Urodziny i inne takie okolicznościowe.

Tematy luźne, swobodne, nie do końca poważne
Awatar użytkownika
Alchemik
Użytkownik
Użytkownik
Posty: 1206
Rejestracja: czw cze 11, 2015 10:59 am
Lokalizacja: Śląsk
Podziękował: 842 razy
Otrzymał podzięk.: 1597 razy
Płeć: Mężczyzna

Re: Urodziny i inne takie okolicznościowe.

Postautor: Alchemik » czw wrz 17, 2015 9:03 am

Serdecznie dziękuję i mam nadzieję, iż będzie nam kiedyś dane wznieść
*wino*
nie tylko w przestrzeni wirtualnej, a MA (jako całość i/lub tylna połówka) zagości wreszcie na Salonach w stopniu adekwatnym do swych możliwości. Wybaczcie więc proszę naszą absencję, lecz nawał realizowanych projektów skutecznie nas wyłączył z obowiązków/przyjemności dnia codziennego i spowodował całkowite zdziczenie. Poddajemy się więc (samo)
*bicz*
i raz jeszcze serdecznie dziękując za życzenia, solennie poprawę obiecujemy :D
:crystball: Kto szuka, ten znajdzie... :crystball:
Luk Goth
Płeć: nieokreślona

Re: Urodziny i inne takie okolicznościowe.

Postautor: Luk Goth » śr wrz 16, 2015 11:30 am

Tommy Black pisze:A dziś, aż się boję tu pisać,ale cóż,zaryzykuję,tym bardziej że ryzyko to moje drugie imię,a i powód jest ważki! ;)

Z tegoż powodu serdeczne życzenia urodzinowe wraz z piosenką ,którą ktoś zapewne doda, otrzymuje...3,2,1 - Atur i MA.Razem,bo to jedność.
I jakość.I nasi przyjaciele.I tak niech zostanie...
Wraz z życzeniami urodzinowymi dla Atrura, dla MA ( pisałem że to jedność?) życzenia ekspansji na światowych rynkach baz i liquidów,oraz narzędzie do tej ekspansji!
*wino*

Wszystkiego Najlepszego Panie Arturze, dalszego udanego poszerzania oferty, kolejnych pysznych nowości i niezmiennie solidnej jakości, ale to w sumie bardziej życzenia egoistyczne :D. Panu życzę w takim razie rozkwitu MA w coraz bardziej sprzyjających okolicznościach przyrody i maksymalne rozwinięcie skrzydeł, "dla dobra naszego i waszego" ;)


Pozdr.
Łukasz
Awatar użytkownika
Tommy Black
Użytkownik
Użytkownik
Posty: 22432
Rejestracja: pt cze 05, 2015 7:23 am
Lokalizacja: Szeroko pojęta Galicja
Podziękował: 10893 razy
Otrzymał podzięk.: 28761 razy
Płeć: Mężczyzna

Re: Urodziny i inne takie okolicznościowe.

Postautor: Tommy Black » śr wrz 16, 2015 9:42 am

matatiti pisze:Kolega Chomik nic się nie chwali, a to już 1100 dni bez papierosa mu stuknęło
Gratulacje

Oczywiście że bardzo Chomikowi ,który jest wszędzie,gratulujemy i życzymy wszystkiego.Chomiki to potęga! ;)
*wino*

A dziś, aż się boję tu pisać,ale cóż,zaryzykuję,tym bardziej że ryzyko to moje drugie imię,a i powód jest ważki! ;)

Z tegoż powodu serdeczne życzenia urodzinowe wraz z piosenką ,którą ktoś zapewne doda, otrzymuje...3,2,1 - Atur i MA.Razem,bo to jedność.
I jakość.I nasi przyjaciele.I tak niech zostanie...
Wraz z życzeniami urodzinowymi dla Atrura, dla MA ( pisałem że to jedność?) życzenia ekspansji na światowych rynkach baz i liquidów,oraz narzędzie do tej ekspansji!

*wino*
Nie masz wymaganych uprawnień, aby zobaczyć pliki załączone do tego posta.
Awatar użytkownika
matatiti
Użytkownik
Użytkownik
Posty: 944
Rejestracja: śr cze 10, 2015 1:31 pm
Lokalizacja: Ząbki
Podziękował: 1680 razy
Otrzymał podzięk.: 976 razy
Płeć: Mężczyzna

Re: Urodziny i inne takie okolicznościowe.

Postautor: matatiti » wt wrz 01, 2015 5:21 pm

Kolega Chomik nic się nie chwali, a to już 1100 dni bez papierosa mu stuknęło :)
Gratulacje *wino*
:budda:
Irek
Płeć: nieokreślona

Re: Urodziny i inne takie okolicznościowe.

Postautor: Irek » pn sie 31, 2015 10:35 pm

Gratuluję Ci Robertanisz, Tobie również Tommy Black, i Tobie Matatiti, i Tobie BBearder, i wszystkim , którym się udało! i sobie też :-) 25 sierpnia minęły 3 lata :jupi:
matatiti pisze:na jednej bateryjce EGO 900mha
przez ponad rok tylko dwie takie miałem i CE5 , nigdy nie ratowałem się analogiem, jakoś się udało :-)
BBearder
Płeć: nieokreślona

Re: Odp: Urodziny i inne takie okolicznościowe.

Postautor: BBearder » pn sie 31, 2015 10:04 pm

Widzę, Robert, że jesteśmy w podobnym "wieku"- mi też niedługo stuknie trzy lata. Czego mogę Ci życzyć...? Tak po mojemu to jeszcze wielu lat z chmurką, a tak zupełnie zdroworozsądkowo, to jak najmniej. Zależy czy to Twoja próba wyjścia zupeł nie z nałogu czy już hobby. Tak czy owak, gratuluję. :)
Awatar użytkownika
matatiti
Użytkownik
Użytkownik
Posty: 944
Rejestracja: śr cze 10, 2015 1:31 pm
Lokalizacja: Ząbki
Podziękował: 1680 razy
Otrzymał podzięk.: 976 razy
Płeć: Mężczyzna

Re: Urodziny i inne takie okolicznościowe.

Postautor: matatiti » pn sie 31, 2015 9:10 pm

Robert - moje gratulacje. Mi też mówili, że nie dam rady. Nawet sam w to nie wierzyłem :) Sam dzisiaj nie wiem jak to się stało. Zwłaszcza, że przez pierwsze cztery miesiące dawałem radę na jednej bateryjce EGO 900mha i kartkach wymienianych co dwa tygodnie. Dziś niektórzy nie wyobrażają sobie rzucania bez 100watowego zasilania i Subtanka ...
:budda:
Awatar użytkownika
Tommy Black
Użytkownik
Użytkownik
Posty: 22432
Rejestracja: pt cze 05, 2015 7:23 am
Lokalizacja: Szeroko pojęta Galicja
Podziękował: 10893 razy
Otrzymał podzięk.: 28761 razy
Płeć: Mężczyzna

Re: Urodziny i inne takie okolicznościowe.

Postautor: Tommy Black » pn sie 31, 2015 7:40 pm

robertanisz pisze:Szanowni Państwo pozwolicie że złożę sobie gratulacje. :lol:Dziś miła dla mnie rocznica,trzy lata z e-papierosem. :D Jestem z siebie naprawdę dumny.Niektórzy mówili że nie dam rady,paliłem jak smok.Robert znowu zaskoczył,brawo Robert,mądry z ciebie chłopiec. :jupi:


Robert! Ja już teraz bardzo ostrożnie z życzeniami tu,ale przecież nie mógłbym Cię w żaden sposób pominąć.Pozwolisz więc,że złożę sobie serdeczne życzenia z okazji Twojej 3 rocznicy niepalenia jak smok, 3 rocznicy z e-papierosem.A wszystko to z okazji zbliżającej się 3 rocznicy poznania się dwóch mądrych chłopców,którzy są z siebie dumni i jeszcze nie raz się zaskoczą,albo zostaną zaskoczeni,ale dadzą radę! ;) :)

*wino* *wino* *wino*
Awatar użytkownika
robert
Użytkownik
Użytkownik
Posty: 2204
Rejestracja: czw cze 11, 2015 7:47 pm
Lokalizacja: Łuków
Podziękował: 4062 razy
Otrzymał podzięk.: 2405 razy
Płeć: Mężczyzna

Re: Urodziny i inne takie okolicznościowe.

Postautor: robert » pn sie 31, 2015 7:30 pm

Szanowni Państwo pozwolicie że złożę sobie gratulacje. :lol:Dziś miła dla mnie rocznica,trzy lata z e-papierosem. :D Jestem z siebie naprawdę dumny.Niektórzy mówili że nie dam rady,paliłem jak smok.Robert znowu zaskoczył,brawo Robert,mądry z ciebie chłopiec. :jupi:
Awatar użytkownika
Selene
Moderator
Moderator
Posty: 4179
Rejestracja: ndz cze 21, 2015 5:49 pm
Lokalizacja: Thalloris
Podziękował: 20800 razy
Otrzymał podzięk.: 5362 razy
Płeć: Kobieta

Re: Urodziny i inne takie okolicznościowe.

Postautor: Selene » pt sie 28, 2015 11:19 am

Wszystkiego najlepszego Riccardo :smile:
Obrazek
Pozostajesz na zawsze odpowiedzialny za to, co oswoiłeś...

Wróć do „OFF Topic”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 0 gości