No to mamy koronawirusa

Tematy luźne, swobodne, nie do końca poważne
Awatar użytkownika
hyena
Użytkownik
Użytkownik
Posty: 13
Rejestracja: śr lut 19, 2020 6:42 pm
Lokalizacja:
Podziękował: 2 razy
Płeć: nieokreślona

No to mamy koronawirusa

Postautor: hyena » pt maja 07, 2021 3:45 pm

DamianGR pisze:Dokładnie . Wielu antyszczepionkowców niestety łączy fakty na zasadzie jest kasa = przekręt i ściema. Nie rozumieją, że można zarabiać robiąc coś pożytecznego.
Tak jak z tym utartym mitem , że na raka nie ma leku bo to się nikomu nie opłaca.


Niezrozumiały tok myślenia, ci ludzie którzy są tak zwanymi "antyszepionkowcami" raczej się kierują NOP-ami a nie kasą. A leku na raka nie ma i nie będzie bo ty masz być chory a nie wyleczony. Pacjent wyleczony klient stracony. Nie jest to trudne do zrozumienia.
J=U/R
Awatar użytkownika
DooshPastesh
Użytkownik
Użytkownik
Posty: 1882
Rejestracja: śr paź 03, 2018 8:59 am
Lokalizacja: Gizycko
Podziękował: 996 razy
Otrzymał podzięk.: 2232 razy
Płeć: nieokreślona

No to mamy koronawirusa

Postautor: DooshPastesh » pt maja 07, 2021 3:21 pm

"Moglibyśmy opracować lek na raka, ale nikogo nie będzie na niego stać." Tyle kosztuje ludzkie życie.
Don't drip and drive.
MTL: Aspire Paradox, BP Mods Pioneer
DTL:
Awatar użytkownika
DamianGR
Użytkownik
Użytkownik
Posty: 1245
Rejestracja: sob lip 18, 2015 7:50 pm
Lokalizacja: Poznań
Podziękował: 816 razy
Otrzymał podzięk.: 1360 razy
Płeć: Mężczyzna

No to mamy koronawirusa

Postautor: DamianGR » pt maja 07, 2021 3:17 pm

DooshPastesh pisze:Nie zmienia to faktu, że jest to system win-win. Niezależnie od motywacji świat przetrwa, kosztem mniejszym lub większym.


Dokładnie . Wielu antyszczepionkowców niestety łączy fakty na zasadzie jest kasa = przekręt i ściema. Nie rozumieją, że można zarabiać robiąc coś pożytecznego.
Tak jak z tym utartym mitem , że na raka nie ma leku bo to się nikomu nie opłaca.
Awatar użytkownika
DooshPastesh
Użytkownik
Użytkownik
Posty: 1882
Rejestracja: śr paź 03, 2018 8:59 am
Lokalizacja: Gizycko
Podziękował: 996 razy
Otrzymał podzięk.: 2232 razy
Płeć: nieokreślona

No to mamy koronawirusa

Postautor: DooshPastesh » pt maja 07, 2021 2:59 pm

Rachunek jest bardzo prosty. Wprowadzamy szczepionkę szybciej, mniej przetestowaną, jest szansa na uratowanie więcej żyć na samym początku pandemii. Albo testujemy długo i namiętnie, ale produkt jest bardziej dopracowany i bezpieczniejszy. W tym czasie ginie więcej ludzi.
Gdyby szczepionkę produkowała tylko jedna firma to odpowiedź jest prosta. Niestety, gdzie dwóch się bije tam trzeci trzepie kasę. Kto szybciej wypuści "skuteczną" szepionkę ten zarobi najwięcej. Pisałem już o tym wcześniej.

Nie zmienia to faktu, że jest to system win-win. Niezależnie od motywacji świat przetrwa, kosztem mniejszym lub większym.
Don't drip and drive.
MTL: Aspire Paradox, BP Mods Pioneer
DTL:
Awatar użytkownika
hyena
Użytkownik
Użytkownik
Posty: 13
Rejestracja: śr lut 19, 2020 6:42 pm
Lokalizacja:
Podziękował: 2 razy
Płeć: nieokreślona

No to mamy koronawirusa

Postautor: hyena » pt maja 07, 2021 2:43 pm

Tenmen pisze:Ja już nie mogę tego czytać, zarówno na FB tak i tu pojawiają się mądrale które naczytały się artykułów innych mądrali i ich pseudonaukowych teorii.Twierdzenie że szczepionki są niepotrzebne i szkodliwe jest wierutną bzdurą i ciemnogrodem. Ktoś kto tak twierdzi jest po prostu szkodnikiem, nie chce się szczepić jego zasmarkany interes, ale niech przestanie innych do tego przekonywać !!!!


Mowa jest o eksperymencie medycznym na skale globalną. Dlatego żadna z firm nie bierze odpowiedzialności za terapie genowe lub małpie wirusy, co dokładnie podpisujesz na na kwestionariuszu wstępnym wywiadu przesiewowego. Nie mam zamiaru do niczego i nikogo przekonywać. Należy się zastanowić w czym się bierze udział.
J=U/R
Awatar użytkownika
Nikotynos
Patronauta
Patronauta
Posty: 2853
Rejestracja: pn paź 14, 2019 9:40 am
Lokalizacja: Kraków
Podziękował: 7306 razy
Otrzymał podzięk.: 3799 razy
Płeć: Mężczyzna

No to mamy koronawirusa

Postautor: Nikotynos » czw maja 06, 2021 8:52 pm

Ah ten Salon, jakże zmienia ludzi. Czesem nawet z Krasnali w Miodki. Brawo profesorze. :lol:
Dobra off-top, kasować, bo pozwalniam. :P
Nie masz wymaganych uprawnień, aby zobaczyć pliki załączone do tego posta.
Awatar użytkownika
DooshPastesh
Użytkownik
Użytkownik
Posty: 1882
Rejestracja: śr paź 03, 2018 8:59 am
Lokalizacja: Gizycko
Podziękował: 996 razy
Otrzymał podzięk.: 2232 razy
Płeć: nieokreślona

No to mamy koronawirusa

Postautor: DooshPastesh » czw maja 06, 2021 8:00 pm

Ej, szanuj nowego moda! Bo po pysku dostaniesz! To nasz tajny agent! :D
Don't drip and drive.
MTL: Aspire Paradox, BP Mods Pioneer
DTL:
Awatar użytkownika
Metall
Użytkownik
Użytkownik
Posty: 2067
Rejestracja: sob lip 27, 2019 2:20 pm
Lokalizacja:
Podziękował: 2128 razy
Otrzymał podzięk.: 2038 razy
Płeć: Mężczyzna

No to mamy koronawirusa

Postautor: Metall » czw maja 06, 2021 7:55 pm

Co to, kurwa, za jakiś @Miodu-Mod?

Z szacunkiem proszę blaszana łajzo...
Awatar użytkownika
Krasnal45
Moderator
Moderator
Posty: 6684
Rejestracja: sob cze 20, 2015 6:38 am
Lokalizacja: Aglomeracja Śląska
Podziękował: 5173 razy
Otrzymał podzięk.: 7643 razy
Płeć: Mężczyzna

No to mamy koronawirusa

Postautor: Krasnal45 » czw maja 06, 2021 7:53 pm

hyena pisze:Nie szukajcie dziury w całym na samym dole jest link a to jest tłumaczenie automatycze, więc nie ma o czym gadać. Wiem boicie się że może to racja.

Tak. A jakie to wapowanie jest szkodliwe. Woda w płucach i rak od tego. A na piętach rogi wyrastają. I w ogóle lepiej to już papierosy palić..... Naukowe badania tego dowodzą.

@
Awatar użytkownika
hyena
Prosiłem Cię o wytłumaczenie mi kilku rzeczy i co? Wytłumaczysz, czy po prostu sam nie rozumiesz?
__________________________________
Obrazek
__________________________________
Od 22.02.2013 bez analoga.
You don't smoke? Do not vape!
Obrazek
Awatar użytkownika
Sobear
Użytkownik
Użytkownik
Posty: 450
Rejestracja: pt sty 01, 2021 12:57 pm
Lokalizacja: Wrocław/Oleśnica
Podziękował: 444 razy
Otrzymał podzięk.: 495 razy
Płeć: Mężczyzna

No to mamy koronawirusa

Postautor: Sobear » czw maja 06, 2021 7:47 pm

hyena pisze:Nie szukajcie dziury w całym na samym dole jest link a to jest tłumaczenie automatycze, więc nie ma o czym gadać. Wiem boicie się że może to racja.


Zabawne, że zazwyczaj ci "oświeceni" i posiadający "tajemną" wiedzę, nie potrafią nawet złożyć zdania poprawnie. Przeklikałem ten Twój artykulik i widzę masę odnośników do randomowych blogów i koronasceptycznych blogów/stron. Doctors for covid ethics hostowane na medium.com? Niewiele nazwisk lekarzy tam pada i tak, wiem, "gdyby siem pszyznali to by ich bik farma odszczeliła hurr durr".

Typowy szurski artykuli będący miksem gish gallopu (nawalić argumentów ile wlezie, nie patrząc nawet na ich rzetelność) i cherry pickingu (wybranie badań, które potwierdzają daną tezę).
Sprzęt: Dicodes Dani SBS + Kayfun Lite 2021, Aspire Mixx + Bishop, Ambition Mods Easy SBS + Pioneer RTA, Ambition Mods Converter + Bishop, Kizoku Techmod + Ripley plus worek modów i karton tanków.

Wróć do „OFF Topic”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 2 gości