Rosja zaatakowała Ukrainę

Tematy luźne, swobodne, nie do końca poważne
Awatar użytkownika
Frankosio
AdminTechniczny
AdminTechniczny
Posty: 1678
Rejestracja: ndz cze 24, 2018 10:32 am
Lokalizacja: Warszawa
Podziękował: 1833 razy
Otrzymał podzięk.: 3018 razy
Płeć: Mężczyzna

Rosja zaatakowała Ukrainę

Postautor: Frankosio » ndz lut 27, 2022 7:12 pm

Ukraińska artyleria niedaleko miasta Bucza rozgromiła kolumnę rosyjskiego sprzętu wojskowego, oznakowaną literą "V" - przekazały media, powołując się na służby. Wcześniej ministerstwo spraw wewnętrznych w Kijowie ostrzegło, że to "szczególnie niebezpieczni terroryści, którzy przybyli na Ukrainę ze specjalnym zadaniem".

VIDEO: https://tvn24.pl/swiat/wojna-rosja-ukra ... kyg3CMailc
:chmurka: Obrazek :vape: Only MTL :ok2:
Awatar użytkownika
Ramses
Użytkownik
Użytkownik
Posty: 985
Rejestracja: pt sty 11, 2019 10:02 pm
Lokalizacja: Mazury
Podziękował: 4072 razy
Otrzymał podzięk.: 2169 razy
Płeć: Mężczyzna

Rosja zaatakowała Ukrainę

Postautor: Ramses » ndz lut 27, 2022 7:06 pm

Nie czekając na zadziałanie klątw, Ukraińcy wpadli na pomysł, w jaki sposób zmylić Rosjan, którzy dokonują inwazji na ich kraj. W ten sposób chcą utrudnić wrogowi orientację w terenie.

Ukrawtodor, który jest odpowiedzialny za organizację transportu na Ukrainie, wystosował apel do wszystkich organizacji administracyjnych i turystycznych, aby zdemontować wszystkie znaki drogowe w okolicy. Chodzi przede wszystkim o nazwy miejscowości. W ten sposób Ukraińcy chcą zmylić wroga. „Rosja ma żałosne połączenie mobilne, nie może orientować się w terenie. Pomóżmy wrogowi iść prosto do piekła” - napisano na oficjalnym kanale na Telegramie.

Nowy wzór drogowskazów, czytelny dla najeźdźców.

Obrazek
Obrazek
Awatar użytkownika
Tommy Black
Użytkownik
Użytkownik
Posty: 22432
Rejestracja: pt cze 05, 2015 7:23 am
Lokalizacja: Szeroko pojęta Galicja
Podziękował: 10893 razy
Otrzymał podzięk.: 28761 razy
Płeć: Mężczyzna

Rosja zaatakowała Ukrainę

Postautor: Tommy Black » ndz lut 27, 2022 6:47 pm

Skurwysyny, przepraszam, taki samolot...
Chciałbym napisać więcej, ale ucieknę sie jeszcze raz do jedynego na razie chyba wyjścia.

Obrazek
Awatar użytkownika
Frankosio
AdminTechniczny
AdminTechniczny
Posty: 1678
Rejestracja: ndz cze 24, 2018 10:32 am
Lokalizacja: Warszawa
Podziękował: 1833 razy
Otrzymał podzięk.: 3018 razy
Płeć: Mężczyzna

Rosja zaatakowała Ukrainę

Postautor: Frankosio » ndz lut 27, 2022 6:44 pm

Symbol Ukrainy, Antonov 225 Mrija, został zniszczony w nalocie na lotnisko pod Kijowem.

Obrazek

Największy transportowy samolot świata zniszczony. Minister spraw zagranicznych Ukrainy potwierdza tą wiadomość.
An-225 Mrija, czyli największy i jedyny taki na świecie samolot transportowy został zniszczony. Tym razem jest to niestety prawda. Informacje potwierdził minister spraw zagranicznych Ukrainy. Dmytro Kuleba poinformował o tym w bardzo poruszającym wpisie.

"To był największy samolot na świecie An-225 Mrija, czyli po ukraińsku „Marzenie”. Rosja mogła zniszczyć naszego Mrija, ale nigdy nie zniszczą naszego marzenia o silnym, wolnym, demokratycznym, europejskim państwie. Zwyciężymy!" – napisał.

Źródło: WPROST.PL
:chmurka: Obrazek :vape: Only MTL :ok2:
Awatar użytkownika
Tomba
Patronauta
Patronauta
Posty: 5830
Rejestracja: wt maja 21, 2019 1:29 pm
Lokalizacja: Poznań
Podziękował: 5236 razy
Otrzymał podzięk.: 7081 razy
Płeć: Mężczyzna

Rosja zaatakowała Ukrainę

Postautor: Tomba » ndz lut 27, 2022 6:37 pm

Nikotynos pisze:Ja mam taką cichą (naiwną) nadzieję, że może w końcu rosyjskie społeczeństwo się opamięta i dojdzie do obalenia rządu.

No ja mam taką nadzieję i to ani cichą, ani naiwną. To musi w końcu u nich pierdolnąć. Wszystkie sankcje też mają temu służyć.
_____________________________________________
:czajniczek: Obrazek
................. Od 21.05.2009 zero analogów......................................
Awatar użytkownika
Tommy Black
Użytkownik
Użytkownik
Posty: 22432
Rejestracja: pt cze 05, 2015 7:23 am
Lokalizacja: Szeroko pojęta Galicja
Podziękował: 10893 razy
Otrzymał podzięk.: 28761 razy
Płeć: Mężczyzna

Rosja zaatakowała Ukrainę

Postautor: Tommy Black » ndz lut 27, 2022 6:28 pm

Nikotynos pisze:Ja mam taką cichą i naiwną nadzieję, że może w końcu rosyjskie społeczeństwo się opamięta i dojdzie do obalenia rządu.


Ja myślę o innym scenariuszu do którego chyba Moskwa się zbliża. Strach przed Putinem jest tam już tak wielki, że przypomina się Rzym i cesarz Kaligula.

Patrząc na dzieje rządów Kaliguli można właściwie dziwić się, że do jego zgładzenia nie doszło wcześniej. Cesarz wprawdzie paranoicznie dbał o własne bezpieczeństwo, ale też dawał poddanym naprawdę mocne powody, by chcieli się go pozbyć. Na tle innych jego posunięć mianowanie konia senatorem – z czego jest chyba najbardziej znany – to zaledwie niewinny żart.

Okrucieństwo Kaliguli nie miało granic. Podczas posiłków lubił przyglądać się torturom i egzekucjom. Skazywał na śmierć za najmniejsze nawet uchybienia.
Zamachy na Hitlera też były...
Awatar użytkownika
Nikotynos
Patronauta
Patronauta
Posty: 2855
Rejestracja: pn paź 14, 2019 9:40 am
Lokalizacja: Kraków
Podziękował: 7309 razy
Otrzymał podzięk.: 3799 razy
Płeć: Mężczyzna

Rosja zaatakowała Ukrainę

Postautor: Nikotynos » ndz lut 27, 2022 6:20 pm

Ja mam taką cichą (naiwną) nadzieję, że może w końcu rosyjskie społeczeństwo się opamięta i dojdzie do obalenia rządu. Wiadomo byłoby bardzo krwawo, ale chyba lepsze to dla nich niż totalna izolacja, wykluczenie ze wszystkiego i jeszcze większa bieda.
Awatar użytkownika
Tommy Black
Użytkownik
Użytkownik
Posty: 22432
Rejestracja: pt cze 05, 2015 7:23 am
Lokalizacja: Szeroko pojęta Galicja
Podziękował: 10893 razy
Otrzymał podzięk.: 28761 razy
Płeć: Mężczyzna

Rosja zaatakowała Ukrainę

Postautor: Tommy Black » ndz lut 27, 2022 5:21 pm

Tomba pisze:To musiał ktoś przerobić u siebie i zapodać jako zdjęcie. Sprawdziłem i niestety nie ma tej aktualizacji.


Tak, to robota tego kociaka...

Obrazek
Awatar użytkownika
Tomba
Patronauta
Patronauta
Posty: 5830
Rejestracja: wt maja 21, 2019 1:29 pm
Lokalizacja: Poznań
Podziękował: 5236 razy
Otrzymał podzięk.: 7081 razy
Płeć: Mężczyzna

Rosja zaatakowała Ukrainę

Postautor: Tomba » ndz lut 27, 2022 5:19 pm

Tommy Black pisze:Tymczasem uaktualniono informację o panu Putlerze...

To musiał ktoś przerobić u siebie i zapodać jako zdjęcie. Sprawdziłem i niestety nie ma tej aktualizacji.
_____________________________________________
:czajniczek: Obrazek
................. Od 21.05.2009 zero analogów......................................
Awatar użytkownika
edarek
Moderator
Moderator
Posty: 2668
Rejestracja: pn sty 06, 2020 1:39 pm
Lokalizacja: Trzebież
Podziękował: 3887 razy
Otrzymał podzięk.: 1933 razy
Płeć: Mężczyzna

Re: Rosja zaatakowała Ukrainę

Postautor: edarek » ndz lut 27, 2022 4:37 pm

Teraz pozostaje mieć nadzieję, że tym, którzy mają bezpośredni dostęp do tej broni, też otworzą się oczy, jak tym, którzy odmawiają walki na Ukrainie.
You don't smoke? Do not vape!
Obrazek
Tak w przybliżeniu

Obrazek

Wróć do „OFF Topic”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 32 gości