To się już nie mieści w głowie

Tematy luźne, swobodne, nie do końca poważne
Awatar użytkownika
PucH2
Użytkownik
Użytkownik
Posty: 375
Rejestracja: pn cze 12, 2017 4:28 pm
Lokalizacja: 432675
Podziękował: 172 razy
Otrzymał podzięk.: 340 razy
Płeć: Mężczyzna

To się już nie mieści w głowie

Postautor: PucH2 » sob mar 28, 2020 8:50 pm

Przyjmuje przeprosiny.
Już raz wyportkowano Polaków z ich mienia zostawiając im długi odpowiednim zapisem. Potem było jeszcze gorzej by na linii zostali ci co do tej zjebanej konstytucji potrafili się dostosować/ustawić. Jak widać naprawa nie jest łatwa bo Konstytucja. Nawet z mieszkań chcieli ludzi wyportkować oddając w władze tym samym mieszkańcom (spółdzielcom) w ale nie im samym. Nawet oszołom Wałęsa z nimi przegrał by stanąć teraz z nimi po tej samej stronie. Dobrze że syna ma ciamajdę jak i resztę przychówku.
Awatar użytkownika
Tenmen
Patronauta
Patronauta
Posty: 2389
Rejestracja: wt paź 18, 2016 10:45 am
Lokalizacja: Warszawa
Podziękował: 4559 razy
Otrzymał podzięk.: 2736 razy
Płeć: Mężczyzna

To się już nie mieści w głowie

Postautor: Tenmen » sob mar 28, 2020 8:44 pm

A tak naprawdę to politycy to jedna wielka banda kłamców,karierowiczów,kombinatorów,intrygantów,lizusów, trochę żyje na tym świecie sporo widziałem i słyszałem, przez to stałem się cynikiem. Władza i polityka psuje ludzi, a ktoś powiedział że polityk to jest taki ktoś, kto obieca ludziom budowę mostu tam gdzie nie ma rzeki.
Awatar użytkownika
iron64
Użytkownik
Użytkownik
Posty: 3677
Rejestracja: pn lis 26, 2018 12:58 pm
Lokalizacja:
Podziękował: 3216 razy
Otrzymał podzięk.: 2633 razy
Płeć: Mężczyzna

To się już nie mieści w głowie

Postautor: iron64 » sob mar 28, 2020 8:36 pm

@wertjacek nic by to nie zmieniło, POPIS. Jeden ciul to jest. Nie ma znaczenia kto aktualnie u władzy. Jedni łamią wszystkie normy jawnie nic sobie z tego nie robiąc, drudzy zachowują pozory. Jedni kradną i wpychają na stołki swoich i drudzy kradną jeszcze więcej dając 500+.
Jeden ciul.
Obrazek
Awatar użytkownika
Tenmen
Patronauta
Patronauta
Posty: 2389
Rejestracja: wt paź 18, 2016 10:45 am
Lokalizacja: Warszawa
Podziękował: 4559 razy
Otrzymał podzięk.: 2736 razy
Płeć: Mężczyzna

To się już nie mieści w głowie

Postautor: Tenmen » sob mar 28, 2020 8:31 pm

PucH2 pisze:@Tenmen napisałem w sejmie a nie w szpitalach. Nie manipuluj wypowiedzią by osiągnąć cel jakiś. To gorsze niż popieranie elit rządzących łamiących konstytucje.



Ja nie manipuluję, a twoje zdanie zrozumiałem że jakoby lekarze mówią w sejmie że mają wypasiony sprzęt.....nieporozumienie. ;-)
Awatar użytkownika
PucH2
Użytkownik
Użytkownik
Posty: 375
Rejestracja: pn cze 12, 2017 4:28 pm
Lokalizacja: 432675
Podziękował: 172 razy
Otrzymał podzięk.: 340 razy
Płeć: Mężczyzna

To się już nie mieści w głowie

Postautor: PucH2 » sob mar 28, 2020 8:25 pm

@
Awatar użytkownika
Tenmen
napisałem w sejmie a nie w szpitalach. Nie manipuluj wypowiedzią by osiągnąć cel jakiś. To gorsze niż popieranie elit rządzących łamiących konstytucje.
wertjacek
Płeć: nieokreślona

To się już nie mieści w głowie

Postautor: wertjacek » sob mar 28, 2020 8:23 pm

Tenmen pisze:
wertjacek pisze:A teraz @
Awatar użytkownika
Tenmen
zamknij oczy i wyobraź sobie, że rządzi PO.



A mnie g....obchodzi PO, interesuje mnie TU I TERAZ !!, miało być oszczędniej, uczciwiej, mądrzej, bez nepotyzmy, koncyliacyjnie a jak jest każdy widzi, no chyba że ktoś ma klapki pisowskie na oczach.


Tak miało być 20 lat temu, 10, 5. I jedno tylko się sprawdziło, te g******.
Awatar użytkownika
Tenmen
Patronauta
Patronauta
Posty: 2389
Rejestracja: wt paź 18, 2016 10:45 am
Lokalizacja: Warszawa
Podziękował: 4559 razy
Otrzymał podzięk.: 2736 razy
Płeć: Mężczyzna

To się już nie mieści w głowie

Postautor: Tenmen » sob mar 28, 2020 8:20 pm

wertjacek pisze:A teraz @
Awatar użytkownika
Tenmen
zamknij oczy i wyobraź sobie, że rządzi PO.



A mnie g....obchodzi PO, interesuje mnie TU I TERAZ !!, miało być oszczędniej, uczciwiej, mądrzej, bez nepotyzmy, koncyliacyjnie a jak jest każdy widzi, no chyba że ktoś ma klapki pisowskie na oczach.
wertjacek
Płeć: nieokreślona

To się już nie mieści w głowie

Postautor: wertjacek » sob mar 28, 2020 8:12 pm

A teraz @
Awatar użytkownika
Tenmen
zamknij oczy i wyobraź sobie, że rządzi PO.
Awatar użytkownika
Tenmen
Patronauta
Patronauta
Posty: 2389
Rejestracja: wt paź 18, 2016 10:45 am
Lokalizacja: Warszawa
Podziękował: 4559 razy
Otrzymał podzięk.: 2736 razy
Płeć: Mężczyzna

To się już nie mieści w głowie

Postautor: Tenmen » sob mar 28, 2020 8:06 pm

Na tą chwilę patrząc na statystyki tego wirusa w kraju planowane zakończenie rozluźnienie restrykcji wypada w wybory. Lekarze zwrócili uwagę że sami mają lekkie podejście do zakażenia, mając wypasiony sprzęt w sejmie.

O jakim ty wypasionym sprzęcie piszesz, może mają niezłe w szpitalach zakaznych a w zwykłych brak PODSTAWOWEGO sprzętu do ochrony....biedna ta Polska ma dwie zarazy koronowirusa i pis....;-(
Awatar użytkownika
PucH2
Użytkownik
Użytkownik
Posty: 375
Rejestracja: pn cze 12, 2017 4:28 pm
Lokalizacja: 432675
Podziękował: 172 razy
Otrzymał podzięk.: 340 razy
Płeć: Mężczyzna

To się już nie mieści w głowie

Postautor: PucH2 » sob mar 28, 2020 8:01 pm

Tenmen pisze:Tak patrzę i nie widzę gdzie jest ta "dobra zmiana" ? Z jednej strony restrykcyjne ograniczenia wolności obywatelskich, zakaz wychodzenia z domów, z drugiej strony ślepe dążenie do przeprowadzenia wyborów prezydenckich w czasie pandemii.

Bo jeden człowiek postanowił położyć na szali zdrowie i życie tysięcy Polaków...

Na tą chwilę patrząc na statystyki tego wirusa w kraju planowane zakończenie rozluźnienie restrykcji wypada w wybory. Lekarze zwrócili uwagę że sami mają lekkie podejście do zakażenia, mając wypasiony sprzęt w sejmie. Nawet rządzący wiedzą że przez ten czas wszystko może się zmienić więc na tą chwilę to bicie piany co będzie. Planuje się co mogłoby być i to im dobrze wychodzi. Czas pokaże kto wygra a kto przegra ilością zejść do wyleczonych jeszcze przed wyborami. Normalny człowiek ma zwieracze nie zastraszone acz nutka strachu i emocji jest.

Wróć do „OFF Topic”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 34 gości