego że ma Covid niewiele się dowiedzieliśmy. Nie zapytano nas czy był szczepiony i kiedy, dopiero sami o tym wspomnieliśmy. Na pytanie co my mamy robić w zasadzie też nic nie podano, powiedzieli że nie dzwonią do sanepidu bo tam jest jeden wielki burdel i właściwie to my mamy taką dobrowolną kwarantannę zrobić.

Awatar użytkownika
shpongled
Super Użytkownik
Super Użytkownik
Punkty reputacji: 257
Podziękował: 153 razy
Otrzymał podzięk.: 271 razy

No to mamy koronawirusa

Postautor: shpongled » 01 maja 2021, 20:38

@
Awatar użytkownika
Tenmen

Bo jest burdel... Nie przypadkowo dzierżymy nr 1 jeśli chodzi o zgony (w przeliczeniu).
Co do testów, nic nie róbcie - jak pojawią się pierwsze objawy, skierowanie i niestety pewnie potwierdzenie, a jeśli objawów nie będzie, to tylko się cieszyć.
Awatar użytkownika
Tenmen
Super Użytkownik
Super Użytkownik
Punkty reputacji: 1453
Podziękował: 2293 razy
Otrzymał podzięk.: 1435 razy

No to mamy koronawirusa

Postautor: Tenmen » 03 maja 2021, 09:44

Jestem przerażony co to cholerstwo robi. Szwagier jest w szpitalu, nie ma z nim kontaktu, zrywa wenflon,nerwowy, wstaje, chce uciekać z sali.
Awatar użytkownika
DamianGR
Super Użytkownik
Super Użytkownik
Punkty reputacji: 868
Podziękował: 687 razy
Otrzymał podzięk.: 1104 razy

No to mamy koronawirusa

Postautor: DamianGR » 03 maja 2021, 09:54

Tenmen pisze:Jestem przerażony co to cholerstwo robi. Szwagier jest w szpitalu, nie ma z nim kontaktu, zrywa wenflon,nerwowy, wstaje, chce uciekać z sali.

To mogą być objawy niedotlenienia i wywołana nim panika. Mam nadzieję , że dobrze się to potoczy.
Awatar użytkownika
Tommy Black
Użytkownik
Użytkownik
Punkty reputacji: 21906
Podziękował: 7611 razy
Otrzymał podzięk.: 19326 razy

No to mamy koronawirusa

Postautor: Tommy Black » 05 maja 2021, 08:21

Obrazek

Przez trzy dni w 16 mobilnych punktach w całym kraju szczepiono chętnych preparatem Johnson&Johnson. Teraz tej szczepionki w wielu punktach zabrakło. A pacjenci byli na nią zapisani. - Musimy zmieniać grafiki, obdzwaniać ludzi, tracić czas - mówią nam zdenerwowani lekarze.

Dr Tomasz Zieliński o tym, że jednodawkowej szczepionki Johnson&Johnson dla swoich pacjentów nie dostanie, dowiedział się w ostatniej chwili. Miał dostać dziś. - W poniedziałek 3 maja otrzymałem maila informującego, że wcześniej obiecana dostawa szczepionki Johnson&Johnsnon została anulowana i nie zostanie dostarczona, ponieważ jest zmniejszona dostawa tych szczepionek do Polski przez producenta - mówi lekarz rodzinny spod Lublina. I dodaje, że w zamian zaproponowano mu szczepionkę Pfizer, czyli dwudawkową.

- Dla pacjenta jest to zdecydowana różnica. Jeśli przyjeżdża z daleka na szczepienie, to przy preparacie Johnson&Johnson przyjeżdża tylko jeden raz, a nie dwa. Teraz w poradni musimy przekładać szczepienia na inne terminy i pytać pacjentów, czy są tym zainteresowani - mówi lekarz.

Lekarze, z którymi rozmawiamy, nie mają wątpliwości, że nagłe wycofanie szczepionek J&J i ich brak ma związek z PR-ową akcją władzy, czyli szczepieniami w "szczepionkobusach" w trakcie majowego weekendu.

A tym czasem w Lublinie:

W czasie, gdy rząd zrobił majówkową "promocję" szczepień, część punktów szczepień - w tym chociażby duży punkt szczepień w hali sportowej Icemania w Lublinie - stał pusty. Stworzony przez miasto punkt mógłby szczepić ponad 7 tysięcy osób tygodniowo, tyle, że nie może zacząć działać, bo... nie ma szczepionek.

- Od sześciu dni jest tu gotowych 10 stanowisk do szczepienia pacjentów, 100 miejsc w poczekalni, ale punkt jest zamknięty - tylko dlatego, że nie przyjechały tu szczepionki. A w tym samym czasie dojechały do punktu mobilnego, odległego stąd o zaledwie 2 kilometry - mówi poseł Michał Krawczyk z Koalicji Obywatelskiej. I dodaje, że szczepienia majówkowe to dla niego typowa rządowa propaganda. - Byłem tu 2 maja. Ludzie na Placu Zamkowym stali przed mobilnym punktem szczepień w deszczu i chłodzie, a w tym czasie duży punkt, zlokalizowany pod dachem, musiał być zamknięty. We mnie krew się burzy, żeby nie powiedzieć, że krew mnie zalewa. Bo to jest całkowity brak szacunku dla ludzi i pokazanie, że najważniejsza dla tego rządu jest propaganda - dodaje Michał Krawczyk.

Więcej tu: https://www.tokfm.pl/Tokfm/7,171710,270 ... owani.html
Awatar użytkownika
Sobear
Super Użytkownik
Super Użytkownik
Punkty reputacji: 377
Podziękował: 246 razy
Otrzymał podzięk.: 264 razy

No to mamy koronawirusa

Postautor: Sobear » 05 maja 2021, 08:36

Dokładnie taki "problem" u mnie wystąpił. Byłem zapisany na J&J na sobotę, a zmienili mi na Pfizera. Do tego magicznym sposobem (Heeeeello Postman) odpytałem bazę MZ i we Wrocławiu, na ten moment, nigdzie nie ma J&J. Dziękujemy pan piss!
Awatar użytkownika
Tommy Black
Użytkownik
Użytkownik
Punkty reputacji: 21906
Podziękował: 7611 razy
Otrzymał podzięk.: 19326 razy

No to mamy koronawirusa

Postautor: Tommy Black » 05 maja 2021, 08:47

Sobear pisze:Dokładnie taki "problem" u mnie wystąpił. Byłem zapisany na J&J na sobotę, a zmienili mi na Pfizera.

To biegnij szybko i zamów focię do paszportu. Paszport Ci się może przydać...

Obrazek
Awatar użytkownika
Sobear
Super Użytkownik
Super Użytkownik
Punkty reputacji: 377
Podziękował: 246 razy
Otrzymał podzięk.: 264 razy

No to mamy koronawirusa

Postautor: Sobear » 05 maja 2021, 08:51

Racja. To nawet nie jest kwestia tego, że paszport może mi się przydać, bo pracując dla linii lotniczych muszę go mieć.
Awatar użytkownika
Nikotynos
Super Użytkownik
Super Użytkownik
Punkty reputacji: 3312
Podziękował: 3470 razy
Otrzymał podzięk.: 1749 razy

No to mamy koronawirusa

Postautor: Nikotynos » 05 maja 2021, 12:59

Sobear pisze:Dokładnie taki "problem" u mnie wystąpił. Byłem zapisany na J&J na sobotę, a zmienili mi na Pfizera.

Eee to się ciesz, bo J&J w Danii wstrzymany z podejrzeniem o powodowanie zakrzepów, a Pfizer jeszcze nie ma zszarganej opinii. ;)
Awatar użytkownika
ErNOL
Użytkownik
Użytkownik
Punkty reputacji: 3978
Podziękował: 1700 razy
Otrzymał podzięk.: 1898 razy

No to mamy koronawirusa

Postautor: ErNOL » 05 maja 2021, 16:35

Jakby nie było... Temat związany z obostrzeniami z powodu pandemii Covid-19.
Od dziś nowość w naszym kraju. Msza w intencji matki prezesa to uroczystość o charakterze państwowym... Jprdl... Gdzie my żyjemy...

https://tvn24.pl/krakow/starachowice-po ... go-5086012
2 kilogramy parowników + reklamówka (papierowa) modów... :facepalm:
www.ernol9xp7.blogspot.com
NADGORLIWOŚĆ JEST GORSZA OD FASZYZMU!

Rest in peace brother... [*]

Wróć do „OFF Topic”