Świat zwariował, a może to ja jestem nienormalny?

Tematy luźne, swobodne, nie do końca poważne
Awatar użytkownika
DooshPastesh
Użytkownik
Użytkownik
Posty: 1883
Rejestracja: śr paź 03, 2018 8:59 am
Lokalizacja: Gizycko
Podziękował: 996 razy
Otrzymał podzięk.: 2232 razy
Płeć: nieokreślona

Świat zwariował, a może to ja jestem nienormalny?

Postautor: DooshPastesh » ndz sie 09, 2020 11:43 am

Dobry duszek przyjaźni polsko radzieckiej wjeżdża z buta w ten wątek. Ostrzegałem. Obędzie się bez kolejnych przymusowych urlopów, ale wątek zamykamy. Nie umiecie w politykę to proponuję wrócić do dyskusji o EIN.
Don't drip and drive.
MTL: Aspire Paradox, BP Mods Pioneer
DTL:
Awatar użytkownika
Krasnal45
Moderator
Moderator
Posty: 6684
Rejestracja: sob cze 20, 2015 6:38 am
Lokalizacja: Aglomeracja Śląska
Podziękował: 5173 razy
Otrzymał podzięk.: 7643 razy
Płeć: Mężczyzna

Świat zwariował, a może to ja jestem nienormalny?

Postautor: Krasnal45 » ndz sie 09, 2020 11:07 am

@timi
Skończysz już szczekać, czy nie?
__________________________________
Obrazek
__________________________________
Od 22.02.2013 bez analoga.
You don't smoke? Do not vape!
Obrazek
timi
Płeć: nieokreślona

Świat zwariował, a może to ja jestem nienormalny?

Postautor: timi » ndz sie 09, 2020 11:07 am

@
Awatar użytkownika
Frankosio

:ok:
On faktycznie, szczególnie w ostatniej scenie, jest jakiś taki jakby nieuczesany. :-D

@
Awatar użytkownika
Maciejko

Chyba masz rację. :good:
Awatar użytkownika
Maciejko
Użytkownik
Użytkownik
Posty: 1146
Rejestracja: ndz cze 16, 2019 11:36 am
Lokalizacja: Lublin
Podziękował: 1235 razy
Otrzymał podzięk.: 1684 razy
Płeć: Mężczyzna

Świat zwariował, a może to ja jestem nienormalny?

Postautor: Maciejko » ndz sie 09, 2020 10:59 am

Czy mogę prosić o zakończenie tej absolutnie bezsensownej i nic nie wnoszącej do naszego życia dyskusji? Tematu zamykać nie będę, bo nie lubię tego robić. Natomiast myślę, że kontynuowanie go nie ma już sensu.
Mnie tam nie interesuje kto bije Murzynów, kto jest gejem, a kto nie i inne tego typu tematy. Medialna papka, serwowana z każdego możliwego miejsca, sprawiła, że to wszystko przestało mnie zupełnie interesować. Zawsze ktoś będzie gejem, zawsze gdzieś będą bić Murzynów, zawsze ktoś będzie kradł, zawsze ktoś będzie dyskryminowany. I nie zmieni się to nigdy.
Dla mnie dużo bardziej interesujące jest na przykład to, czy mój sąsiad dostał swoją wymarzoną pracę, czy moja mama kupiła sobie w końcu wypasiony dozownik do mydła z Ikei, czy mój kolega z pracy weźmie jutro drożdżówkę z jagodami czy z jabłkiem. Pryziemna prostota to miejsce, gdzie czuję się dobrze. To są sprawy na które mogę mieć realny wpływ i mogę razem z ich bohaterami cieszyć się z sukcesów czy wspierać ich po porażkach.
Dajmy spokój kłamstwom, przekrętom i gównie, które leje się z każdej strony, z każdego telewizora, radia, głośnika. Dzisiaj nie można nikomu wierzyć, a po co kłócić się o coś, co może być tylko jedną, wielką manipulacją?

Także proszę już zakończyć ten temat. Świat nie jest normalny, ludzie nie są normalni. Ale na tym polega życie. Każdy jest nienormalny. A jak ktoś uważa, że jest normalny to prawdopodobnie powinien udać się do Tworek.
Awatar użytkownika
Frankosio
AdminTechniczny
AdminTechniczny
Posty: 1678
Rejestracja: ndz cze 24, 2018 10:32 am
Lokalizacja: Warszawa
Podziękował: 1833 razy
Otrzymał podzięk.: 3018 razy
Płeć: Mężczyzna

Świat zwariował, a może to ja jestem nienormalny?

Postautor: Frankosio » ndz sie 09, 2020 10:57 am

Temat toczy się w mało zdrowej atmosferze, więc może coś dla rozluźnienia i poluzowania zwieraczy Wam się przyda. :)

:chmurka: Obrazek :vape: Only MTL :ok2:
Awatar użytkownika
Krasnal45
Moderator
Moderator
Posty: 6684
Rejestracja: sob cze 20, 2015 6:38 am
Lokalizacja: Aglomeracja Śląska
Podziękował: 5173 razy
Otrzymał podzięk.: 7643 razy
Płeć: Mężczyzna

Świat zwariował, a może to ja jestem nienormalny?

Postautor: Krasnal45 » ndz sie 09, 2020 10:48 am

Co do denerwowania się, to zapewniam, że ja mam z tego wątku coraz większa bekę, za to Ty zaczynasz pękać. :lol:
__________________________________
Obrazek
__________________________________
Od 22.02.2013 bez analoga.
You don't smoke? Do not vape!
Obrazek
timi
Płeć: nieokreślona

Świat zwariował, a może to ja jestem nienormalny?

Postautor: timi » ndz sie 09, 2020 10:48 am

Krasnal45 pisze:A Ty odpowiedziałeś na chociaż jedno moje proste pytanie???

Jedyne w tym wątku Twoje pytanie, które pozostawiłem bez odpowiedzi brzmi:
Krasnal45 pisze:Dlaczego "bijesz murzynów w Polsce"? :-D

:lol1: :lol1: :lol1:

No to spadaj... w trolowaniu faktycznie jesteś mistrzem.

Nie musisz się denerwować. Osobiste wycieczki i nadinterpretacje nie wyglądają zbyt dobrze.
Szczególnie na tle kulturalnych głosów w dyskusji opartej na faktach i rzeczowych argumentach.

========================================================

Kolejny blamaż Stowarzyszenia Iustitia.
Okazuje się, że szczególna kasta sędziów z tego stowarzyszenia nie zna obowiązującego prawa. :facepalm:

Na stronie warszawskiego Sądu Okręgowego pojawiła się odpowiedź ze strony prezes, sędzi Joanny Bitner.

"W związku z apelem Zarządu Stowarzyszenia Sędziów Polskich Iustitia, skierowanym do Prezesa Sądu Okręgowego w Warszawie, o podanie do publicznej wiadomości motywów zastosowania aresztu wobec Michała Sz., uprzejmie wyjaśniam: Postępowanie w przedmiocie rozpoznania wniosku o tymczasowe aresztowanie osoby podejrzanej jest wykonywaniem czynności sądowych w postępowaniu przygotowawczym (art. 329 § 1 Kodeksu Postępowania Karnego). Postępowanie przygotowawcze objęte jest tajemnicą (art. 241 § 1 Kodeksu Karnego). Materiały z tego rodzaju postępowania przed sądem (protokoły posiedzenia, postanowienia) stanowią materiały postępowania przygotowawczego. Dlatego nie jest możliwe udostępnienie treści uzasadnienia postanowienia wydanego wobec Michała Sz. bez zgody organu prowadzącego postępowanie, tj. Prokuratury. Zgodnie bowiem z przepisem art. 156 § 5 KPK dysponentem akt postępowania przygotowawczego jest organ prowadzący to postępowanie, do którego można zwracać się z wnioskiem o udostępnienie przedmiotowych dokumentów" - napisała w odpowiedzi prezes sądu.
Awatar użytkownika
Krasnal45
Moderator
Moderator
Posty: 6684
Rejestracja: sob cze 20, 2015 6:38 am
Lokalizacja: Aglomeracja Śląska
Podziękował: 5173 razy
Otrzymał podzięk.: 7643 razy
Płeć: Mężczyzna

Świat zwariował, a może to ja jestem nienormalny?

Postautor: Krasnal45 » ndz sie 09, 2020 10:29 am

timi pisze:Skoro wg Ciebie nie ma w moich wypowiedziach konkretów, to może Ty odpowiesz na dwa, proste pytania?

1. Zostało w końcu złamane prawo, czy nie?
2. Wymiar sprawiedliwości zadziałał zgodnie z prawem, czy nie?

A Ty odpowiedziałeś na chociaż jedno moje proste pytanie???
No to spadaj... w trolowaniu faktycznie jesteś mistrzem.
__________________________________
Obrazek
__________________________________
Od 22.02.2013 bez analoga.
You don't smoke? Do not vape!
Obrazek
timi
Płeć: nieokreślona

Świat zwariował, a może to ja jestem nienormalny?

Postautor: timi » ndz sie 09, 2020 10:07 am

Tenmen pisze:Jeśli chodzi o wymiar sprawiedliwości to sprawa się nie zakończyła zobaczymy, natomiast GWARANTUJĘ ci że gdyby na tych zdjęciach byli europosłowie pisu a nie daj boże sam Jarosław, paragraf by się znalazł bardzo szybko.

Szklaną kulę mam na przeglądzie w serwisie, więc nie mogę iść tak daleko w podpatrywaniu światów równoległych. ;)
Awatar użytkownika
Tenmen
Patronauta
Patronauta
Posty: 2389
Rejestracja: wt paź 18, 2016 10:45 am
Lokalizacja: Warszawa
Podziękował: 4559 razy
Otrzymał podzięk.: 2736 razy
Płeć: Mężczyzna

Świat zwariował, a może to ja jestem nienormalny?

Postautor: Tenmen » ndz sie 09, 2020 9:56 am

Jeśli chodzi o wymiar sprawiedliwości to sprawa się nie zakończyła zobaczymy, natomiast GWARANTUJĘ ci że gdyby na tych zdjęciach byli europosłowie pisu a nie daj boże sam Jarosław, paragraf by się znalazł bardzo szybko.

Wróć do „OFF Topic”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Claude [Bot] i 34 gości