Lesio – kotek do kochania

Tematy luźne, swobodne, nie do końca poważne
Awatar użytkownika
PaniChmurka
Waperka
Waperka
Posty: 143
Rejestracja: sob lip 28, 2018 9:11 am
Lokalizacja: centralne zamieszanie
Podziękował: 357 razy
Otrzymał podzięk.: 104 razy
Płeć: Kobieta

Lesio – kotek do kochania

Postautor: PaniChmurka » śr sie 08, 2018 9:16 pm

Zepsuły mi się podziękowania za posty :( a ten post zasługuje na wielkie podziękowania ...bardzo cenię ludzi którym leży na sercu los zwierząt - dziękuję Pani Basiko za ten post :)
Moja psia księżniczka jest typową jedynaczką i jest oczywiście adoptowana :)
Awatar użytkownika
Bimaczow
Użytkownik
Użytkownik
Posty: 186
Rejestracja: ndz lip 01, 2018 3:30 pm
Lokalizacja: Beskidy
Podziękował: 6 razy
Otrzymał podzięk.: 78 razy
Płeć: Mężczyzna

Lesio – kotek do kochania

Postautor: Bimaczow » śr sie 08, 2018 7:33 pm

gdybym nie miał kota i 3 psów.... :-) albo gdybym mieszkał już u siebie ! :-) to bardzo chętnie
Awatar użytkownika
Azgar
Użytkownik
Użytkownik
Posty: 1705
Rejestracja: śr sie 30, 2017 7:49 pm
Lokalizacja: Michrów
Podziękował: 1293 razy
Otrzymał podzięk.: 1694 razy
Płeć: Mężczyzna

Lesio – kotek do kochania

Postautor: Azgar » śr sie 08, 2018 7:17 pm

Gdyby tylko mały aligator nie był uczulony...
Awatar użytkownika
Tommy Black
Użytkownik
Użytkownik
Posty: 22432
Rejestracja: pt cze 05, 2015 7:23 am
Lokalizacja: Szeroko pojęta Galicja
Podziękował: 10893 razy
Otrzymał podzięk.: 28761 razy
Płeć: Mężczyzna

Lesio – kotek do kochania

Postautor: Tommy Black » śr sie 08, 2018 6:07 pm

Kurcze, ludzie... taki fajny kociak. Uwielbiam takie koty, w ogóle koty.Nie mam niestety warunków na kota w Krakowie. Na wsi nie przeżylby, za duzo drapieżników.
Może ktoś z Salonu się znajdzie z dobrym sercem i warunkami? Ja moge kupić fajne mebelki, dołożyć fajnego moda i duuuuuzo liquidu. I jakieś fajne zabawki.
Proszę, przemyślcie to....
*czajniczek*
Awatar użytkownika
basika
Waperka
Waperka
Posty: 3854
Rejestracja: śr cze 24, 2015 12:18 pm
Lokalizacja:
Podziękował: 5174 razy
Otrzymał podzięk.: 6264 razy
Płeć: Kobieta

Lesio – kotek do kochania

Postautor: basika » śr sie 08, 2018 5:32 pm

Nigdy tego nie robiłam i zdaję sobie sprawę że jest mnóstwo zwierzątek w potrzebie. Ale jakoś los tego kotka nie jest mi obojętny. Pomyślałam, że może jest ktoś wśród nas z okolic Szczecina, kto przygarnąłby tego smutnego kotka, który marzy o ciepłym, pełnym miłości domu. Proszę pomyślcie o nim.

Lesio.jpg



Lesio pojawił się niedawno na osiedlu w okolicach Niebuszewa. Mieszka na podwórku, nie ma swojego człowieka, choć kiedyś z pewnością musiał się czuć bardzo kochany. Być może to historia wielkiej miłości, która skończyła się nagłym porzuceniem. To jednak nie zachwiało wiarą Lesia w miłość człowieka. Ufnie wyciąga pyszczek w kierunku ręki, mrucząc przy tym jak traktorek i mrużąc z rozkoszy oczka. Przybiega na zawołanie i idzie za człowiekiem, który okazał mu odrobinę ciepła, w nadziei, że ten zaprosi go do swojego życia. I jeszcze długo, po jego zniknięciu, wpatruje się w drzwi wzrokiem, który łamie serce.

Lesio ma teraz codziennie pełną miskę, jest zdrowy i odrobaczony. Sądziliśmy, że pozostanie kotkiem wolnożyjącym, jednak jego tęsknota za człowiekiem jest tak wielka, że postanowiliśmy poszukać mu kochającego domu.
Doskonale czułby się w domu z ogrodem, ale może też zostać kotkiem wychodzącym, jeśli tylko jego nowy dom będzie się znajdował w bezpiecznie okolicy. Nie boi się psów. W zabawie jest łagodny i ostrożny, dlatego doskonale nada się dla rodziny z dziećmi. Prosimy o dom dla niego. Dom, który otoczy go miłością, za którą tak bardzo tęskni.
Nie masz wymaganych uprawnień, aby zobaczyć pliki załączone do tego posta.

Wróć do „OFF Topic”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 29 gości