Na leczenie rąk Tomka

Tematy luźne, swobodne, nie do końca poważne
Diffident
Użytkownik
Użytkownik
Posty: 11
Rejestracja: pn paź 05, 2020 4:10 pm
Lokalizacja:
Podziękował: 6 razy
Otrzymał podzięk.: 10 razy
Płeć: Mężczyzna

Na leczenie rąk Tomka

Postautor: Diffident » śr gru 01, 2021 7:50 pm

Obrazek

Tomek dziękuję wam za wsparcie. :-) ᕙ(⇀‸↼‶)ᕗ


ins
Awatar użytkownika
Tommy Black
Użytkownik
Użytkownik
Posty: 22432
Rejestracja: pt cze 05, 2015 7:23 am
Lokalizacja: Szeroko pojęta Galicja
Podziękował: 10893 razy
Otrzymał podzięk.: 28761 razy
Płeć: Mężczyzna

Na leczenie rąk Tomka

Postautor: Tommy Black » śr gru 01, 2021 4:21 pm

Salon Rozchmurzonych, dziękuję za Twoją wpłatę!

Obrazek
SR wpłacił co mógł i pozdrawia Tomka życząc wszystkiego dobrego a nade wszystkim zdrowia! :yesyes:
Diffident
Użytkownik
Użytkownik
Posty: 11
Rejestracja: pn paź 05, 2020 4:10 pm
Lokalizacja:
Podziękował: 6 razy
Otrzymał podzięk.: 10 razy
Płeć: Mężczyzna

Na leczenie rąk Tomka

Postautor: Diffident » śr gru 01, 2021 2:33 pm

Na wstępie chciałbym podziękować wszystkim za okazane wsparcie w moim poście "Zbiórka dla Maksia" :).
Chciałbym zwrócić się po ras kolejny do osób o dobrym serduchu aby wspomogły zbiórkę Tomka.
Od lat jestem użytkownikiem strony "wykop.pl", zapewne większość z was ją zna i korzysta i dla zasięgu postanowiłem pomóc Tomkowi i udostępnić post gdzie się da, bo jestem zdania, że karma zawsze wraca a pomagać warto.
Zanim zmieszacie mnie z błotem, zbiórka jest potwierdzona min. dokumentacją medyczną, filmem który został dodany po tym jak kilku użytkowników "trolli" stwierdziło, że to kolejny "fake i żebranie", ale pomimo tego społeczność wykopu pokazała wielkie serducha i chyba najważniejsze, zbiórka jest potwierdzona dowodem osobistym Tomka.
W skrócie Tomek od urodzenia choruje na Artrogrypozę - wrodzona sztywność stawów.
Kwota zebrana będzie wykorzystana na leczenie, które ma na celu poprawić chwytność palców oraz zwiększyć zakres ruchu lewej ręki.

Nie proszę o wiele, bo wiadomo każdy ma różną sytuację finansową, ale każda złotówka się liczy, a jak wiadomo w kupie siła. :poland:
Za każdą wpłaconą złotówkę dziękuję z całego serducha. :-)

Link do zrzutki Tomka -----> https://zrzutka.pl/ap6rdc

 ! Wiadomość od: Miodu
Używaj pan czasem, panie @
Awatar użytkownika
Diffident
, przecinków i kropek. Będzie czytelniej i ładniej.

Wróć do „OFF Topic”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 22 gości