Jak wyglądałby świat zaprojektowany przez dzieci.

Tematy luźne, swobodne, nie do końca poważne
Awatar użytkownika
Azgar
Użytkownik
Użytkownik
Posty: 1705
Rejestracja: śr sie 30, 2017 7:49 pm
Lokalizacja: Michrów
Podziękował: 1293 razy
Otrzymał podzięk.: 1694 razy
Płeć: Mężczyzna

Jak wyglądałby świat zaprojektowany przez dzieci.

Postautor: Azgar » pt lut 08, 2019 8:21 am

Dodam trochę krajobrazu do tematu.
Niżej widzimy drzewo autorstwa mojego syna (3L).

Obrazek
Awatar użytkownika
Tommy Black
Użytkownik
Użytkownik
Posty: 22432
Rejestracja: pt cze 05, 2015 7:23 am
Lokalizacja: Szeroko pojęta Galicja
Podziękował: 10893 razy
Otrzymał podzięk.: 28761 razy
Płeć: Mężczyzna

Jak wyglądałby świat zaprojektowany przez dzieci.

Postautor: Tommy Black » pt lut 08, 2019 8:13 am

Nawet najpiękniejsze rysunki nie zmienią mojego zdania na temat dzieci. Choć dam tu fragment filmu który daje nadzieję...i mnie i dzieciom.Czyli ludzkości. Bo przecież chodzi o to aby patrzeć szerzej, na świat, nie tylko na koniec spódnicy nauczycielki...

https://youtu.be/Co_jOkghB30
Awatar użytkownika
Ramses
Użytkownik
Użytkownik
Posty: 985
Rejestracja: pt sty 11, 2019 10:02 pm
Lokalizacja: Mazury
Podziękował: 4072 razy
Otrzymał podzięk.: 2169 razy
Płeć: Mężczyzna

Jak wyglądałby świat zaprojektowany przez dzieci.

Postautor: Ramses » czw lut 07, 2019 11:11 pm

Jeżeli kiedykolwiek zastanawiałeś się, jak wyglądałby świat, który odzwierciedlają rysunki dzieci, to jesteś w dobrym miejscu. Ojciec dwóch kilkuletnich chłopców, postanowił odpowiedzieć na to pytanie, a efekt jest niesamowity.

Obrazek
Obrazek

Pochodzący z Wielkiej Brytanii Tom Curtis korzysta z abstrakcyjnej sztuki swoich kreatywnych synów oraz Photoshopa, aby "ożywić" zwierzęta, przedmioty, a nawet ludzi z rysunków.

Obrazek
Obrazek

Pomyślałem o tym, jak naprawdę wyglądałby świat, gdyby to dzieci tworzyły ludzi, zwierzęta i przedmioty. Stwierdziłem, że to bardzo dobry pomysł i postanowiłem zmienić to, co zrobili moi synowie, w coś prawdziwego - powiedział Tom.


Obrazek
Obrazek

Ojciec Ala i Doma założył konto na Instagramie o nazwie thingsihavedrawn, na którym publikuje efekty swojego oryginalnego projektu.

Obrazek
Obrazek

Internauci pokochali rysunki tak bardzo, że mężczyzna wydał książkę "Things I Have Drawn: At The Zoo".

Obrazek
Obrazek

Mężczyzna dodał, że teraz przyjmuje rysunki nie tylko od swoich synów, ale także od dzieci z całego świata.

Obrazek
Obrazek

Źródło: https://www.o2.pl
Obrazek

Wróć do „OFF Topic”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 33 gości