Programowanie na zlecenie

Tematy luźne, swobodne, nie do końca poważne
eSCe
Płeć: nieokreślona

Programowanie na zlecenie

Postautor: eSCe » ndz cze 06, 2021 3:07 pm

Zdjęcia. ;)
Sorki, że tak długo ale siedzę ostatnimi czasy i szukam mieszkań do kupienia i jakoś tak z czasem trudno chwilowo. ;/

Obrazek
Obrazek
Obrazek
eSCe
Płeć: nieokreślona

Programowanie na zlecenie

Postautor: eSCe » śr cze 02, 2021 12:04 am

Cześć wszystkim. ;)
Co wam będę ściemniał, potrzebuję kasy więc zdecydowałem się na umieszczenie tutaj krótkiego ogłoszenia. Jeżeli post jest w nieodpowiednim dziale to proszę o przeniesienie go, bo ze względu na to, że nie jest związany z wątkiem wiodącym forum, nie wiedziałem gdzie go dodać i czy można. :P

Jestem programistą PHP i zajmuję się oczywiście programowaniem, :) ale generalnie lubię robić projekty wdrożeniowe oraz:
- integracje różnych systemów jak firmy kurierskie, Subiekt
- pisanie skryptów
- statystyki
- zestawienia
- integracje z hurtowniami
- czaty
- itp, itd.

Szczerze, to programuję na własnym FW, którego napisałem od zera, bo jak zaczynałem to nie było jeszcze takiego czegoś jak: Symfony, Laravele i inne frameworki a Zend to dopiero raczkował.
Nie lubię programować na WP z ich pseudo sklepem bo nie uważam żeby WP był dobrą bazą pod to i nie będę tutaj rozwijał tematu ale jakby ktoś potrzebował coś to mogę się podjąć.

Poniżej umieszczę kilka screenów systemu mojego autorstwa do kompleksowej obsługi sklepu internetowego a dokładnie do automatyzacji i przyspieszenia pracy.
System jest napisany pod konkretny sklep internetowy "soft" i rozwijam go od kilku dobrych lat więc już trochę opcji ma.

System aktualnie oferuje:
- Integracje z hurtowniami (każda integracja pisana pod zamówienie, można podglądać co jest do aktualizacji i aktualizować co się chce jednym klikiem)
- Integracja z subiektem (pełny automat, klikasz dwa razy i wyskakuje paragon albo FV z drukarki, zmienia automatycznie status zamówienia, wysyła dokument sprzedaży do klienta)
- integracja z kurierem (aktualnie z jednym, można dopisać innych, też kilkasz dwa razy i wyskakuje list z drukarki termicznej oraz lista towarów do spakowania na magazynie, wysyła maila do klienta)
- statystyki sprzedaży (roczne, miesięczne, tygodniowe, dzienne itp. kilkuletnie też)
- zestawienia okresowe (roczne, miesięczne, tygodniowe, dzienne itp. kilkuletnie też)
- resizer zdjęć (jeżeli ktoś używa drop-ship to fajnie mieć zdjęcia ustandaryzowane, tutaj automat resizuje zdjęcia pod daną rozdzielczość i wstawia białe tło, może dodawać wybrane logo)
- szybki edytor opisów (wszystko na blachę, lecisz po kolei, nie trzeba klikać na produkty->edytuj->opis i łazić po zakładkach, jak jest do ogarnięcia kilkaset produktów to takie zbędne kliki opóźniają pracę)
- moduł do ogarniania reklamacji (dodajesz, uzupełniasz, możesz wysyłać statusy do klientów itp.)
- czat firmowy
- itp.

To tak po krótce, żeby mniej więcej pokazać potencjalnemu zainteresowanemu współpracą czym tam się bawię i jak to wygląda.
Na forum jest dużo ludzi, może znajdą się i tacy co biznesy prowadzą i coś by potrzebowali. Zapraszam.

Nie chcę się licytować na grupach FB ogłoszeniami bo nie programuję za takie ceny jak gimbaza na WP. Dokładam zawsze wszelkich starań żeby moje projekty działały bezproblemowo, testuję dokładnie wszystkie opcje i staram się zabezpieczać kod gdzie tylko się da. Jeżeli można to wybieram rozwiązania na serwerze lokalnym (Subiekt -> Sfera najlepiej jak jest odpalana bezpośrednio na serwerze a nie przez bridge).
Projektuję również skrypty komunikujące się przez API dzięki, którym można zaoszczędzić pieniądze przy sklepach w abonamentach. Tutaj płacisz raz za funkcjonalność i masz a często w sklepie w abonamencie są ograniczenia (to limit aktualizacji, to integracja z czymś kosztuje dodatkowo).

Uff, trochę się spisałem a spać trzeba iść. :P Tak, że tego, jakbyście coś potrzebowali to wiecie gdzie mnie szukać. ;)
PS. Screeny jednak dodam jutro bo muszę je zanonimizować a już późno.

Wróć do „OFF Topic”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Claude [Bot] i 0 gości