Mam pana dość, czyli Jurek Owsiak o Kaczyńskim

Tematy luźne, swobodne, nie do końca poważne
Awatar użytkownika
Tomba
Patronauta
Patronauta
Posty: 5830
Rejestracja: wt maja 21, 2019 1:29 pm
Lokalizacja: Poznań
Podziękował: 5236 razy
Otrzymał podzięk.: 7081 razy
Płeć: Mężczyzna

Mam pana dość, czyli Jurek Owsiak o Kaczyńskim

Postautor: Tomba » pt gru 02, 2022 9:49 am

Myśląca większość społeczeństwa ma serdecznie dość tego małego trutnia. Teraz Jurek Owsiak po raz kolejny zwrócił się za pośrednictwem mediów społecznościowych do Jarosława Kaczyńskiego. Lider WOŚP nie szczędził prezesowi gorzkich słów. – Mam pana serdecznie dosyć – pisał.
Jerzy Owsiak umieścił na Facebooku wpis w formie listu otwartego do Jarosława Kaczyńskiego. Na początek przekazał, że WOŚP organizuje zakupy sprzętu medycznego, finansowane z pieniędzy zebranych podczas ostatniego Finału.

– Przez te 30 lat zebraliśmy ponad 1 miliard 750 milionów złotych i kupiliśmy blisko 70 000 urządzeń. Jak Pan widzi, ofiarność Polaków i Rodaków na całym świecie i zaufanie do nas jest ogromne – podkreślił lider WOŚP.

Następnie poruszył temat nowego pomysłu PiS, czyli powołania komisji, która badać będzie politykę energetyczną prowadzoną przez rząd w latach 2007-15. Lider WOŚP ma dla Kaczyńskiego inny pomysł.

– Ja radziłbym Panu powołać komisję do spraw ochrony zdrowia Polaków. Jako Prezes Zarządu Fundacji WOŚP obserwuję ten stan rzeczy od 30 lat. I powiem Panu krótko – takiego bałaganu, jaki zaistniał w kilku ostatnich latach, jeszcze nie widziałem – napisał Owsiak i wypomniał problemy.

– Polska ochrona zdrowia z trudem leczy. Polska ochrona zdrowia jest niedofinansowana, ponieważ w ostatnich latach w sposób skandaliczny Pana rząd przesuwa pieniądze publiczne w sektory oddalone od ochrony zdrowia. Pana rząd marnotrawi publiczne pieniądze mimo próśb Polaków. Pan osobiście decyduje o tym, aby miliardowe nakłady nie szły na onkologię, a były przeznaczane na media publiczne – wypomniał lider WOŚP prezesowi. Nie szczędził Kaczyńskiemu gorzkich słów.

Na koniec posłuchajmy co mówił o nim śp. Mistrz Hoolubek:



Tyle lat, a on wciąż szkodzi naszemu państwu.
_____________________________________________
:czajniczek: Obrazek
................. Od 21.05.2009 zero analogów......................................

Wróć do „OFF Topic”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Claude [Bot] i 39 gości