Koło wędkarskie Wesoła Brzana

Tematy luźne, swobodne, nie do końca poważne
Awatar użytkownika
inawera
Sponsor
Sponsor
Posty: 154
Rejestracja: śr cze 17, 2015 9:17 am
Lokalizacja:
Podziękował: 29 razy
Otrzymał podzięk.: 317 razy
Płeć: nieokreślona

Re: Koło wędkarskie Wesoła Brzana

Postautor: inawera » śr sie 05, 2015 8:40 pm

Tommy Black pisze:
DamianGR pisze:No dobra - idąc tym tropem to potrzebujemy produktu który jest oznaczony N.
A może tak liquid na szczury - w końcu nikotyna w większych stężeniach jest zabójcza dla małych organizmów.


Dobrze wam mówić dranie! :)
Ja też jestem nieduży,cholera...

A z tym "N" trzeba coś zrobić!


Z "N" nie trzeba nic robić.
Wystarczy mieć w firmie człowieka który napisze ZGODNIE Z OBOWIĄZUJĄCYM PRAWEM Kartę Charakterystyki Produktu w sposób absolutnie nie kolidujący z prawem.
Wtedy napis na butelce brzmi:
Zgodnie z Rozporządzeniem nr 1272/2008 UE produkt nie jest klasyfikowany jako niebezpieczny.
I po piktogramach.

Added in 6 minutes 36 seconds:
Krasny pisze:Podobno dobry sposób żeby pozbyć się mszycy z róż to polewanie ich zupką z kiepów. Dziadkowie ogrodnicy to stosowali ;) O ile się nie mylę są też chyba gotowe środki z nikotyną służące do tego celu. Oczywiście drogawe ale eko.
Chyba zacznę sadzić róże ;)



Kiedyś na zielonym mnie wyśmiano jak opisałem jak pozbyłem się chrabąszczy z takiego egzotycznego drzewa.
Za radą Andrzeja "Ogrodnika - Peleon" z resztek nikotyny pozostających w butelkach zrobiłem roztwór dodając do niego trochę mydła w płynie (lepiszcze). Opryskałem drzewko i klona cukrowego mam do dzisiaj. Pomogło.
Moja mama "zupkę z kiepów" stosuje do dzisiaj. Kiedyś taki mamy roztwór nazywałem DNB Flavour.

Added in 3 minutes 37 seconds:
shrack pisze:Karpie to raczej ciasteczkow- owocowe, truskawka biszkopt wanilia część z nich to notoryczne ćpuny i lubią pływać na lekkim haju a że pod wodą ciężko z paleniem i jeszcze gorzej z wapowaniem, więc wsuwają w postaci nasion prażone konopie.
I oczywiście jak w naszym pięknym kraju nie obędzie się bez grilla na przystawkę ochotka do zanęty pinka kaster wszystko musi być czyste i podane jak w najlepszej restauracji.


Co nas zachęciło o myśleniu o rynku wędkarskim?
Na targach Sweet Food w Katowicach właściciel firmy cukierniczej (wędkarz - redaktor) otrzymał próbki aromatów.
Na koncentrat truskawkowy połasił się 12 kg. amur.
Kupuje aromaty do swoich wypieków i bardzo namawia nas aby zastanowić się nad wędkarzami.
Planujemy ale póki co mamy co robić aż nadto.
Awatar użytkownika
Krasny
Użytkownik
Użytkownik
Posty: 66
Rejestracja: ndz lip 12, 2015 9:43 pm
Lokalizacja: Mikorzyn
Podziękował: 6 razy
Otrzymał podzięk.: 29 razy
Płeć: Mężczyzna

Re: Koło wędkarskie Wesoła Brzana

Postautor: Krasny » wt sie 04, 2015 10:16 pm

Podobno dobry sposób żeby pozbyć się mszycy z róż to polewanie ich zupką z kiepów. Dziadkowie ogrodnicy to stosowali ;) O ile się nie mylę są też chyba gotowe środki z nikotyną służące do tego celu. Oczywiście drogawe ale eko.
Chyba zacznę sadzić róże ;)
Awatar użytkownika
Tommy Black
Użytkownik
Użytkownik
Posty: 22432
Rejestracja: pt cze 05, 2015 7:23 am
Lokalizacja: Szeroko pojęta Galicja
Podziękował: 10893 razy
Otrzymał podzięk.: 28761 razy
Płeć: Mężczyzna

Re: Koło wędkarskie Wesoła Brzana

Postautor: Tommy Black » wt sie 04, 2015 6:41 pm

DamianGR pisze:No dobra - idąc tym tropem to potrzebujemy produktu który jest oznaczony N.
A może tak liquid na szczury - w końcu nikotyna w większych stężeniach jest zabójcza dla małych organizmów.


Dobrze wam mówić dranie! :)
Ja też jestem nieduży,cholera...

A z tym "N" trzeba coś zrobić!
Awatar użytkownika
DamianGR
Użytkownik
Użytkownik
Posty: 1245
Rejestracja: sob lip 18, 2015 7:50 pm
Lokalizacja: Poznań
Podziękował: 816 razy
Otrzymał podzięk.: 1360 razy
Płeć: Mężczyzna

Re: Koło wędkarskie Wesoła Brzana

Postautor: DamianGR » wt sie 04, 2015 6:40 pm

No dobra - idąc tym tropem to potrzebujemy produktu który jest oznaczony N.
A może tak liquid na szczury - w końcu nikotyna w większych stężeniach jest zabójcza dla małych organizmów.
Czyli sprzedajesz substancję trującą na szczury (nikotyna w stężeniach np 36 mg/ml) w postaci napoju dla szczurów.
Dajemy na to wszystkie trupie czachy i inne znaczki i wsio.
Awatar użytkownika
matatiti
Użytkownik
Użytkownik
Posty: 944
Rejestracja: śr cze 10, 2015 1:31 pm
Lokalizacja: Ząbki
Podziękował: 1680 razy
Otrzymał podzięk.: 976 razy
Płeć: Mężczyzna

Re: Koło wędkarskie Wesoła Brzana

Postautor: matatiti » wt sie 04, 2015 6:32 pm

Tommy dobrze kombinuje, ale nie do końca. To miałoby powodzenie gdyby nie jeden mały szczegół o którym zapomnieliśmy, a mianowicie nieszczęsny piktogram N pojawiający się dotychczas na liquidach i bazach

Obrazek

Jeśli byłaby możliwość pominięcia go w atraktorach wędkarskich, to mielibyśmy swego rodzaju furteczkę ;)
:budda:
Awatar użytkownika
Tommy Black
Użytkownik
Użytkownik
Posty: 22432
Rejestracja: pt cze 05, 2015 7:23 am
Lokalizacja: Szeroko pojęta Galicja
Podziękował: 10893 razy
Otrzymał podzięk.: 28761 razy
Płeć: Mężczyzna

Re: Koło wędkarskie Wesoła Brzana

Postautor: Tommy Black » wt sie 04, 2015 6:10 pm

AdamDz pisze:To nie są żadne fantazje, od dawna są w sprzedaży atraktory do zanęt i przynęt, to też dobry sposób na sprzedaż, tylko trzeba będzie się połapać i znać tego przeznaczenie, a z tym będzie gorzej dla niewtajemniczonych.
Problemem będzie tylko przemycenie nikotyny do takiej formy sprzedaży, innych ograniczeń nie ma i nie będzie.


A w jakim celu przemycać nikotynę? Przecież liquid dla ryb może posiadać nikotynę.Kto zabroni rybom ? :)
A liquidy są już gotowe i w dużych, znacznie większych niż 10 ml ,butelkach.
Jak sądzisz, ile czasu upłynie od wprowadzenia ustawy,do rozkwitu handlu liquidami dla ryb w sieci, :) internecie?
AdamDz
Płeć: nieokreślona

Re: Koło wędkarskie Wesoła Brzana

Postautor: AdamDz » wt sie 04, 2015 1:29 pm

To nie są żadne fantazje, od dawna są w sprzedaży atraktory do zanęt i przynęt, to też dobry sposób na sprzedaż, tylko trzeba będzie się połapać i znać tego przeznaczenie, a z tym będzie gorzej dla niewtajemniczonych.
Problemem będzie tylko przemycenie nikotyny do takiej formy sprzedaży, innych ograniczeń nie ma i nie będzie.
Awatar użytkownika
Tommy Black
Użytkownik
Użytkownik
Posty: 22432
Rejestracja: pt cze 05, 2015 7:23 am
Lokalizacja: Szeroko pojęta Galicja
Podziękował: 10893 razy
Otrzymał podzięk.: 28761 razy
Płeć: Mężczyzna

Re: Koło wędkarskie Wesoła Brzana

Postautor: Tommy Black » wt sie 04, 2015 11:13 am

matatiti pisze:Dla ryb też przewidziano liquidy ;)

Obrazek

Są jeszcze o smaku: konopii, japońskiej kałamarnicy-ośmiornicy, halibuta, wędzonego łososia itd. Ryby to mają klawe życie :)


A co stoi na przeszkodzie,aby takie liquidy dla ryb o innych też smakach sprzedawać w buteleczkach 30,50 ml. Skoro są liquidy dla ryb, to pewnie może być i baza dla ryb.100 ml mocniejsza, 250 ml , słabsza.Czy ja nie mogę sobie na ryby zabierać liquidów i bazy? Ryby z reguły są uprzejme i uczynne.Kto zabroni rybom dzielić się wspólnym dobrem? No chyba że MZ znów wymyśli sankcje.Tym razem przeciwko rybom.Bo przeciw własnemu społeczeństwu to żadna sztuka. 2 lata więzienia,albo 200 000 zł grzywny,albo łącznie, przytomnie dodali w ostatniej chwili,bo mało i m się wydało.
Czym można pogrozić rybom?

PS
Myślicie że to fantazje? Ja wiem że zaraz po wejściu Ustawy taki handel w majestacie prawa będzie w sieci kwitł jak przebiśniegi na Giewoncie.
Tylko co tam naprawdę będzie w tych liquidach? I kto to bedzie sprzedawał?
Do dziś ,jak widać nasz rząd ma niesomowity problem z handlem w sieci wyrobami kolekcjonerskimi.Pochłaniaczami wilgoci...żałosne!
Awatar użytkownika
Glodeks
Użytkownik
Użytkownik
Posty: 31
Rejestracja: ndz lip 12, 2015 12:31 pm
Lokalizacja: Warszawa
Podziękował: 8 razy
Otrzymał podzięk.: 24 razy
Płeć: Mężczyzna

Re: Koło wędkarskie Wesoła Brzana

Postautor: Glodeks » wt sie 04, 2015 10:38 am

Ja mam wrażenie, że w Wiśle pływa więcej zanety niż ryb
Awatar użytkownika
matatiti
Użytkownik
Użytkownik
Posty: 944
Rejestracja: śr cze 10, 2015 1:31 pm
Lokalizacja: Ząbki
Podziękował: 1680 razy
Otrzymał podzięk.: 976 razy
Płeć: Mężczyzna

Re: Koło wędkarskie Wesoła Brzana

Postautor: matatiti » wt sie 04, 2015 8:35 am

Dla ryb też przewidziano liquidy ;)

Obrazek

Są jeszcze o smaku: konopii, japońskiej kałamarnicy-ośmiornicy, halibuta, wędzonego łososia itd. Ryby to mają klawe życie :)
:budda:

Wróć do „OFF Topic”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 17 gości