12 lat z EIN i 2 lata na Salonie

Tematy luźne, swobodne, nie do końca poważne
Awatar użytkownika
Tomba
Patronauta
Patronauta
Posty: 5830
Rejestracja: wt maja 21, 2019 1:29 pm
Lokalizacja: Poznań
Podziękował: 5236 razy
Otrzymał podzięk.: 7081 razy
Płeć: Mężczyzna

12 lat z EIN i 2 lata na Salonie

Postautor: Tomba » wt maja 25, 2021 9:14 am

@
Awatar użytkownika
Selene
bardzo, bardzo dziękuję. Wiesz jak Cię lubię i największą nagrodą dla mnie będzie jak wrócisz na właściwe sobie miejsce w Dyrekcji. Na razie odpoczywaj sobie i się nie dawaj złym mocom.
Twoje zdrówko. :wino:
_____________________________________________
:czajniczek: Obrazek
................. Od 21.05.2009 zero analogów......................................
Awatar użytkownika
Selene
Moderator
Moderator
Posty: 4179
Rejestracja: ndz cze 21, 2015 5:49 pm
Lokalizacja: Thalloris
Podziękował: 20800 razy
Otrzymał podzięk.: 5362 razy
Płeć: Kobieta

12 lat z EIN i 2 lata na Salonie

Postautor: Selene » wt maja 25, 2021 7:30 am

Miał to być komentarz w repkach, ale niestety się nie zmieścił więc napiszę go tutaj. :shy:

Piękna rocznica. ❤️ Aż mi łezki zakręciły się w oczkach... Cudowne wspomnienia i wspaniała przygoda. :) Mi w tym roku stuknie 11, także wiem jakie to ważne wydarzenie. Gdyby nie EIN... aż nie chcę myśleć. Życzę Ci kolejnych fajnych przygód i wszystkiego co najlepsze. :* Niestety mogę teraz dać tylko 7, ale dałabym o wiele wiele więcej z pewnością. Z całego serduszka. Pozdrawiam Cię Tomku. :)
Obrazek
Pozostajesz na zawsze odpowiedzialny za to, co oswoiłeś...
Awatar użytkownika
Tomba
Patronauta
Patronauta
Posty: 5830
Rejestracja: wt maja 21, 2019 1:29 pm
Lokalizacja: Poznań
Podziękował: 5236 razy
Otrzymał podzięk.: 7081 razy
Płeć: Mężczyzna

12 lat z EIN i 2 lata na Salonie

Postautor: Tomba » wt maja 25, 2021 3:22 am

Halah pisze:Ja nie wyobrażam sobie używania sprzętu z początków EIN, chyba nie dałabym rady.

Faktycznie, trzeba było mieć trochę determinacji, ale blisko 27 lat palenia analogów zrobiło takie spustoszenie w moim organiźmie, że jakbym wtedy nie wykorzystał szansy, to mógłbym już nie żyć.
Dziękuję Ci bardzo za miłe słowa, a o tych złych rzeczach już zapomnij. :)
_____________________________________________
:czajniczek: Obrazek
................. Od 21.05.2009 zero analogów......................................
Awatar użytkownika
Halah
Użytkownik
Użytkownik
Posty: 468
Rejestracja: wt lut 18, 2020 4:24 pm
Lokalizacja: Polska
Podziękował: 1338 razy
Otrzymał podzięk.: 1109 razy
Płeć: Kobieta

12 lat z EIN i 2 lata na Salonie

Postautor: Halah » pn maja 24, 2021 11:50 pm

Drogi Szeryfie! Chciałabym złożyć Ci spóźnione gratulacje. Takie statystyki naprawdę robią wrażenie. :szok1:

Obrazek

Ja nie wyobrażam sobie używania sprzętu z początków EIN, chyba nie dałabym rady. Kartomizery to nie dla mnie, dlatego jeszcze większe uznanie dla Ciebie i innych, którzy już w tamtych czasach chmurzyli. Ja zaczynałam z 6 lat temu, może 7 i tamten pierwszy sprzęt wspominam źle. Ciągła spalenizna, pojemność 1,2 ml i wysokie ceny urządzeń, bo akurat liquidy były bardzo tanie. Teraz mamy naprawdę dogodne warunki, by nie palić tytoniu. Tyle możliwości, tyle opcji do wyboru, dobre ceny sprzętu w stosunku do jakości. Generalnie wszystko takie piękne, amerykańskie… czy raczej chińskie, ale nadal piękne. :mrgreen: Żal mi tylko tych spotów, które teraz nie mają racji bytu i to nie tylko ze względu na koronawirusa, ale ponieważ nigdzie już nie można chmurzyć i musielibyśmy siedzieć cały czas na dworze. Z tego co tu czytam, to zabawa była przednia. :-D Jednak mimo wszystko liczę na to, że kiedyś uda się zorganizować jakieś większe spotkanie, fajnie by było. :) I chyba tym optymistycznym akcentem zakończę tego posta. Jeszcze raz gratulacje, bo zdecydowanie jest czego gratulować. Twoje zdrowie, @
Awatar użytkownika
Tomba
. :beer: Co prawda popijam teraz tonik bez ginu, ale intencje mam najszczersze. :)

P.S. Doceniam to, że czasem hamowałeś moje radosne zapędy
w dzieleniu się wiedzą tajemną z zakresu pozyskiwania nikotyny i sprzętu. Chyba się w końcu nauczyłam. :-D
Awatar użytkownika
d1roman
Użytkownik
Użytkownik
Posty: 169
Rejestracja: pt cze 26, 2015 8:40 am
Lokalizacja: DOL
Podziękował: 194 razy
Otrzymał podzięk.: 299 razy
Płeć: Mężczyzna

12 lat z EIN i 2 lata na Salonie

Postautor: d1roman » ndz maja 23, 2021 11:58 pm

Ale zagadkę mam do dzisiaj. Kto się tak spoufalał z Mopem (psem), Hunki (moderatorki z trawnika) od 0:53 minuty? :)
Obrazek ***** ***
Awatar użytkownika
Krasnal45
Moderator
Moderator
Posty: 6684
Rejestracja: sob cze 20, 2015 6:38 am
Lokalizacja: Aglomeracja Śląska
Podziękował: 5173 razy
Otrzymał podzięk.: 7643 razy
Płeć: Mężczyzna

12 lat z EIN i 2 lata na Salonie

Postautor: Krasnal45 » ndz maja 23, 2021 9:16 pm

Dzięki @
Awatar użytkownika
d1roman
za przypomnienie. Coś mi się z tym rokiem poprzestawiało. :P
Nawet nie wiedziałem, że taki filmik po Youtubach krąży. :D
__________________________________
Obrazek
__________________________________
Od 22.02.2013 bez analoga.
You don't smoke? Do not vape!
Obrazek
Awatar użytkownika
d1roman
Użytkownik
Użytkownik
Posty: 169
Rejestracja: pt cze 26, 2015 8:40 am
Lokalizacja: DOL
Podziękował: 194 razy
Otrzymał podzięk.: 299 razy
Płeć: Mężczyzna

12 lat z EIN i 2 lata na Salonie

Postautor: d1roman » ndz maja 23, 2021 9:05 pm

Miodu pisze:A kto z Was był i pamięta Ogólnopolski w Krakowie w 2014 roku? Tam to się dopiero śmietanka z całej Polski ostro bawiła z prezesem @
Awatar użytkownika
PucH2
em na czele.


A nie w 2013? Osobiście nie byłem, ale miło się ogląda. :)

Obrazek ***** ***
Awatar użytkownika
Tommy Black
Użytkownik
Użytkownik
Posty: 22432
Rejestracja: pt cze 05, 2015 7:23 am
Lokalizacja: Szeroko pojęta Galicja
Podziękował: 10893 razy
Otrzymał podzięk.: 28761 razy
Płeć: Mężczyzna

12 lat z EIN i 2 lata na Salonie

Postautor: Tommy Black » ndz maja 23, 2021 7:15 pm

Bardzo fajnie się czyta te Wasze wspomnienia. Choć tak trochę z łezką w oku, z nieśmiałym współczuciem. Ach ten czas... Kiedyś spotykaliście się na piwie czy wódce a nawet w radiowozach a dziś? Szczęśliwi jesteście spotykając kumpli w aptece.
:D
Awatar użytkownika
Superlux
Patronauta
Patronauta
Posty: 1856
Rejestracja: pn lip 29, 2019 6:21 pm
Lokalizacja: Łódź
Podziękował: 3581 razy
Otrzymał podzięk.: 1775 razy
Płeć: Mężczyzna

12 lat z EIN i 2 lata na Salonie

Postautor: Superlux » pt maja 21, 2021 5:06 pm

@
Awatar użytkownika
Tomba



Piękna historia, współczuję tym młodym szczurom. :lol:


Po jednym ze spotów który zorganizował Bofh, mnie, Miaziola i Giantxa porozwoził do domów...radiowóz. :lol1:

Pamiętam, wszyscy trzej zrobieni w trzy d..., czekaliśmy na taksówkę w nieskonczoność więc wyszedłem na ulicę i zatrzymałem budę. Jechali wolniutko, nie mieli zgłoszenia... i też młodzi.
Kierujący do mnie - "co Ty robisz kretynie?", podszedłem, wylegimitowałem się a ten przeprasza, że tak po chamsku... panie pod..., przepraszam itp., itd. A ja też go przepraszam, rzucam się do całowania w imię braterskiej, policyjnej, międzypokoleniowej miłości, obiecuję awans....tragikomedia :facepalm: . Giantx mieszkał dość blisko, ja i Miaziol niestety dość daleko ale na szczęście pomieszkiwaliśmy wtedy w tym samym rejonie więc chłopcy wyrobili właściwie tylko dwa adresy a nie trzy...

To był jeden z trzech razy w całym moim życiu kiedy użyłem szmaty w celach innych niż te objęte regulaminem, choć znałem i takich komendantów, naczelników itp itd dla których radiowóz to było 919 aka Radio Taxi Merc i wozili się tak regularnie... niestety.

Później było mi z tym trochę źle ponieważ generalnie nie byłem fanem podobnych nadużyć. Na szczęście nie wylądowaliśmy na Izbie.:-D Piwo, wódka, Miaziol częstował jeszcze Marynią, ja dorzuciłem kilka pigsów ze świeżej partii, degrengolada... po prostu zajechani na śmierć. Nie wiem jakim cudem miałem jeszcze film...






:friends:
Obrazek
Awatar użytkownika
Tomba
Patronauta
Patronauta
Posty: 5830
Rejestracja: wt maja 21, 2019 1:29 pm
Lokalizacja: Poznań
Podziękował: 5236 razy
Otrzymał podzięk.: 7081 razy
Płeć: Mężczyzna

12 lat z EIN i 2 lata na Salonie

Postautor: Tomba » pt maja 21, 2021 11:08 am

Miodu pisze:A kto z Was był i pamięta Ogólnopolski w Krakowie w 2014 roku?

Nie mogłem być, ale pamiętam bo szerokim echem się odbijało. :lol:
_____________________________________________
:czajniczek: Obrazek
................. Od 21.05.2009 zero analogów......................................

Wróć do „OFF Topic”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 24 gości