No to mamy koronawirusa

Tematy luźne, swobodne, nie do końca poważne
Awatar użytkownika
SzamanDM
Użytkownik
Użytkownik
Posty: 757
Rejestracja: wt cze 16, 2015 8:29 am
Lokalizacja: Wielkopolska
Podziękował: 899 razy
Otrzymał podzięk.: 757 razy
Płeć: Mężczyzna

No to mamy koronawirusa

Postautor: SzamanDM » śr lis 11, 2020 9:23 pm

Piszę teraz do Ciebie Metall by była jasność. Wcześniej do Ciebie nie pisałem. Będę pisał naród polski z małej bo tak jest poprawnie. W linku, który podałeś wyraźnie jest napisane, że „możemy” użyć dużej litery ze względu na tzw. uczuciowość. Słowo naród, narodowiec nie kojarzy mi się zbyt dobrze by tej dużej litery używać. Resztę pominę choć należy Ci się plus za humor od jakiegoś skrytego ninji.
Obrazek
⚡️⚡️⚡️⚡️⚡️ ⚡️⚡️⚡️
#uniewinnicmariana
Awatar użytkownika
Metall
Użytkownik
Użytkownik
Posty: 2067
Rejestracja: sob lip 27, 2019 2:20 pm
Lokalizacja:
Podziękował: 2128 razy
Otrzymał podzięk.: 2038 razy
Płeć: Mężczyzna

No to mamy koronawirusa

Postautor: Metall » śr lis 11, 2020 8:15 pm

SzamanDM pisze:Szukanie wrogów i skrytych ninja wszędzie to taka cecha prawactwa.

Prawactwo wszędzie też widzi m.in. kremlowską agenturę. Czy ta cecha wspólna z nimi czyni z Ciebie prawaka? Hm, Herr Szaman?
SzamanDM pisze:Taki Michalkiewicz (którego Metall nie słucha ale jakoś wyjątkowo ma zbieżne z nim „poglądy”) najpierw mówił, że bolszewizm i komunizm atakuje Polskę przy pomocy proletariatu zastępczego, którym niejako miały być osoby LGBT (przepraszam, ideologia LGBT wg tego agenta), potem gdy czarni zaczęli się buntować w USA zamienił LGBT na Antifę. Teraz mówi znów to samo. Zagadka: jacy ludzie są teraz proletariatem zastępczym?
Otóż.... kobiety! :-D
Sugerujesz, że słucham Michalkiewicza, bo mam z nim wyjątkowo zbieżne poglądy, ale póki co to tych bredni, co on głosi, dowiedziałem się najpierw od Ciebie. :lol1: Daj już chłopu spokój i wyłącz ten jego kanał, bo wygląda jakbyś miał na jego punkcie "idee fixe". Nikt tu o nim tyle nie papla co Ty. Płaci Ci za naganianie subskrybentów? :D
Z pięciu postów na krzyż poznałeś moje poglądy? Dobry jesteś, masz talent. Zazdroszczę.
Gdyby się postarać, to wiele z tez prezentowanych przez Ciebie i wyrwanych z szerszego kontekstu można by pewnie "poglądowo" dopasować do naprawdę wielu ludzi o bardzo złej reputacji i na siłę udowadniać, że podzielasz ich skompromitowane poglądy w całości. Tylko po co to robić? Ty wiesz i ja też wiem, więc daruj sobie. To nie przedszkole, tu są dorośli ludzie.
SzamanDM pisze:Zabawnie jest w tych rejonach świadomości prawicowej dopóki nie dopuści się ich do władzy. Potem może być już tylko tragicznie.
To się tyczy wszystkich postaw skrajnie radykalnych.
SzamanDM pisze:EDIT: I jeszcze sprawa narodu polskiego w ujęciu ortograficznym: https://sjp.pwn.pl/szukaj/naród%20polski.html
W tym zestawianiu „polski” jest przymiotnikiem. Piszemy go z małej litery. To nie jest nazwa kraju czyli rzeczownik.

Zweryfikuj, do czego się konkretnie odniosłem:
https://sjp.pwn.pl/zasady/99-19-3-Wyraz ... 29420.html

* * *

Jeżeli odpowiadasz* na moje posty to z łaski swojej pisz do mnie, a nie o mnie w osobie trzeciej do szerokiej publiki. Czyniąc tak stawiasz się mentalnie ponad rozmówcą, czym dajesz przejaw swojej megalomanii oraz ostentacyjnie dajesz do zrozumienia, że tylko Twoje poglądy uznajesz a priori za prawidłowe i słuszne. To zdaje się przeczy wyznawanym przez Ciebie ideom. Poza tym to zwykłe chamstwo i prostackie wywyższanie się. Mnie to rzecz jasna ostatecznie zwisa i lata koło fiata, jednakże to trochę nie licuje z wizerunkiem "turbowolnościowca". ;)

*Zresztą ja już wysiadam z tego cyklu mitomanii wzajemnej, wyczerpałem limit postów na ten miesiąc. Niemniej dziękuję za pouczającą wymianę zdań. Aczkolwiek nie pozdrawiam. Co za dużo, to niezdrowo. ;)
Awatar użytkownika
SzamanDM
Użytkownik
Użytkownik
Posty: 757
Rejestracja: wt cze 16, 2015 8:29 am
Lokalizacja: Wielkopolska
Podziękował: 899 razy
Otrzymał podzięk.: 757 razy
Płeć: Mężczyzna

No to mamy koronawirusa

Postautor: SzamanDM » śr lis 11, 2020 7:12 pm

Szukanie wrogów i skrytych ninja wszędzie to taka cecha prawactwa.
Taki Michalkiewicz (którego Metall nie słucha ale jakoś wyjątkowo ma zbieżne z nim „poglądy”) najpierw mówił, że bolszewizm i komunizm atakuje Polskę przy pomocy proletariatu zastępczego, którym niejako miały być osoby LGBT (przepraszam, ideologia LGBT wg tego agenta), potem gdy czarni zaczęli się buntować w USA zamienił LGBT na Antifę. Teraz mówi znów to samo. Zagadka: jacy ludzie są teraz proletariatem zastępczym?
Otóż.... kobiety! :-D

Zabawnie jest w tych rejonach świadomości prawicowej dopóki nie dopuści się ich do władzy. Potem może być już tylko tragicznie.

EDIT: I jeszcze sprawa narodu polskiego w ujęciu ortograficznym: https://sjp.pwn.pl/szukaj/naród%20polski.html
W tym zestawianiu „polski” jest przymiotnikiem. Piszemy go z małej litery. To nie jest nazwa kraju czyli rzeczownik.
Obrazek
⚡️⚡️⚡️⚡️⚡️ ⚡️⚡️⚡️
#uniewinnicmariana
Awatar użytkownika
Tenmen
Patronauta
Patronauta
Posty: 2389
Rejestracja: wt paź 18, 2016 10:45 am
Lokalizacja: Warszawa
Podziękował: 4559 razy
Otrzymał podzięk.: 2736 razy
Płeć: Mężczyzna

No to mamy koronawirusa

Postautor: Tenmen » śr lis 11, 2020 4:08 pm

No proszę jak to odkryłeś ??? jestem nindżą tak tajnym że sam mam czasami wątpliwości. A teraz poważnie, nie było moją intencją ukrycie negatywnego nastawienia do twojego postu, po prostu wyzerowałem punkty dodatnie i napisałem za co. Powtórzę jeszcze raz nie oceniam samej treści z którą częściowo się zgadzam. Natomiast nie podobało mi się twoje agresywny i bardzo negatywny ton, nie adekwatny do treści wpisów adwersarza. Z japońsko-nindżowskim pozdrowieniem ogenki-de !!!

Ps. Nie urodziłem się po to aby wyłącznie chwalić i pisać peany dla "twórczości" tu obecnych, jak mi się nie podoba to piszę.
Awatar użytkownika
Metall
Użytkownik
Użytkownik
Posty: 2067
Rejestracja: sob lip 27, 2019 2:20 pm
Lokalizacja:
Podziękował: 2128 razy
Otrzymał podzięk.: 2038 razy
Płeć: Mężczyzna

No to mamy koronawirusa

Postautor: Metall » śr lis 11, 2020 3:03 pm

SzamanDM pisze:Elaborat przeczytam później bo zajęty jestem.
Kolega zdaje się nadal pływa w matriksie serwowanym m.in. przez odrzeczy, choć momentami widziałem u niego pewne przebłyski, niestety ruska propaganda wzięła widzę teraz górę. Tak tylko napomnę, że redakcja owa w wielkiej komitywie z oяdo iuris żyje, a ta organizacja finansowana jest przez ludzi z Kremla.


Z tym czytaniem to się nie spiesz, skup się na swoich priorytetach.
Nie masz pojęcia w czym "pływam". Prawicowych tytułów nie czytam, w ogóle prawicowe media omijam, bo budzą we mnie zarówno odrazę jak i uśmiech politowania. Tak samo zresztą jak szalejące ostatnio lewactwo.
Oczywiście, że w Polsce funkcjonują podmioty finansowane przez Kreml. I niewątpliwe propaganda przez te podmioty stosowana może być problemem. Nie ma w tym zresztą nic dziwnego, wpływają na to m.in. takie czynniki jak choćby tak prozaiczny, jak geograficzne położenie Polski, jak również to, że Polska (pytanie na ile świadomie i ze zrozumieniem ewentualnych konsekwencji) postawiła sobie za cel bycie forpocztą zachodnich interesów w kierunku wschodnim. To przecież musi spotkać się z kontrą. Jednak takim samym problemem, jak ww. podmioty, są również podmioty finansowane przez Amerykanów, Niemców (ogólnie UE), Żydów i nie wiadomo kogo jeszcze. Oni również mają w Polsce swoją propagandę skierowaną na realizację tylko ich interesów. I infantylizmem umysłowym jest myślenie, że ich propaganda działa w celu ochrony i realizacji interesów Polski i Narodu Polskiego.
Niestety, ale wypatrywanie i wiara we wroga, który czai się tylko na Wschodzie, będzie w przyszłości miało swoje negatywne konsekwencje dla tego kraju i jego mieszkańców. Jak to już zresztą niejednokrotnie bywało. Historia jest surową i bezwzględną nauczycielką dla tych, którzy nie wyciągają z niej wniosków. A akurat Polacy są w tym niekwestionowanymi mistrzami.
Tyle z mojej strony, więcej nie będę się rozwodził.

* * *

Tenmen pisze:Kolego @
Awatar użytkownika
Metall
to teraz pojechałeś po bandzie. Nie rozumiem twojego dosyć niesympatycznego i napastliwego tekstu. :co:


Niestety, ale ten świat jest tak skonstruowany, że nie wszyscy wszystko muszą rozumieć... Ja np. nie rozumiem, po co "minusujesz" mój post w taki sposób, żeby nie było widać, że go "zminusowałeś". Mężczyźni chyba nie powinni się wstydzić swoich czynów? No chyba, że jesteś jak skrytobójczy wojownik ninja. No to wtedy rozumiem i gratuluję wyrafinowanego stylu.
Tenmen pisze:Tenmen » 09 lis 2020, 22:52
Komentarz:
Nie podoba mi się ton jak i treść.

Bez urazy, ale naprawdę nie urodziłem się po to, żeby pisać posty w tonie i o treści takiej, abyś był z tego wielce kontent.
Awatar użytkownika
Tommy Black
Użytkownik
Użytkownik
Posty: 22432
Rejestracja: pt cze 05, 2015 7:23 am
Lokalizacja: Szeroko pojęta Galicja
Podziękował: 10893 razy
Otrzymał podzięk.: 28761 razy
Płeć: Mężczyzna

No to mamy koronawirusa

Postautor: Tommy Black » śr lis 11, 2020 10:31 am

Zamiast amunicji, trochę też bardzo potrzebnego, mimo wszystko, uśmiechu.

Obrazek
Awatar użytkownika
smialekcz
Użytkownik
Użytkownik
Posty: 343
Rejestracja: czw gru 22, 2016 5:25 pm
Lokalizacja: Głogów
Podziękował: 271 razy
Otrzymał podzięk.: 284 razy
Płeć: Mężczyzna

No to mamy koronawirusa

Postautor: smialekcz » wt lis 10, 2020 12:56 pm

Tu nie "należy przykładać ręki". Tu potrzebny jest kałach z dużą ilością amunicji. W dupie mam tę Waszą dupokrację. Zamordyzm i już. Ale i na to jest już za późno :-(.
Zasilania: rurki, boksy, elektroniki i mechaniki.
Parowniki: na szmaty, waty, siaty, grzały i druty.
Obrazek
lukatu
Użytkownik
Użytkownik
Posty: 65
Rejestracja: wt gru 03, 2019 12:12 am
Lokalizacja:
Podziękował: 1 raz
Otrzymał podzięk.: 54 razy
Płeć: nieokreślona

No to mamy koronawirusa

Postautor: lukatu » wt lis 10, 2020 10:42 am

SzamanDM pisze:Pod względem ilości zakażonych ogółem jesteśmy na 16 miejscu wśród 221 krajów. I te ruskie gnidy z odrzeczy śmią jakieś listy tworzyć. Siedzieć w więzieniu za szkodliwą działalność dla narodu polskiego powinni.


Nie "ilości zakażonych", tylko "ilości pozytywnych wyników testów". Testy te są wysoce niewiarygodne i wg samego ich wynalazcy (noblisty) nie nadają się do diagnostyki.


Wypowiedzi innych lekarzy:



SzamanDM pisze:Siedzieć w więzieniu za szkodliwą działalność dla narodu polskiego powinni.


https://www.rp.pl/Spoleczenstwo/3110499 ... rniku.html

Czy to nie nosi znamion ludobójstwa? Czy kara więzienia nie jest zbyt niska?

Prośba do kolegi SzamanDM i innych strach siejących - nie przykładajcie do tego ręki, chociażby tu tymi postami.
Awatar użytkownika
SzamanDM
Użytkownik
Użytkownik
Posty: 757
Rejestracja: wt cze 16, 2015 8:29 am
Lokalizacja: Wielkopolska
Podziękował: 899 razy
Otrzymał podzięk.: 757 razy
Płeć: Mężczyzna

No to mamy koronawirusa

Postautor: SzamanDM » pn lis 09, 2020 10:03 pm

Elaborat przeczytam później bo zajęty jestem.
Kolega zdaje się nadal pływa w matriksie serwowanym m.in. przez odrzeczy, choć momentami widziałem u niego pewne przebłyski, niestety ruska propaganda wzięła widzę teraz górę. Tak tylko napomnę, że redakcja owa w wielkiej komitywie z oяdo iuris żyje, a ta organizacja finansowana jest przez ludzi z Kremla.
Obrazek
⚡️⚡️⚡️⚡️⚡️ ⚡️⚡️⚡️
#uniewinnicmariana
Awatar użytkownika
Tenmen
Patronauta
Patronauta
Posty: 2389
Rejestracja: wt paź 18, 2016 10:45 am
Lokalizacja: Warszawa
Podziękował: 4559 razy
Otrzymał podzięk.: 2736 razy
Płeć: Mężczyzna

No to mamy koronawirusa

Postautor: Tenmen » pn lis 09, 2020 9:53 pm

Kolego @
Awatar użytkownika
Metall
to teraz pojechałeś po bandzie. Nie rozumiem twojego dosyć niesympatycznego i napastliwego tekstu. :co:

Wróć do „OFF Topic”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 32 gości