ErNOL - cała prawda o naszym "fotografie"

Tematy luźne, swobodne, nie do końca poważne
Awatar użytkownika
Robson
Użytkownik
Użytkownik
Posty: 1042
Rejestracja: ndz lis 10, 2019 2:25 pm
Lokalizacja: Toruń
Podziękował: 1966 razy
Otrzymał podzięk.: 1939 razy
Płeć: Mężczyzna

ErNOL - cała prawda o naszym "fotografie"

Postautor: Robson » czw kwie 01, 2021 12:43 pm

@
Awatar użytkownika
Sobear
też mnie Przemuś irytujesz, wielkim adminem jesteś na Steam Crave Poland a ostatniego newsa dałeś w lipcu 2020 roku, a gdzie info o nowych projektach Hadrona na DNA250C? Wstydź się, MTL`owy Hefalumpie!
Obrazek
Psychiczny fanatyk DNA & Arctic Fox oraz atomizerów Steam Crave (DTL).
Walić jednorazówki - to elektrośmieci!
Awatar użytkownika
Sobear
Użytkownik
Użytkownik
Posty: 450
Rejestracja: pt sty 01, 2021 12:57 pm
Lokalizacja: Wrocław/Oleśnica
Podziękował: 444 razy
Otrzymał podzięk.: 495 razy
Płeć: Mężczyzna

ErNOL - cała prawda o naszym "fotografie"

Postautor: Sobear » czw kwie 01, 2021 12:34 pm

Zapomniałeś dopisać, że hobbistycznie szczy do mleka i jajka kradnie!
Sprzęt: Dicodes Dani SBS + Kayfun Lite 2021, Aspire Mixx + Bishop, Ambition Mods Easy SBS + Pioneer RTA, Ambition Mods Converter + Bishop, Kizoku Techmod + Ripley plus worek modów i karton tanków.
Awatar użytkownika
Robson
Użytkownik
Użytkownik
Posty: 1042
Rejestracja: ndz lis 10, 2019 2:25 pm
Lokalizacja: Toruń
Podziękował: 1966 razy
Otrzymał podzięk.: 1939 razy
Płeć: Mężczyzna

ErNOL - cała prawda o naszym "fotografie"

Postautor: Robson » czw kwie 01, 2021 12:32 pm

Nie opadł jeszcze kurz po moim wczorajszym "dymie" z jakimiś pseudo-biedakami na forum, których stać na porządne mody nawet i po 500-600$ a kupują jakieś badziewia po 20$ i to z Chin z darmową przesyłką... i dodatkowo jeszcze te plastikowe, samopalne złomy wychwalają tu w niebiosa...
Ale idę dalej za ciosem, bo szczerze - to forum i wielu typów udzielających się na nim od pewnego czasu dość mocno mnie irytuje.
@
Awatar użytkownika
ErNOL
- nr 1 na forum, mistrz kamuflażu, niby doktorek a tymczasem to najzwyklejszy narkoman i złodziej zdjęć - tak, ciężko w to uwierzyć, ale wiele z jego blogowych zdjęć-aktów znalazłem w archiwum Playboya, i to z datami wykonania o wiele wcześniejszymi niż na blogu naszego doktorka, sprawdziłem po Exif (kto interesuje się trochę fotografią wie o co chodzi) - niestety dostęp do archiwum jest tylko dla prenumeratorów.
Jeżeli nie uda Wam się tego sprawdzić, lub nie macie dostępu do archiwów to tu już mam namacalny dowód, że ten nasz niby miły kolega ma ostro nie po kolei w głowie.
40-latek, Przesadził z LSD.
Miasto, wiek, imię i pierwsza litera nazwiska się zgadzają. Pisałem do redakcji podając jego pełne nazwisko - nie potwierdzili ale też i nie zaprzeczyli, wniosek?
Nie uważacie, że to już lekka przesada? Jesteśmy na forum o EIN a nie w darknecie, między dilerami narkotyków.
Jestem poważnie zniesmaczony całą tą sytuacją. Policja przez takich dziwaków prędzej czy później się nami zainteresuje, wspomnicie moje słowa.
Obrazek
Psychiczny fanatyk DNA & Arctic Fox oraz atomizerów Steam Crave (DTL).
Walić jednorazówki - to elektrośmieci!

Wróć do „OFF Topic”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 33 gości