Stary Chemik wita serdecznie na swojej aukcji!

Tematy luźne, swobodne, nie do końca poważne
Awatar użytkownika
Tommy Black
Użytkownik
Użytkownik
Posty: 22432
Rejestracja: pt cze 05, 2015 7:23 am
Lokalizacja: Szeroko pojęta Galicja
Podziękował: 10893 razy
Otrzymał podzięk.: 28761 razy
Płeć: Mężczyzna

Stary Chemik wita serdecznie na swojej aukcji!

Postautor: Tommy Black » ndz sty 13, 2019 9:37 am

Warto aby i u nas i wszędzie gdzie ludzie czytają i wapują, bo ludzie którzy wapują, czytają; rozpowszechniać tę wiadomość a potem tę aukcję. A także wziąć w niej udział.

Obrazek

Stary Chemik:
Kolejny raz biorę udział w aukcji WOŚP.
Tym razem postanowiłem zaoferować materiał w zasadzie kolekcjonerski.
Są to cztery książki (w tym trzy mojego autorstwa):
1. Pierwsze wydanie książki "E-papieros. Poradnik dla początkujących" - wydanie z 2009 roku (czyli ma już praktycznie 10 lat). To już książka historyczna - możecie tam zobaczyć, z czym zmagali się użytkownicy na samym początku. Dowiecie się między innymi, jakie były problemy z watkami i do czego służył spinacz biurowy.
2. Książka "Jak używać e-papierosa. Niezbędnik" - wydanie z 2012 roku.
Porównanie tej książki z poprzednią pokazuje ewolucję sprzętu i samej filozofii chmurzenia.
3. Jedyne wydanie książki "Jak zrobić własny liquid. Poradnik dla początkujących" - wydanie 2011.
4. Książka prof. Andrzeja Sobczaka - wydanie w jęz. angielskim "1500 times less. Electronic cigarettes in the light of scientific research" - wydanie 2018
To jest wydane w zeszłym roku podsumowanie dotychczasowych badań nad e-papierosami autorstwa jednego ze znamienitszych badaczy tego tematu.
Książki #1 i #2 to już ostatnie egzemplarze, które mogę zaoferować. Pozostawiłem sobie tylko po jednej sztuce egzemplarzy autorskich, więc jest to naprawdę ostatnia okazja.
Na życzenie osoby, która wygra, książki (mojego autorstwa) mogą zostać zaopatrzone w osobistą dedykację - treść do uzgodnienia.
Powodzenia!


Aukcja:

https://charytatywni.allegro.pl/zestaw- ... a-i8832397

Wróć do „OFF Topic”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 21 gości