No to mamy koronawirusa

Tematy luźne, swobodne, nie do końca poważne
Awatar użytkownika
Tenmen
Super Użytkownik
Super Użytkownik
Punkty reputacji: 1182
Podziękował: 1692 razy
Otrzymał podzięk.: 1141 razy

No to mamy koronawirusa

Postautor: Tenmen » 11 lis 2020, 17:08

No proszę jak to odkryłeś ??? jestem nindżą tak tajnym że sam mam czasami wątpliwości. A teraz poważnie, nie było moją intencją ukrycie negatywnego nastawienia do twojego postu, po prostu wyzerowałem punkty dodatnie i napisałem za co. Powtórzę jeszcze raz nie oceniam samej treści z którą częściowo się zgadzam. Natomiast nie podobało mi się twoje agresywny i bardzo negatywny ton, nie adekwatny do treści wpisów adwersarza. Z japońsko-nindżowskim pozdrowieniem ogenki-de !!!

Ps. Nie urodziłem się po to aby wyłącznie chwalić i pisać peany dla "twórczości" tu obecnych, jak mi się nie podoba to piszę.

Awatar użytkownika
SzamanDM
Super Użytkownik
Super Użytkownik
Punkty reputacji: 668
Podziękował: 840 razy
Otrzymał podzięk.: 591 razy

No to mamy koronawirusa

Postautor: SzamanDM » 11 lis 2020, 20:12

Szukanie wrogów i skrytych ninja wszędzie to taka cecha prawactwa.
Taki Michalkiewicz (którego Metall nie słucha ale jakoś wyjątkowo ma zbieżne z nim „poglądy”) najpierw mówił, że bolszewizm i komunizm atakuje Polskę przy pomocy proletariatu zastępczego, którym niejako miały być osoby LGBT (przepraszam, ideologia LGBT wg tego agenta), potem gdy czarni zaczęli się buntować w USA zamienił LGBT na Antifę. Teraz mówi znów to samo. Zagadka: jacy ludzie są teraz proletariatem zastępczym?
Otóż.... kobiety! :-D

Zabawnie jest w tych rejonach świadomości prawicowej dopóki nie dopuści się ich do władzy. Potem może być już tylko tragicznie.

EDIT: I jeszcze sprawa narodu polskiego w ujęciu ortograficznym: https://sjp.pwn.pl/szukaj/naród%20polski.html
W tym zestawianiu „polski” jest przymiotnikiem. Piszemy go z małej litery. To nie jest nazwa kraju czyli rzeczownik.
Obrazek
⚡️⚡️⚡️⚡️⚡️ ⚡️⚡️⚡️
Awatar użytkownika
Metall
Użytkownik
Użytkownik
Punkty reputacji: 3853
Podziękował: 1839 razy
Otrzymał podzięk.: 1423 razy

No to mamy koronawirusa

Postautor: Metall » 11 lis 2020, 21:15

SzamanDM pisze:Szukanie wrogów i skrytych ninja wszędzie to taka cecha prawactwa.

Prawactwo wszędzie też widzi m.in. kremlowską agenturę. Czy ta cecha wspólna z nimi czyni z Ciebie prawaka? Hm, Herr Szaman?
SzamanDM pisze:Taki Michalkiewicz (którego Metall nie słucha ale jakoś wyjątkowo ma zbieżne z nim „poglądy”) najpierw mówił, że bolszewizm i komunizm atakuje Polskę przy pomocy proletariatu zastępczego, którym niejako miały być osoby LGBT (przepraszam, ideologia LGBT wg tego agenta), potem gdy czarni zaczęli się buntować w USA zamienił LGBT na Antifę. Teraz mówi znów to samo. Zagadka: jacy ludzie są teraz proletariatem zastępczym?
Otóż.... kobiety! :-D
Sugerujesz, że słucham Michalkiewicza, bo mam z nim wyjątkowo zbieżne poglądy, ale póki co to tych bredni, co on głosi, dowiedziałem się najpierw od Ciebie. :lol1: Daj już chłopu spokój i wyłącz ten jego kanał, bo wygląda jakbyś miał na jego punkcie "idee fixe". Nikt tu o nim tyle nie papla co Ty. Płaci Ci za naganianie subskrybentów? :D
Z pięciu postów na krzyż poznałeś moje poglądy? Dobry jesteś, masz talent. Zazdroszczę.
Gdyby się postarać, to wiele z tez prezentowanych przez Ciebie i wyrwanych z szerszego kontekstu można by pewnie "poglądowo" dopasować do naprawdę wielu ludzi o bardzo złej reputacji i na siłę udowadniać, że podzielasz ich skompromitowane poglądy w całości. Tylko po co to robić? Ty wiesz i ja też wiem, więc daruj sobie. To nie przedszkole, tu są dorośli ludzie.
SzamanDM pisze:Zabawnie jest w tych rejonach świadomości prawicowej dopóki nie dopuści się ich do władzy. Potem może być już tylko tragicznie.
To się tyczy wszystkich postaw skrajnie radykalnych.
SzamanDM pisze:EDIT: I jeszcze sprawa narodu polskiego w ujęciu ortograficznym: https://sjp.pwn.pl/szukaj/naród%20polski.html
W tym zestawianiu „polski” jest przymiotnikiem. Piszemy go z małej litery. To nie jest nazwa kraju czyli rzeczownik.

Zweryfikuj, do czego się konkretnie odniosłem:
https://sjp.pwn.pl/zasady/99-19-3-Wyraz ... 29420.html

* * *

Jeżeli odpowiadasz* na moje posty to z łaski swojej pisz do mnie, a nie o mnie w osobie trzeciej do szerokiej publiki. Czyniąc tak stawiasz się mentalnie ponad rozmówcą, czym dajesz przejaw swojej megalomanii oraz ostentacyjnie dajesz do zrozumienia, że tylko Twoje poglądy uznajesz a priori za prawidłowe i słuszne. To zdaje się przeczy wyznawanym przez Ciebie ideom. Poza tym to zwykłe chamstwo i prostackie wywyższanie się. Mnie to rzecz jasna ostatecznie zwisa i lata koło fiata, jednakże to trochę nie licuje z wizerunkiem "turbowolnościowca". ;)

*Zresztą ja już wysiadam z tego cyklu mitomanii wzajemnej, wyczerpałem limit postów na ten miesiąc. Niemniej dziękuję za pouczającą wymianę zdań. Aczkolwiek nie pozdrawiam. Co za dużo, to niezdrowo. ;)
* * * * *
"Bądźmy realistami, żądajmy niemożliwego!"
Awatar użytkownika
SzamanDM
Super Użytkownik
Super Użytkownik
Punkty reputacji: 668
Podziękował: 840 razy
Otrzymał podzięk.: 591 razy

No to mamy koronawirusa

Postautor: SzamanDM » 11 lis 2020, 22:23

Piszę teraz do Ciebie Metall by była jasność. Wcześniej do Ciebie nie pisałem. Będę pisał naród polski z małej bo tak jest poprawnie. W linku, który podałeś wyraźnie jest napisane, że „możemy” użyć dużej litery ze względu na tzw. uczuciowość. Słowo naród, narodowiec nie kojarzy mi się zbyt dobrze by tej dużej litery używać. Resztę pominę choć należy Ci się plus za humor od jakiegoś skrytego ninji.
Obrazek
⚡️⚡️⚡️⚡️⚡️ ⚡️⚡️⚡️
Awatar użytkownika
Tommy Black
Użytkownik
Użytkownik
Punkty reputacji: 19049
Podziękował: 7014 razy
Otrzymał podzięk.: 17847 razy

No to mamy koronawirusa

Postautor: Tommy Black » 13 lis 2020, 08:20

Panowie @
Awatar użytkownika
Metall
i @
Awatar użytkownika
SzamanDM
udali się na zasłużony odpoczynek ale dla wszystkich mam dziś dobrą radę i to zanim ktoś opublikuje dzisiejsze liczby...

Obrazek
Awatar użytkownika
ErNOL
Super Użytkownik
Super Użytkownik
Punkty reputacji: 3358
Podziękował: 1346 razy
Otrzymał podzięk.: 1485 razy

No to mamy koronawirusa

Postautor: ErNOL » 13 lis 2020, 11:07

Jak lubię nasz kraj... A w szczególności naszego premiera.
Wczoraj czy 2 dni temu, nie pamiętam dokładnie... Orędzie do narodu, że liczba zakażeń spada... A dziś znowu wzrosła... A spadek ogłosił jako sukces rządu.
Brawo, obu więcej takich sukcesów...

Kurwa, przepraszam. Czy naprawdę oni wiedzą co mówią? Bo już wiemy, że nie wiedzą co robią...
https://tvn24.pl/polska/koronawirus-w-p ... je-4749346
2 kilogramy parowników + reklamówka (papierowa) modów... :facepalm:
www.ernol9xp7.blogspot.com
W sprawach pilnych forumowych proszę o kontakt na ernol@salonrozchmurzonych.pl
Rest in peace brother... [*]
Awatar użytkownika
Tommy Black
Użytkownik
Użytkownik
Punkty reputacji: 19049
Podziękował: 7014 razy
Otrzymał podzięk.: 17847 razy

No to mamy koronawirusa

Postautor: Tommy Black » 13 lis 2020, 11:22

ErNOL pisze:Kurwa, przepraszam. Czy naprawdę oni wiedzą co mówią? Bo już wiemy, że nie wiedzą co robią...

@
Awatar użytkownika
ErNOL
, nie żartuj sobie tak z rządu nie naszego...tak nie można. Rząd wie co robi.

Obrazek

Edit!

Ale czy oni tam w tym rządzie wiedzą, że jaja przepiórcze się połyka na zimno? W skorupkach.
Awatar użytkownika
Krasnal45
Moderator
Moderator
Punkty reputacji: 2843
Podziękował: 1322 razy
Otrzymał podzięk.: 2822 razy

No to mamy koronawirusa

Postautor: Krasnal45 » 13 lis 2020, 12:43

Kolejna propaganda sukcesu w wykonaniu tego kłamcy i oszusta!
Do tej pory zdobycie zwykłej szczepionki na grypę graniczy u nas z cudem, a ten już znowu stoi i pierdoli o ogólnej dostępności szczepionki na Covid, której JESZCZE NIE MA!
Jakie to żałosne. :ble2:
Awatar użytkownika
shpongled
Super Użytkownik
Super Użytkownik
Punkty reputacji: 239
Podziękował: 146 razy
Otrzymał podzięk.: 246 razy

No to mamy koronawirusa

Postautor: shpongled » 13 lis 2020, 13:52

Mateusz Morawiecki podkreślał, że model dystrybucji szczepionki opiera się o skrupulatne wyliczenia, które zostały w piątek przedyskutowane, żeby jak najszybciej móc "wejść w proces szczepień". - Jak tylko Europejska Agencja Leków zatwierdzi tę szczepionkę, my chcemy być natychmiast gotowi po to, żeby zacząć szczepić - mówił szef rządu i dodał, że chce, żeby szczepionka była dostępna w tym samym momencie, co w Europie Zachodniej.

W spotkaniu z premierem wzięła udział prezes zarządu Pfizer Polska Dorota Hryniewiecka-Firlej i ekspert Pfizer. - Chcemy rozpocząć szczepienia od grup wysokiego ryzyka - mam, ojców, babć, od naszych seniorów, od tych, którzy są najbardziej narażeni na działanie koronawirusa, ale także od personelu medycznego, służ mundurowych - wyjaśnił premier. Jednocześnie Morawiecki zastrzegał, że wciąż należy przestrzegać zasad bezpieczeństwa, w tym stosować dystans, dezynfekcję, maseczki, żeby ograniczyć rozprzestrzenianie się koronawirusa.

- Możemy mówić o triumfie nauki nad epidemią i nadziei, jaką niesie ze sobą przyszłość - podkreślił Morawiecki. Premier zrelacjonował dodatkowo spotkanie na swoim profilu na Facebooku. Oświadczył, że w trakcie spotkania omówiono model dystrybucji szczepionki "just in time" (dokładnie na czas). - Chcemy być gotowi natychmiast - dlatego też kilka tygodni temu rozpoczęliśmy rządowe przygotowania, a dziś powołaliśmy grupę roboczą z ekspertami Pfizer. Jestem pewien, że Polska będzie doskonale przygotowana na jak najszybszą dystrybucję szczepionki dla wszystkich chętnych! - podkreślił szef rządu we wpisie.

:brawo: ....pinokio.

Wzorem mediów z USA, takie informacje powinny być przemilczane, albo podkreślone jako kłamstwo. Śmieszno-żałosny człowieczek pierdoli o dystrybucji szczepionki której nie ma, a zapomniał o dystrybucji szczepionki (na grypę), która jest od lat i której wcale tak dużo nie byłoby potrzebne. Mistrzostwo propagandy.

Plus, że to wszystko wyjdzie, minus że do wiosny, kompletna nieudolność tego rządu, spowoduje śmierć kilkuset tys. ludzi, którzy mogliby żyć....gdyby nie żyli w Polsce.
Awatar użytkownika
Tomba
Super Użytkownik
Super Użytkownik
Punkty reputacji: 5256
Podziękował: 2045 razy
Otrzymał podzięk.: 2704 razy

No to mamy koronawirusa

Postautor: Tomba » 17 lis 2020, 20:57

Jedną korektę bym wprowadził, a mianowicie: Piotrek jest pojebany.

Obrazek

Wróć do „OFF Topic”