No to mamy koronawirusa, temat dla tych co nie wierzą w koronawirusa

Tematy luźne, swobodne, nie do końca poważne
Awatar użytkownika
iron64
Użytkownik
Użytkownik
Posty: 3677
Rejestracja: pn lis 26, 2018 12:58 pm
Lokalizacja:
Podziękował: 3216 razy
Otrzymał podzięk.: 2633 razy
Płeć: Mężczyzna

No to mamy koronawirusa, temat dla tych co nie wierzą w koronawirusa

Postautor: iron64 » pn paź 25, 2021 6:39 pm

Czemu chcesz kogoś do czegoś przekonywać?
Właśnie dlatego jest tylu niezaszczepionych. Po prostu część ludzi zaczyna węszyć spiski w chwili, gdy tak bardzo usilnie ktoś ich przekonuje. Sami sobie jesteśmy winni powstaniu tych spisków i Górniakowych, bo to oddzielna kategoria jednak.
A bądźmy szczerzy, polityka głupich kroków naszego rządu nie pomaga, mówiąc dyplomatycznie.
Skoro z każdej strony takie usilne namawianie, to tylko kwestia czasu, gdy powstają różne teorie spiskowe. Tylko człowiek, który się nie zastanawia, przyjmuje z dobrocią inwentarza cały ten cyrk. Bo to cyrk. Spoko, zamkną lasy i cmentarze i będzie OK. :D
No i nadal uważasz, że nawet procenta racji nie mam? Sami jesteśmy winni takich narracji i czas to wziąć na klatę.
Odpuścimy to nakłanianie do szczepień, informujemy o możliwości szczepień i pokażmy REALNE korzyści z zaszczepienia. Realne, czyli realna skuteczność, a nie wydumane 90%.
Obrazek
Awatar użytkownika
DamianGR
Użytkownik
Użytkownik
Posty: 1245
Rejestracja: sob lip 18, 2015 7:50 pm
Lokalizacja: Poznań
Podziękował: 816 razy
Otrzymał podzięk.: 1360 razy
Płeć: Mężczyzna

No to mamy koronawirusa, temat dla tych co nie wierzą w koronawirusa

Postautor: DamianGR » pn paź 25, 2021 6:29 pm

iron64 pisze:Nie @
Awatar użytkownika
DamianGR
nie są to błędne wnioski. Przeczytaj jeden z ostatnich postów @
Awatar użytkownika
Nikotynos
a w głównym temacie. Nie będę go cytował, bo... z różnych względów nie chcę tego robić. Mimo sympatii do naszego Nikotynoska tym postem poszedł bardzo po bandzie. W dużej mierze odnoszę się do niego.


Według mnie niestety prawdę napisał_(jeśli piszesz o ostatnim wpisie bo pozostałych nie czytałem). Brutalną ale prawdę. Ja widzę to przez pryzmat moich doświadczeń. Może dlatego odbieram to inaczej niż Ty. Nie oceniaj źle @
Awatar użytkownika
Nikotynos
'a bo moim zdaniem kieruje nim troska ujęta w sarkazm. Ale może ja tylko to tak odbieram. Po prostu mam wrażenie, że żeby coś komuś wytłumaczyć sięgamy ogólnie rzecz biorąc coraz częściej po dosadniejsze metody. Być może niesłusznie. Ale wciągani do dyskusji na argumenty, często się w nie niepotrzebnie wikłamy. Ja Ci mogę powiedzieć o swoich doświadczeniach. Atakowanie naukowców i ich badań zostawiam wam. Mi osobiście znudziły się wojenki na argumenty. Wiem to co wiem, wiem co przeszedłem. Nie zamierzam komuś tego udowadniać siłą. Możesz wyciągnąć wnioski albo nie. Nie moja to sprawa.

eD
Awatar użytkownika
DamianGR
Użytkownik
Użytkownik
Posty: 1245
Rejestracja: sob lip 18, 2015 7:50 pm
Lokalizacja: Poznań
Podziękował: 816 razy
Otrzymał podzięk.: 1360 razy
Płeć: Mężczyzna

No to mamy koronawirusa, temat dla tych co nie wierzą w koronawirusa

Postautor: DamianGR » pn paź 25, 2021 6:11 pm

@Miodu - już po korekcie. Kajam się.
Awatar użytkownika
iron64
Użytkownik
Użytkownik
Posty: 3677
Rejestracja: pn lis 26, 2018 12:58 pm
Lokalizacja:
Podziękował: 3216 razy
Otrzymał podzięk.: 2633 razy
Płeć: Mężczyzna

No to mamy koronawirusa, temat dla tych co nie wierzą w koronawirusa

Postautor: iron64 » pn paź 25, 2021 6:08 pm

Nie @
Awatar użytkownika
DamianGR
nie są to błędne wnioski. Przeczytaj jeden z ostatnich postów @
Awatar użytkownika
Nikotynos
a w głównym temacie. Nie będę go cytował, bo... z różnych względów nie chcę tego robić. Mimo sympatii do naszego Nikotynoska tym postem poszedł bardzo po bandzie. W dużej mierze odnoszę się do niego.
Obrazek
Awatar użytkownika
Krasnal45
Moderator
Moderator
Posty: 6684
Rejestracja: sob cze 20, 2015 6:38 am
Lokalizacja: Aglomeracja Śląska
Podziękował: 5173 razy
Otrzymał podzięk.: 7643 razy
Płeć: Mężczyzna

No to mamy koronawirusa, temat dla tych co nie wierzą w koronawirusa

Postautor: Krasnal45 » pn paź 25, 2021 6:05 pm

iron64 pisze:...boją się nie zaczepionych...

DamianGR pisze:Błędne nioski...

DamianGR pisze:...reakcji osób zaczepionych

Ludzie, ogarnijcie się z tą pisownią, plissss...
__________________________________
Obrazek
__________________________________
Od 22.02.2013 bez analoga.
You don't smoke? Do not vape!
Obrazek
Awatar użytkownika
DamianGR
Użytkownik
Użytkownik
Posty: 1245
Rejestracja: sob lip 18, 2015 7:50 pm
Lokalizacja: Poznań
Podziękował: 816 razy
Otrzymał podzięk.: 1360 razy
Płeć: Mężczyzna

No to mamy koronawirusa, temat dla tych co nie wierzą w koronawirusa

Postautor: DamianGR » pn paź 25, 2021 6:02 pm

iron64 pisze:Już zupełnie pomijam fakt, że zaszczepieni tak panicznie boją się nie zaczepionych, że najchętniej pozamykali by wszystkich w obozach, albo wręcz rozstrzelali na miejscu, choć sami są zaszczepieni, więc powinni być bezpieczni. A jeśli nie są, to czemu nadal tak bardzo, bardzo, bardzo wierzą w ta szczepionkę?


A skąd taki wniosek? Mi zupełnie ostatnio nie przeszkadzają niezaszczepieni, a w szczególności osoby które przyjąć szczepionki nie mogą. To głównie troska o nich czy o starszych, dla których skuteczność szczepień spada powinna kierować tymi którzy się przejmują niezaszczepionymi. Doszedłem do wniosku, że jak ktoś nie przeżyje i nie doświadczy to nie zrozumie. Ale nie życzę. Mam niestety ciężkie doświadczenia jak i wiele historii znajomych z jeszcze cięższymi niż moje. Wśród nich jeden obecnie jest na wózku - silny wysportowany człowiek. Jeden z nich nie może przyjąć szczepionki ze względu na leki które przyjmuje na chorobę krwi. Jego córka pracuje w szpitalu na zakaźnym. Ostatnio z nim rozmawiałem i zaprasza wszystkich niedowiarków na zakaźny.

Błędne wnioski moim zdaniem Tobą kierują w postrzeganiu reakcji osób zaszczepionych. Ale jak ktoś na siłę próbuje sobie odmrozić uszy to nie moja sprawa. Poddaję się.
Awatar użytkownika
iron64
Użytkownik
Użytkownik
Posty: 3677
Rejestracja: pn lis 26, 2018 12:58 pm
Lokalizacja:
Podziękował: 3216 razy
Otrzymał podzięk.: 2633 razy
Płeć: Mężczyzna

No to mamy koronawirusa, temat dla tych co nie wierzą w koronawirusa

Postautor: iron64 » pn paź 25, 2021 5:30 pm

No nie jestem przekonany @
Awatar użytkownika
lisek rudy
czy faktycznie nikt tutaj nie dokonuje podziałów. Nie jestem.
I nie jest tak, że jestem jakimś sceptykiem pandemii, czy szczepionki. Nie jestem, ale posty jakie można przeczytać w głównym temacie skutecznie zniechęcają do czytania kolejnych. Serio.
Już zupełnie pomijam fakt, że zaszczepieni tak panicznie boją się niezaczepionych, że najchętniej pozamykaliby wszystkich w obozach, albo wręcz rozstrzelali na miejscu, choć sami są zaszczepieni, więc powinni być bezpieczni. A jeśli nie są, to czemu nadal tak bardzo, bardzo, bardzo wierzą w tą szczepionkę? OK, pomijam to.

Niestety nie mogę przejść obojętnie nad dzieleniem nas. Nas, konkretnie nas, bo jesteśmy ludźmi jednej narodowości, kultury i czego tam sobie chcecie. Od zawsze byliśmy ksenofobami, dlatego w zasadzie jesteśmy tacy sami. Czemu do diaska tak bardzo chcecie dzielić się kolejny raz?
Obrazek
lisek rudy
Użytkownik
Użytkownik
Posty: 338
Rejestracja: pn maja 31, 2021 7:20 pm
Lokalizacja: PL
Podziękował: 70 razy
Otrzymał podzięk.: 76 razy
Płeć: Mężczyzna

No to mamy koronawirusa, temat dla tych co nie wierzą w koronawirusa

Postautor: lisek rudy » pn paź 25, 2021 4:53 pm

@eSCe
Mam do Ciebie prośbę.
Nie czytaj nienapisanego. Nikt nikogo tutaj nie wytyka palcami. Nikt nie czyni żadnych podziałów.
Ot, tak sobie, chcielibyśmy pogadać o innym spojrzeniu na otaczającą nas rzeczywistość.

@
Awatar użytkownika
Tommy Black

Do Ciebie również mam prośbę.
Nie naskakuj na @
Awatar użytkownika
lukatu
. Szczególnie w tak "selektywny" sposób.
Niczym sobie na to nie zasłużył.
lukatu
Użytkownik
Użytkownik
Posty: 65
Rejestracja: wt gru 03, 2019 12:12 am
Lokalizacja:
Podziękował: 1 raz
Otrzymał podzięk.: 54 razy
Płeć: nieokreślona

No to mamy koronawirusa, temat dla tych co nie wierzą w koronawirusa

Postautor: lukatu » pn paź 25, 2021 12:46 pm

Pozwolę sobie tutaj zakończyć "polemikę" z Tommy Black.
Natomiast chciałbym zaznaczyć, że nie zakładałem tego tematu, zrobiła to za mnie administracja. Nigdy nie podważałem istnienia koronawirusa, ani tego "celebryty":

Obrazek
http://www.polsatnews.pl/wiadomosc/2020 ... ci-o-1930/

ani pozostałych:

Obrazek
http://prawy.pl/112958-szokujace-nagran ... zie-wideo/
Awatar użytkownika
Tommy Black
Użytkownik
Użytkownik
Posty: 22432
Rejestracja: pt cze 05, 2015 7:23 am
Lokalizacja: Szeroko pojęta Galicja
Podziękował: 10893 razy
Otrzymał podzięk.: 28761 razy
Płeć: Mężczyzna

No to mamy koronawirusa, temat dla tych co nie wierzą w koronawirusa

Postautor: Tommy Black » pn paź 25, 2021 12:05 pm

To znaczy, że po prostu na temat nie masz nic do powiedzenia a to co wrzucasz, to po prostu znalazłeś. W ten sposób zwiększasz sobie tylko ilość postów, bo możesz, prawda?

Wróć do „OFF Topic”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 6 gości