Serwis internetowy dla początkujących którzy chcą przerzucić się na EIN?

Tematy luźne, swobodne, nie do końca poważne
behelor
Użytkownik
Użytkownik
Posty: 16
Rejestracja: sob lip 28, 2018 6:03 pm
Lokalizacja: Braniewo
Podziękował: 17 razy
Otrzymał podzięk.: 14 razy
Płeć: Mężczyzna

Serwis internetowy dla początkujących którzy chcą przerzucić się na EIN?

Postautor: behelor » pt kwie 12, 2019 9:18 pm

Serwis będzie miał rację bytu tylko w porównaniach którego Ijusta wybrać, dla reszty (moim zdaniem) waperów bardziej miarodajne i pewne są fora takie jak to.
Awatar użytkownika
iron64
Użytkownik
Użytkownik
Posty: 3677
Rejestracja: pn lis 26, 2018 12:58 pm
Lokalizacja:
Podziękował: 3216 razy
Otrzymał podzięk.: 2633 razy
Płeć: Mężczyzna

Serwis internetowy dla początkujących którzy chcą przerzucić się na EIN?

Postautor: iron64 » pt kwie 12, 2019 6:54 pm

Zgadzam się z kolegą Qra całkowicie. Tego typu opisy są dla mnie zupełnie bezpodstawne, być może też dlatego rzadko szukam/oglądam recenzję na YT. Dla mnie wyznacznikiem są posty kilkunastu/stu userów, a opisy tego typy są obarczone ewentualną dotacją. Nawet jeśli nie są wprost to i tak w ten sposób to traktuję i nie zasługują na pamięć czy zakup. A userzy jak w Salonie nie mają wady w donacjach i piszą jak uważają sami.
Sorry, ale tak to widzę.
Obrazek
Awatar użytkownika
Qra
Użytkownik
Użytkownik
Posty: 97
Rejestracja: wt lut 12, 2019 7:21 pm
Lokalizacja: Mińsk Maz.
Podziękował: 69 razy
Otrzymał podzięk.: 136 razy
Płeć: Mężczyzna

Serwis internetowy dla początkujących którzy chcą przerzucić się na EIN?

Postautor: Qra » pt kwie 12, 2019 5:20 pm

Może to tylko moja opinia, ale jeżeli ja szukam informacji to staram się ich szukać u osób które mają na dany temat określony zasób wiedzy. Dla tego trafiłem do salonu, w między czasie wytresowałem kota aby pilnował mojego fotela w czasie kiedy muszę na chwilę powstać :-P
Natomiast opinie typu wstawię od 1-5 gwiazdek i tekst "kumple mi zazdroszczą, każdy chce mieć taki parownik" lub "mam go tydzień i jestem zadowolony" mnie nie interesują a najczęściej wszelkie opinie w podobnych serwisach do tego się sprowadzają :)
Awatar użytkownika
Pelikan2
Użytkownik
Użytkownik
Posty: 348
Rejestracja: sob maja 05, 2018 10:51 pm
Lokalizacja: Łódź
Podziękował: 233 razy
Otrzymał podzięk.: 284 razy
Płeć: Mężczyzna

Serwis internetowy dla początkujących którzy chcą przerzucić się na EIN?

Postautor: Pelikan2 » pt kwie 12, 2019 2:53 pm

Ja bym prędzej widział serwis w formie bloga, o nowościach, jakiś testach. Artykułach o dziwnych EP, grzałkach i jakiejś egzotyce może relacje z targów itp.
Dział dla początkujących mógłby być przyklejony gdzieś z boku.
Coś jak np gsmmaniak dla GSM itp - wiecie o co chodzi... nie portal, ale właśnie serwis w formie bloga.
Ale...nie wiem jak to ugryźć prawnie i nie wiem, czy nie łamałoby ustawy i punktu o zakazie reklamy.
No i oczywiście - kwestia zarobkowa, bo prowadzanie takiego bloga, to robota na cały etat, a przy zakazie reklamy EP, ciężko to jakoś sensownie ugryźć.
:smile: :smile: :smile: :smile:
Obrazek
Awatar użytkownika
Tommy Black
Użytkownik
Użytkownik
Posty: 22432
Rejestracja: pt cze 05, 2015 7:23 am
Lokalizacja: Szeroko pojęta Galicja
Podziękował: 10893 razy
Otrzymał podzięk.: 28761 razy
Płeć: Mężczyzna

Serwis internetowy dla początkujących którzy chcą przerzucić się na EIN?

Postautor: Tommy Black » pt kwie 12, 2019 12:53 pm

pigmej pisze:...myślę że w formie serwisu z odpowiednio dostosowanym sposobem prezentacji informacji mogło by to być bardziej przejrzyste dla bardziej zabieganych ludzi którzy mogą nie mieć czasu na czytanie długich wątków.


A tak, tu się z Tobą zgodzę. I to jest słuszny argument przemawiający za takim serwisem. A więc do działa :) ...do it!
Awatar użytkownika
pigmej
Użytkownik
Użytkownik
Posty: 3
Rejestracja: czw sty 31, 2019 2:26 pm
Lokalizacja: Krynica-Zdrój
Otrzymał podzięk.: 1 raz
Płeć: Mężczyzna

Serwis internetowy dla początkujących którzy chcą przerzucić się na EIN?

Postautor: pigmej » pt kwie 12, 2019 12:48 pm

Chodzi bardziej o zrobienie agregatora opinii na temat danych produktów. Po prostu wyszukujemy np. atomizer który nas interesuje wyskakują konkretne informacje na jego temat i ocena ogólna. Wiem że na forum znajdziemy wiele informacji jednak myślę że w formie serwisu z odpowiednio dostosowanym sposobem prezentacji informacji mogło by to być bardziej przejrzyste dla bardziej zabieganych ludzi którzy mogą nie mieć czasu na czytanie długich wątków.
Awatar użytkownika
Tommy Black
Użytkownik
Użytkownik
Posty: 22432
Rejestracja: pt cze 05, 2015 7:23 am
Lokalizacja: Szeroko pojęta Galicja
Podziękował: 10893 razy
Otrzymał podzięk.: 28761 razy
Płeć: Mężczyzna

Serwis internetowy dla początkujących którzy chcą przerzucić się na EIN?

Postautor: Tommy Black » pt kwie 12, 2019 12:37 pm

pigmej pisze: Kilka tygodni temu wpadłem na pomysł założenia strony www.


I co się działo przez te kilka tygodni?

pigmej pisze:Otóż na owym serwisie


Owym czyli jakim? Albo co znaczy owym?

Serwis taki na pewno jest potrzebny, nie tylko nowym uzytkownikom ein. Ale nie sądzisz że w Twoich założeniach powiela on specyfike i charakter for internetowych?
To nic złego oczywiście... :)
Awatar użytkownika
pigmej
Użytkownik
Użytkownik
Posty: 3
Rejestracja: czw sty 31, 2019 2:26 pm
Lokalizacja: Krynica-Zdrój
Otrzymał podzięk.: 1 raz
Płeć: Mężczyzna

Serwis internetowy dla początkujących którzy chcą przerzucić się na EIN?

Postautor: pigmej » pt kwie 12, 2019 12:24 pm

Witam. Kilka tygodni temu wpadłem na pomysł założenia strony www. Koncepcja jest prosta a mogła by pomóc przy okazji kilku początkującym którzy chcą przerzucić się na EIN. Otóż na owym serwisie zamieszczane by były opisy sprzętu związanego z EIN (parowniki, zasilania, baterie). Była by również możliwość oceniania sprzętu oraz zostawienie komentarza związanego z użytkowaniem owego sprzętu.

Jak myślicie czy taki serwis miałby racje bytu czy raczej jest on zbędny?

Wróć do „OFF Topic”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 31 gości