Dziwny, ale skuteczny krok

Tematy luźne, swobodne, nie do końca poważne
Awatar użytkownika
PaniChmurka
Waperka
Waperka
Posty: 143
Rejestracja: sob lip 28, 2018 9:11 am
Lokalizacja: centralne zamieszanie
Podziękował: 357 razy
Otrzymał podzięk.: 104 razy
Płeć: Kobieta

Dziwny, ale skuteczny krok

Postautor: PaniChmurka » ndz sie 26, 2018 9:20 am

Hmm a może ja tak powinnam do póki nie minie mi chęć na analogi ! :O
Awatar użytkownika
DamianGR
Użytkownik
Użytkownik
Posty: 1245
Rejestracja: sob lip 18, 2015 7:50 pm
Lokalizacja: Poznań
Podziękował: 816 razy
Otrzymał podzięk.: 1360 razy
Płeć: Mężczyzna

Jak można rzucić palenie bez EIN.

Postautor: DamianGR » śr kwie 18, 2018 10:01 pm

Wrzucam poglądowy filmik na jakie pomysły wpadają ludzie chcący rzucić palenie. Na początku wydawało mi się to śmieszne. Ale później przestałem się śmiać jak uzmysłowiłem sobie jak trudne to jest. I teraz ten film wydaje mi się smutny. Bardzo smutny...

Awatar użytkownika
homer21
Użytkownik
Użytkownik
Posty: 99
Rejestracja: pt lut 23, 2018 10:05 am
Lokalizacja: Kraków
Podziękował: 3 razy
Otrzymał podzięk.: 44 razy
Płeć: Mężczyzna

Re: Dziwny, ale skuteczny krok

Postautor: homer21 » sob mar 03, 2018 1:23 pm

basika pisze:
Tommy Black pisze:A ta ręka w gipsie to wynik niesubordynacji malżonka czy złośliwy przypadek?


Tego nie wiem, ale prawdopodobnie usiłował zapalić [emoji38]
To raczej wygląda na brak odpowiedniej wiedzy przy korzystaniu z mechaników...[emoji3]

Wysłane z mojego Redmi 4X przy użyciu Tapatalka
Awatar użytkownika
basika
Waperka
Waperka
Posty: 3854
Rejestracja: śr cze 24, 2015 12:18 pm
Lokalizacja:
Podziękował: 5174 razy
Otrzymał podzięk.: 6264 razy
Płeć: Kobieta

Dziwny, ale skuteczny krok

Postautor: basika » sob mar 03, 2018 11:26 am

Tommy Black pisze:A ta ręka w gipsie to wynik niesubordynacji malżonka czy złośliwy przypadek?


Tego nie wiem, ale prawdopodobnie usiłował zapalić :lol:
Awatar użytkownika
Tommy Black
Użytkownik
Użytkownik
Posty: 22432
Rejestracja: pt cze 05, 2015 7:23 am
Lokalizacja: Szeroko pojęta Galicja
Podziękował: 10893 razy
Otrzymał podzięk.: 28761 razy
Płeć: Mężczyzna

Dziwny, ale skuteczny krok

Postautor: Tommy Black » sob mar 03, 2018 11:24 am

Dawno nie widzialem tak wielkiego i wspaniałego tekstu promującego małżeństwa heteroseksualne. Cóż za wspaniały przyklad zaufania i partnerstwa. Cóż za oddanie i bliskość, to nic że przez klatkę. A swoją drogą, jeszcze jakieś klatki stosują? :-P
A ta ręka w gipsie to wynik niesubordynacji malżonka czy złośliwy przypadek?
Awatar użytkownika
basika
Waperka
Waperka
Posty: 3854
Rejestracja: śr cze 24, 2015 12:18 pm
Lokalizacja:
Podziękował: 5174 razy
Otrzymał podzięk.: 6264 razy
Płeć: Kobieta

Dziwny, ale skuteczny krok

Postautor: basika » sob mar 03, 2018 11:09 am

Nie wiem czy ktoś z nas jeszcze pali papierosy, ale jeśli tak się zdarza, mam dla niego pomysł na szybkie i skuteczne pozbycie się nałogu.

Każdy kto rzucał palenie przyzna, że nie jest to łatwe. To trudny proces, ponieważ człowiek musi walczyć nie tylko z uzależnieniem fizycznym, ale także psychicznym. Z roku na rok przybywa więc sposobów wspomagających odzwyczajanie się od palenia: tabletek, plastrów, gum do życia czy różnego rodzaju terapii, np. wykorzystujących bio-prądy.
Problem z rzuceniem papierosów miał też 42-letni Ibrahim Yutsel z Turcji. Mężczyzna przez 26 lat palił dwie paczki dziennie i już kilkukrotnie próbował pozbyć się nałogu, ale bezskutecznie. Jak sam twierdzi brakowało mu mobilizacji…
Kiedy ojciec Ibrahima zmarł na raka płuc, mężczyzna dopiero wtedy zrozumiał, że bezwzględnie musi rzucić palenie, bo nałóg go wykończy, a jego żona i dzieci zostaną bez opieki. Niestety chęć zapalenia była u niego silniejsza niż postanowienia i często popalał, gdy nikt nie widział.
Na szczęście Ibrahim szybko zrozumiał, że nie warto oszukiwać samego siebie i postanowił skutecznie utrudnić sobie sięgnięcie po papierosa. Tym sposobem było… zamknięcie głowy w klatce.
Ibrahim codziennie rano wkłada na głowę okrągłą klatkę (przypominającą nieco dawny hełm nurka) i oddaje klucz swojej żonie. Kobieta otwiera kraty tylko w czasie śniadań, obiadów i kolacji, pilnując męża, by nie sięgnął po papierosa. Klatkę mężczyzna zdejmuje tylko do snu i choć obniża komfort jego funkcjonowania, to nie zamierza na razie rezygnować z tego niekonwencjonalnego sposobu na rzucanie palenia.

smooking-3.jpg


smooking-1.jpg


Źródło: https://www.jestpozytywnie.pl/nietypowe ... e-palenia/
Nie masz wymaganych uprawnień, aby zobaczyć pliki załączone do tego posta.

Wróć do „OFF Topic”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 33 gości