CZARNY PIĄTEK.

Tematy luźne, swobodne, nie do końca poważne
Awatar użytkownika
miaziol
Użytkownik
Użytkownik
Posty: 227
Rejestracja: czw wrz 14, 2017 7:07 pm
Lokalizacja:
Podziękował: 37 razy
Otrzymał podzięk.: 281 razy
Płeć: Mężczyzna

Re: CZARNY PIĄTEK.

Postautor: miaziol » pn mar 26, 2018 7:27 am

Oczywiście ze nie umknął mi ten protest, jestem za całkowitym brakiem jakichkolwiek zakazów które decydują o mojej wolności. To nie jest sprawa polityków czy kościoła tylko osoby której to dotyczy. Nikt nie powinien za nikogo decydować co robi ta osoba ze swoim ciałem. Chce dokonać aborcji czy nawalić się jakimś psychodelikiem to jest to jej sprawa i nikt nie powinien się do tego mieszać. Nadmienię tylko ze było to już kolejny protest przy okazji którego przepchnięta została podwyżka paliwa o 10gr na litrze. Taka piękna zasłona dymna.


Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk
Obrazek Obrazek
Awatar użytkownika
basika
Waperka
Waperka
Posty: 3854
Rejestracja: śr cze 24, 2015 12:18 pm
Lokalizacja:
Podziękował: 5174 razy
Otrzymał podzięk.: 6264 razy
Płeć: Kobieta

CZARNY PIĄTEK.

Postautor: basika » ndz mar 25, 2018 6:32 pm

Coś Wam opowiem.
Pani Beata mieszka w Gryficach. Akurat tak się składa, że znam to miasteczko i kiedyś byłam w tym miejscu. Nawiasem mówiąc, urocza miejscowość ze ślicznym rynkiem. Takim miejscem, gdzie w niedzielę pojawiają się całe rodziny, siadają na tych ławeczkach, gawędzą, żartują, dzieci biegają i psocą. A wieczorem gromadzi się tam młodzież, aby spędzić ten czas ze sobą. Strzały Amora krążą tam z prędkością światła. Wdziałam to i byłam zachwycona.

Do Gryfic pojechałam z moim ojcem, który wyciągnął mnie do swojego kolegi. Pan Staszek słynął z dwóch umiejętności. Po pierwsze produkował wspaniały bimber. Ojciec nie pił, bo nie mógł, to ja byłam królikiem doświadczalnym. Owszem spróbowałam – przypominał koniak.
Drugą wielką pasją Staszka były róże. Tworzył nowe odmiany. Jego przydomowy ogródek był jak z bajki. Mnóstwo róż i każdy krzak inny. Były tam róże białe, żółte, czerwone i różowe w czarne cętki. Były także białe z błękitnymi końcówkami i te które zrobiły na mnie największe wrażenie, czyli granatowe ze srebrną poświatą, jakby mróz osiadł na płatkach.
Pan Staszek powiedział mi, że te róże to hołd dla jego zmarłej żony. Każda nowa odmiana miała swoją nazwę, a w niej musiała się znaleźć przynajmniej jedna literka z imienia jego żony.
Dzisiaj tak sobie myślę, że Staszka już nie ma, bo gdyby żył na pewno byłby obok Beaty Katkowskiej. Mężczyzna który tak kochał swoją żonę, nie mógłby spokojnie patrzeć na to, co chce się zrobić polskim kobietom.
Awatar użytkownika
Tommy Black
Użytkownik
Użytkownik
Posty: 22432
Rejestracja: pt cze 05, 2015 7:23 am
Lokalizacja: Szeroko pojęta Galicja
Podziękował: 10893 razy
Otrzymał podzięk.: 28761 razy
Płeć: Mężczyzna

CZARNY PIĄTEK.

Postautor: Tommy Black » ndz mar 25, 2018 7:35 am

Tym razem nic nie napiszę...a chcialbym dużo...za dużo!

Obrazek

PS
Według policji Pani Beaty tam nie było, nikogo nie było.Nic nie szkodzi niewidomi policjanci, Pani Beata Katkowska będzie zawsze!Właśnie znalazla swoje miejsce w historii.

T2.jpg


T1.jpg
Nie masz wymaganych uprawnień, aby zobaczyć pliki załączone do tego posta.
Awatar użytkownika
basika
Waperka
Waperka
Posty: 3854
Rejestracja: śr cze 24, 2015 12:18 pm
Lokalizacja:
Podziękował: 5174 razy
Otrzymał podzięk.: 6264 razy
Płeć: Kobieta

CZARNY PIĄTEK.

Postautor: basika » sob mar 24, 2018 7:11 pm

Dziękuję @Madzia, @
Awatar użytkownika
jaro1959
i @
Awatar użytkownika
Tommy Black
za zabranie głosu w tej ważnej sprawie.

Tommy Black pisze:Mam nadzieję że kobiety pokażą swoją siłę.I jeśli tylko zechcą należy im pomagać.

Kobiety są silne, ale nie da się ukryć, że teraz bardzo potrzebują pomocy i wsparcia ze strony mężczyzn. I jestem przekonana, że się nie zawiodą. *yes2*
Awatar użytkownika
jaro1959
Użytkownik
Użytkownik
Posty: 406
Rejestracja: czw maja 18, 2017 5:56 am
Lokalizacja:
Podziękował: 32 razy
Otrzymał podzięk.: 800 razy
Płeć: Mężczyzna

CZARNY PIĄTEK.

Postautor: jaro1959 » sob mar 24, 2018 10:08 am

Myślę, że to jest związane z wątkiem, który zaczęła koleżanka. Dość głośno było w moim mieście, gdy w tym tygodniu matka zostawiła dziecko w tzw. oknie życia, przy którymś kościele. Cała rola Kościoła Katolickiego sprowadziła się do przekazania dziecka do szpitala w którym pracuję. Całą resztą zajmą się podatnicy...
Awatar użytkownika
Tommy Black
Użytkownik
Użytkownik
Posty: 22432
Rejestracja: pt cze 05, 2015 7:23 am
Lokalizacja: Szeroko pojęta Galicja
Podziękował: 10893 razy
Otrzymał podzięk.: 28761 razy
Płeć: Mężczyzna

CZARNY PIĄTEK.

Postautor: Tommy Black » sob mar 24, 2018 7:30 am

Cały świat się rozwija.Powstają nowe uczelnie, nowe firmy produkujące swoje wynalazki w technologiach o jakich nam się nawet nie śniło. Ludzie się uczą, podróżują, uprawiają coraz to nowe sporty, bawią się i chodzą do kina i teatrów.Powstają wspaniale hale koncertowe, stadiony, teatry. Co chwilę otwiera się nowe księgarnie, bo też co chwilę pojawiają się wspaniale książki.Buduje się coraz piękniej i coraz bardziej dba się o przyrodę. Świat po prostu się rozwija i rozwija się twórczo.Świat, nie Polska.
Nas, w Polsce banda oszołomów skłóciła już nie tylko między sobą ale i ze wszystkimi sąsiadami. Jeszcze z Bałtykiem tylko nie zaczęli...Ja już sam nie wiem czy w tym kraju obowiązuje Konstytucja czy prawo kanoniczne.Jeden psychopata w rządzie zastępuje drugiego.Kilku wyjątkowo nadętych i głupich osobników, nigdzie nie będących w świecie, nie znających języków, nigdy nie będących w teatrze czy filharmonii, nie czytających książek, uzurpuje sobie prawo do ukladania zycia milionom Polaków. Ba, wpierdalania się do łóżka i kontrolowania wszystkiego co się tylko da. Tak, świat sie rozwija, ludzie się rozwijają, fakt, są wojny jeszcze i problemy. Są i będą, bo taki to już świat.Ale są też ludzie którzy pracują aby problemy i konflikty rozwiązywać. U nas konflikty się produkuje.Tylko po to aby móc rządzić.Pospolity cham i przestępca zostaje ojcem duchowym narodu. Mściwy, tępy przygłup rządzi wszystkim czym się tylko da.Tym czym się nie da jeszcze bardziej. Średniowiecze ale level VIII.Kiedyś już tak było. Na świecie budowano fabryki, mieszkania,uniwersytety. U nas kościoły i pałace. Czym się to skończyło?
Mam nadzieję że kobiety pokażą swoją siłę.I jeśli tylko zechcą należy im pomagać.
Awatar użytkownika
jaro1959
Użytkownik
Użytkownik
Posty: 406
Rejestracja: czw maja 18, 2017 5:56 am
Lokalizacja:
Podziękował: 32 razy
Otrzymał podzięk.: 800 razy
Płeć: Mężczyzna

CZARNY PIĄTEK.

Postautor: jaro1959 » pt mar 23, 2018 9:37 pm

Popieram Cię w pełni.
Awatar użytkownika
Selene
Moderator
Moderator
Posty: 4179
Rejestracja: ndz cze 21, 2015 5:49 pm
Lokalizacja: Thalloris
Podziękował: 20800 razy
Otrzymał podzięk.: 5362 razy
Płeć: Kobieta

CZARNY PIĄTEK.

Postautor: Selene » pt mar 23, 2018 7:45 pm

Dzisiaj jest taki specjalny dzień, więc muszę....

#CzarnyProtest

NIE ZGADZAM SIĘ aby dzieci rodziły dzieci
NIE ZGADZAM SIĘ aby ofiary gwałtów MUSIAŁY rodzić dzieci swoich oprawców
NIE ZGADZAM SIĘ aby kobiety MUSIAŁY nosić pod sercem ciężko chore dzieciątko tylko po to aby patrzeć na jego śmierć zaraz po porodzie
NIE ZGADZAM SIĘ na zakaz badań prenatalnych
NIE ZGADZAM SIĘ aby po poronieniu kobiety były przesluchiwane
NIE ZGADZAM SIĘ aby banda oszołomów debatowala na temat mojej macicy i mojego ciała!

Obrazek
Obrazek
Pozostajesz na zawsze odpowiedzialny za to, co oswoiłeś...

Wróć do „OFF Topic”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 16 gości