Zarób na noworocznego „Ruskacza” w 3 minuty, czyli odpłatna ankieta o tematyce vape

Tematy luźne, swobodne, nie do końca poważne
Awatar użytkownika
Mcj
Patronauta
Patronauta
Posty: 90
Rejestracja: sob cze 12, 2021 9:38 pm
Lokalizacja:
Podziękował: 46 razy
Otrzymał podzięk.: 121 razy
Płeć: Mężczyzna

Re: Zarób na noworocznego „Ruskacza” w 3 minuty, czyli odpłatna ankieta o tematyce vape

Postautor: Mcj » sob gru 31, 2022 1:15 pm

Dodam, że śmiało można zmienić język w prawym górnym rogu na polski.
Awatar użytkownika
BloodCat
Użytkownik
Użytkownik
Posty: 276
Rejestracja: ndz cze 12, 2022 9:50 am
Lokalizacja:
Podziękował: 161 razy
Otrzymał podzięk.: 399 razy
Płeć: Mężczyzna

Zarób na noworocznego „Ruskacza” w 3 minuty, czyli odpłatna ankieta o tematyce vape

Postautor: BloodCat » sob gru 31, 2022 1:12 pm

Zrobione. Ankieta po angielsku. Niewiele pytań, trzeba zrobić 3 fotki produktu. Jak kupon wpadnie to będzie miło.

@
Awatar użytkownika
Metall
często biorę udział w badaniach rynku, wierz mi 5€ to żadna kasa dla dobrych producentów. Dostawałem wielokrotnie więcej, za różne kampanie. Wydają parę setek, niech będzie i tysiąc czy więcej za w sumie banalne dane, jednak dla nich jako producentów / reklamodawców, będą robić robotę i dzięki nim unikną większych strat jakby mieli na ślepo celować w rynek. Jakby to było 50 € i pytania w stylu "podaj 5 firm gdzie kupujesz bez akcyzy niko, glikol i aromaty" można by rozkminiać teorię spiskową. W wypadku 5€ i pytania "Ili ml płynu zużywasz na tydzień" biorę bucha i zgarniam darmowy szmal. Dane o tym czego ile i jak to nie światowa tajemnica, można je znaleźć lub zdobyć bez zbędnego nakładu kasy.

edit: Kod na kartę podarunkową otrzymałem.
"Jestem odpowiedzialny za to, co napisałem - nie za to, co zrozumiałeś."
Awatar użytkownika
Mcj
Patronauta
Patronauta
Posty: 90
Rejestracja: sob cze 12, 2021 9:38 pm
Lokalizacja:
Podziękował: 46 razy
Otrzymał podzięk.: 121 razy
Płeć: Mężczyzna

Re: Zarób na noworocznego „Ruskacza” w 3 minuty, czyli odpłatna ankieta o tematyce vape

Postautor: Mcj » sob gru 31, 2022 1:09 pm

Też przeszło mi to przez myśl, dlatego oczywiście jako formę zakupu wybrałem stacjonarny sklep specjalistyczny. Więcej pytań sugerujących tego typu cel, nie ma.
Awatar użytkownika
Metall
Użytkownik
Użytkownik
Posty: 2067
Rejestracja: sob lip 27, 2019 2:20 pm
Lokalizacja:
Podziękował: 2128 razy
Otrzymał podzięk.: 2038 razy
Płeć: Mężczyzna

Zarób na noworocznego „Ruskacza” w 3 minuty, czyli odpłatna ankieta o tematyce vape

Postautor: Metall » sob gru 31, 2022 12:42 pm

Jak odpowiemy sobie na pytanie, kto jest w stanie zapłacić 5 ojro za wypełnienie ankiety, to uzyskamy też odpowiedź, jaki jest cel tej ankiety.
Wejdę w ciemno i stwierdzę, że uszczelnienie rynku, wpływów z akcyzy, wyeliminowanie możliwości zakupów spoza UE i ogólnie dokręcenie nam śruby.
Darmowy ser jest tylko w pułapce na myszy. Na płacenie za wypełnianie ankiet nt. EIN stać tylko tych, którzy mają na to środki, a waping im je pomniejsza. Mogę się mylić, ale w zasadzie tak wygląda "wolny rynek".
Awatar użytkownika
Mcj
Patronauta
Patronauta
Posty: 90
Rejestracja: sob cze 12, 2021 9:38 pm
Lokalizacja:
Podziękował: 46 razy
Otrzymał podzięk.: 121 razy
Płeć: Mężczyzna

Zarób na noworocznego „Ruskacza” w 3 minuty, czyli odpłatna ankieta o tematyce vape

Postautor: Mcj » sob gru 31, 2022 12:07 pm

Skontaktowała się ze mną firma zajmująca się badaniami rynku (Qrowdsy) z prośbą o wypełnienie ankiety dotyczącej tematyki vapingu. Po dopytaniu o szczegóły, dowiedziałem się, że zbierają info o tym, jakie urządzenia są w naszym regionie użytkowane, jakie płyny i o jakiej mocy chmurzone oraz z jakiego źródła kupowane (czy internet, stacja paliw, vape shop, itd). Ankieta zajmuje jakieś 3 minuty i zapytają w niej m.in. o to, z czego chmurzysz, jaki płyn, ile ml tygodniowo i w jakiej mocy, oraz gdzie są kupowane. Poproszą tez o zdjęcie urządzenia i płynu, więc warto mieć coś przy sobie. Ponadto pytają o wykształcenie, zamieszkiwany region oraz widełki dochodu rocznego. W puli jest 300 ankiet dla Polski i za każdą wypłacają €5, które można zgarnąć na konto Paypal lub jako kod na Amazon. Ankieta jest w formie formularza online.

Jeśli ktoś chciałby wypełnić to tu jest link:

https://qrowdsy.uk/3Z1j1ER

Ważne: ankiety sprawdzane są ręcznie i mogą byc odrzucone ze względu na:
*bezsensowne odpowiedzi (na przykład ze ktoś chmurzy 100 mg nikotyny).
*Zdjęcia przekopiowane z Google lub powtarzające się
*wyczerpanie limitu ankiet (tu po wybraniu regionu Polska pojawi się takie info; ogółem po 300 dla danego kraju).
Ankiety są skierowane do Polaków, Litwinów i Słowaków
Wiek 19+.
Nie mozna zaznaczyć ze pracuje się w marketingu /PR / dystrybucji vape.

Ankiety można wypełniać po polsku - język zmienia się w prawym górnym rogu.

Wynagrodzenie, po zaakceptowaniu ankiety dostajemy w formie kodu na maila do wykorzystania na serwisie Tremendous. Ankiety są sprawdzane i akceptowane ręcznie, wiec może to chwilę potrwać. Nikogo nie namawiam, ale €5 drogą nie chodzi!

Oczywiście, jeśli naruszam tym postem jakiś punkt regulaminu, proszę o usunięcie wpisu, jestem też gotów poddać się karze porządkowej! :)

Wróć do „OFF Topic”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Claude [Bot] i 5 gości