Waperskie postanowienia na nadchodzący rok.

Tematy luźne, swobodne, nie do końca poważne
Awatar użytkownika
smialekcz
Użytkownik
Użytkownik
Posty: 343
Rejestracja: czw gru 22, 2016 5:25 pm
Lokalizacja: Głogów
Podziękował: 271 razy
Otrzymał podzięk.: 284 razy
Płeć: Mężczyzna

Waperskie postanowienia na nadchodzący rok.

Postautor: smialekcz » pt gru 30, 2016 7:42 am

wapować ile się da ;-)
ograniczyć ilość sprzętu do e-palenia
zrobić powtórkę z kursu języka hiszpańskiego (podstawowego tylko niestety :-( )
znaleźć czas na podłączenie modułu brzmieniowego (syntezatora analogowego) do klawiatury sterującej
...
Zasilania: rurki, boksy, elektroniki i mechaniki.
Parowniki: na szmaty, waty, siaty, grzały i druty.
Obrazek
Awatar użytkownika
robert
Użytkownik
Użytkownik
Posty: 2204
Rejestracja: czw cze 11, 2015 7:47 pm
Lokalizacja: Łuków
Podziękował: 4062 razy
Otrzymał podzięk.: 2405 razy
Płeć: Mężczyzna

Waperskie postanowienia na nadchodzący rok.

Postautor: robert » pt gru 30, 2016 7:34 am

:) Waperskie postanowienia na nadchodzący rok , macie jakieś?
Nowy Rok może być powodem pewnych zmian w naszym życiu,o ile tego chcemy .Trzeba jeszcze coś zaplanować,postanowić i spróbować to wprowadzić w życie.
Z tym niestety jest znacznie gorzej.Pamiętam ile to razy miałem przestać palić ,być pyskaty,czy mniej zawzięty.Niestety zawsze kończyło się tak samo ,czyli zostawało po staremu.
Jednak plany jakichś zmian w naszym życiu trzeba mieć.Mam kilka i już wiem że nie będzie łatwo.
Jeśli chodzi o chmurzenie to plan jest niby prosty,a składa się z dwóch elementów.Zejść z mocą nikotyny.Na dniach będę rozrabiał bazę i zrobię już poniżej 2 mg,a dzienne jej zużycie ma nie przekroczyć 4ml -5ml. Docelowo chciałbym całkiem rzucić wapowanie,ale to zdecydowanie melodia przyszłości.Ważne ze wogóle taki pomysł się pojawia,jeszcze niedawno było to nie do pomyślenia.Uwiera mnie czasami to moje chmurzenie.
A jak u Was ? Jakieś waperskie pomysły? Mogą być nie koniecznie zbieżne z moimi.Może ktoś chce zwiększyć moc i ml,kupić nowe zasilania ,parowniki :) .

Wróć do „OFF Topic”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Claude [Bot] i 31 gości