InPost - nowa usługa

Tematy luźne, swobodne, nie do końca poważne
Awatar użytkownika
Robson
Super Użytkownik
Super Użytkownik
Punkty reputacji: 625
Podziękował: 399 razy
Otrzymał podzięk.: 219 razy

InPost - nowa usługa

Postautor: Robson » 06 maja 2020, 22:05

Madzia pisze:
Robson pisze:Ale Was, świry ponosi w tym temacie hahaha. :lol1:
Nawet admina fantazja wyniosła na wyżyny absurdu. :lol1: :lol1: :lol1:

A Nikotynek marzy, że sobie bimbałki poogląda przy Paczkomacie. :haha:

Taa, chyba, że ktoś wstawi do skrzynki lusterko a Nikoś podbije z gołą klatą. :-D
Obrazek
Rękojeści: Exceed D19 / Mirage / Drone/Triade DNA250C / VTBox250C / Hana Modz DNA30 / Titan PWM
Instrumenty dęte: Aromamizer Plus RDTA / Kylin M / Mesh PRO RDA / Horus RTA

Awatar użytkownika
Tomba
Super Użytkownik
Super Użytkownik
Punkty reputacji: 4380
Podziękował: 1626 razy
Otrzymał podzięk.: 2198 razy

InPost - nowa usługa

Postautor: Tomba » 22 maja 2020, 20:09

Inpost poszedł wreszcie po rozum do głowy i zaczął ładować kilka przesyłek do jednej skrzynki.
Bardzo często korzystam z ich usług, bo w zasadzie 90% zakupów robię w sieci.
Zawsze mnie zastawiało po gwinta ładują każdą przesyłkę skierowaną do mnie do osobnej skrzynki? Są dni, że i ze trzy odbieram od razu.
Kiedyś nawet pytałem kuriera i jakoś chaotycznie to tłumaczył, że niby potem nie udowodnią klientowi ile faktycznie wyciągnął paczek z jednej skrytki.
Widocznie już to opanowali, bo właśnie dzisiaj dostałem wiadomość, że moje przesyłki czekają w "multiskrzynce" – czyli wszystkie poszły do jednej.
Zawsze mają więcej wolnych do dyspozycji, ale długo to trwało nim wdrożyli tak proste rozwiązanie.
Nikotynos
Super Użytkownik
Super Użytkownik
Punkty reputacji: 1178
Podziękował: 1019 razy
Otrzymał podzięk.: 599 razy

InPost - nowa usługa

Postautor: Nikotynos » 23 maja 2020, 00:32

@
Awatar użytkownika
Tomba
Też ostatnio się mi to zdarzyło. Fajnie, bo paczkomat w końcu pomieści wiecej paczek i może będzie mniej przekierowań. Co ciekawe to robiłem test odnośnie tych przekierowań na około 15 paczek. Jak się zgadzałem na przekierowanie to nie przekierowywali i tego samego dnia przesyłka była w pierwszorzędnym paczkomacie. A ja odmawiałem to długo czekałem (jak na złość), aż trafi do paczkomatu. Jakby taka zemsta Inpostu, że się nie zgodziłem. :D

Wróć do „OFF Topic”