No to mamy koronawirusa

Tematy luźne, swobodne, nie do końca poważne
Awatar użytkownika
Tommy Black
Użytkownik
Użytkownik
Posty: 22432
Rejestracja: pt cze 05, 2015 7:23 am
Lokalizacja: Szeroko pojęta Galicja
Podziękował: 10893 razy
Otrzymał podzięk.: 28761 razy
Płeć: Mężczyzna

No to mamy koronawirusa

Postautor: Tommy Black » śr kwie 01, 2020 5:48 pm

Wszystkich, których opanowało politykierstwo proszę, o kilka przysiadów, i wysłuchanie piosenki którą też proponuję odtwarzać po każdych wiadomościach w TVP.
Najlepiej tak dostatecznie głośno aby była słyszalna w okolicy.

https://youtu.be/EKYyHBzN_gs
timi
Płeć: nieokreślona

No to mamy koronawirusa

Postautor: timi » śr kwie 01, 2020 5:47 pm

venom_666 pisze: bo zaraz mi się przypomina kolega z tekstem że tamci kradli, ci co prawda też ale przynajmniej z nami się dzielą.

Wolisz żeby kradli wyłącznie dla siebie, czy również się z Tobą dzielili?
:lol:

A nieco poważniej.
Riposta @Madzi była żadna. Pozbawiona argumentów własnych i w żaden sposób nie odnosiła się do moich.
Dlatego dostosowałem poziom swojej odpowiedzi, a Ty się czepiasz. ;)
Awatar użytkownika
venom_666
Użytkownik
Użytkownik
Posty: 1109
Rejestracja: pn paź 14, 2019 7:12 am
Lokalizacja:
Podziękował: 264 razy
Otrzymał podzięk.: 964 razy
Płeć: Mężczyzna

Re: No to mamy koronawirusa

Postautor: venom_666 » śr kwie 01, 2020 5:32 pm

timi pisze:@Madzia
Czyli mamy zapomnieć wszystko co stało się wcześniej. Ile lat do tyłu proponujesz?
1, 5, 10, 20?
Może od razu wykreślmy z podręczników historii, Faraonów, Cezarów, Stalina, Hitlera, JP2, Tuska, Reagana i spory tłum innych?
Ich historii wg Ciebie nie ma, bo się przeterminowała?
Timi no proszę Cię. Nie mamy zapominać, ale już na pewno nie używać tych czasów do usprawiedliwienia aktualnych bo zaraz mi się przypomina kolega z tekstem że tamci kradli, ci co prawda też ale przynajmniej z nami się dzielą.

Wysłane z Ajdżasta na Smoku
Obrazek
Tępi ludzie są jak tępe noże. Specjalnej krzywdy nie zrobią, ale jak wnerwiają...
(: ɐuzoɯ oʞʇsʎzsʍ oʇ ǝɔɥɔ ǝıs ʞɐɾ
Awatar użytkownika
DamianGR
Użytkownik
Użytkownik
Posty: 1245
Rejestracja: sob lip 18, 2015 7:50 pm
Lokalizacja: Poznań
Podziękował: 816 razy
Otrzymał podzięk.: 1360 razy
Płeć: Mężczyzna

No to mamy koronawirusa

Postautor: DamianGR » śr kwie 01, 2020 5:28 pm

Ale to nie jest obowiązek. Mogą w innych godzinach też przychodzić . Te godziny sa bardziej restrykcją dla wszystkich innych.
Awatar użytkownika
shpongled
Użytkownik
Użytkownik
Posty: 456
Rejestracja: pn paź 07, 2019 12:58 pm
Lokalizacja: Alpha Centauri
Podziękował: 166 razy
Otrzymał podzięk.: 368 razy
Płeć: Mężczyzna

No to mamy koronawirusa

Postautor: shpongled » śr kwie 01, 2020 5:12 pm

Ojciec +70 ,dzwonił że był w sklepie właśnie między 10-12 - Tłum wszelakich starców czekających na wejście. O 15 sklep pusty...
***** ***
timi
Płeć: nieokreślona

No to mamy koronawirusa

Postautor: timi » śr kwie 01, 2020 5:07 pm

@Madzia
Czyli mamy zapomnieć wszystko co stało się wcześniej. Ile lat do tyłu proponujesz?
1, 5, 10, 20?
Może od razu wykreślmy z podręczników historii, Faraonów, Cezarów, Stalina, Hitlera, JP2, Tuska, Reagana i spory tłum innych?
Ich historii wg Ciebie nie ma, bo się przeterminowała?
wertjacek
Płeć: nieokreślona

No to mamy koronawirusa

Postautor: wertjacek » śr kwie 01, 2020 5:01 pm

Madzia pisze:
I już czas najwyższy przestać bronić tych patałachów, bo niesmacznie się robi w Salonie... Każdy widzi jaką krzywdę robią Polsce. :smutna:


Niesmak @Madzia jest po obu stronach barykady, smród unosi się nad nimi. Zauważ.

A ja jako zdeklarowany pisior nas**am do swego gniazda i napiszę o dwóch sprawach. Obowiązkowe rękawiczki i godziny 10-12 dla seniora to bubel szkodzący sklepom. Niestety walenie po kieszeni sklepikarzy jest nie fair. Następnym krokiem będzie obowiązkowe dowożenie klientów do sklepu? Wyobrażcie sobie sytuację: brak klienta powyżej 65 lat,a przed sklepem stoi klient przed 65 rokiem życia i co? Sklepikarz nie zarobi bo nie może wpuścić go do sklepu. Klient bez zakupów, sklepikarz bez sprzedanego towaru. Gdzie tu sens?
Awatar użytkownika
Selene
Moderator
Moderator
Posty: 4179
Rejestracja: ndz cze 21, 2015 5:49 pm
Lokalizacja: Thalloris
Podziękował: 20800 razy
Otrzymał podzięk.: 5362 razy
Płeć: Kobieta

No to mamy koronawirusa

Postautor: Selene » śr kwie 01, 2020 4:55 pm

Ja nie wierzę... Ty wracasz do czasów sprzed ponad 20 lat, żeby opluć opozycję?? Ja myślałam, że mówimy o teraźniejszych czasach, bo to teraz dzieje się źle... Timi to Ty się zlituj, błagam...

Koniec. Ja już tutaj nie chcę nic widzieć o polityce...
Obrazek
Pozostajesz na zawsze odpowiedzialny za to, co oswoiłeś...
timi
Płeć: nieokreślona

No to mamy koronawirusa

Postautor: timi » śr kwie 01, 2020 4:51 pm

Madzia pisze:@timi to pisiorska nieogarnięta Emilewicz w swojej skandalicznej wypowiedzi: "mam nadzieję, że epidemia nauczy nas, że trzeba się ubezpieczać."

Zlituj się, plisss!
Ponownie wystrzeliłaś z informacją, jak o złocie sprowadzonym z GB i sprzedanym żeby opłacić 500+ lub newsem od koleżanki, która dostała nie wiadomo skąd wyciek "tajnego planu PiS". Choć w tym przypadku jedynie zmanipulowałaś sens wypowiedzi podając wybrany i niepełny fragment.
Całość brzmi:
"Minister Rozwoju Jadwiga Emilewicz chwali się pomocą dla osób na umowach śmieciowych i ma nadzieję, że epidemia nauczy Polaków, że trzeba się ubezpieczać. Ale Polaków na to nie stać."

"Trzeba się było ubezpieczać" palnął Cimoszewicz w lipcu 1997 po pamiętnej powodzi.

I już czas najwyższy przestać bronić tych patałachów,

Nikogo nie bronię.
Pragnąłbym jedynie odrobiny obiektywności i klasy, szczególnie od ludzi inteligentnych i wykształconych.
Gdzie nie wejdę plucie, wymiociny, narzekanie lub wyssane z palca bzdury, żeby nie powiedzieć pomówienia.

bo niesmacznie się robi w Salonie... Każdy widzi jaką krzywdę robią Polsce. :smutna:

W Twojej ocenie wyżej wskazane wymiociny są smaczne?
Ileż można?
Toż to wygląda jak Radio Maryja, tylko w drugą stronę.
Awatar użytkownika
Selene
Moderator
Moderator
Posty: 4179
Rejestracja: ndz cze 21, 2015 5:49 pm
Lokalizacja: Thalloris
Podziękował: 20800 razy
Otrzymał podzięk.: 5362 razy
Płeć: Kobieta

No to mamy koronawirusa

Postautor: Selene » śr kwie 01, 2020 4:35 pm

timi pisze:(...)

P.S.
Który to z opozycjonistów palnął "Trzeba się było ubezpieczyć"? Pamiętasz?


@timi to pisiorska nieogarnięta Emilewicz w swojej skandalicznej wypowiedzi: "mam nadzieję, że epidemia nauczy nas, że trzeba się ubezpieczać."

I już czas najwyższy przestać bronić tych patałachów, bo niesmacznie się robi w Salonie... Każdy widzi jaką krzywdę robią Polsce. :smutna:
Obrazek
Pozostajesz na zawsze odpowiedzialny za to, co oswoiłeś...

Wróć do „OFF Topic”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 5 gości