Fruits Flavor - Premixy

Specjalna salonowa sofa dla firmy Fruits Flavor
Awatar użytkownika
Fruits_flavor
Użytkownik
Użytkownik
Posty: 92
Rejestracja: pn maja 25, 2020 9:26 am
Lokalizacja: Orsk
Podziękował: 151 razy
Otrzymał podzięk.: 106 razy
Płeć: nieokreślona

Re: Fruits Flavor - Premixy

Postautor: Fruits_flavor » pn maja 25, 2020 9:22 pm

@MA
Standardowe badania jakości, oraz obecności/stężenia substancji niebezpiecznych.
Takie tam, standardowy kwitek. Ale przynajmniej jesteś pewny że w składzie nie ma benzyny. ;)
Awatar użytkownika
edarek
Moderator
Moderator
Posty: 2668
Rejestracja: pn sty 06, 2020 1:39 pm
Lokalizacja: Trzebież
Podziękował: 3887 razy
Otrzymał podzięk.: 1933 razy
Płeć: Mężczyzna

Fruits Flavor - Premixy

Postautor: edarek » pn maja 25, 2020 8:58 pm

Nawet, jeśli miałbym pominąć tutaj kwestię jakości i pochodzenia (nieznany producent), to 30 złociszy za 40ml premiksu, do tego doliczyć trzeba shota, pewnie ponad dychę też (nie mam pojęcia, ile kosztują), daje coś koło 50 złociszy. Przy moim zużyciu jakichiś 30ml dziennie, trochę kiepsko to wygląda. Drugim pewnie powodem poza zdrowiem i zdecydowanie lepszym samopoczuciem, jest to, że wapowanie jest też zdrowsze dla kieszeni, a tu wychodzi nie bardzo, chyba, że od święta. Dlatego mieszam sam i poza premiksami, które tu wygrałem, nie kupiłem jeszcze żadnego. Twoje smaki nie powiem, kuszące są, ale przy tym pozostanę.
You don't smoke? Do not vape!
Obrazek
Tak w przybliżeniu

Obrazek
Awatar użytkownika
Alchemik
Użytkownik
Użytkownik
Posty: 1206
Rejestracja: czw cze 11, 2015 10:59 am
Lokalizacja: Śląsk
Podziękował: 842 razy
Otrzymał podzięk.: 1597 razy
Płeć: Mężczyzna

Fruits Flavor - Premixy

Postautor: Alchemik » pn maja 25, 2020 8:52 pm

A jakież to tajemnicze certyfikaty posiadacie??? Czyżby mityczny "certyfikat o nieszkodliwości"??? :blush:
:crystball: Kto szuka, ten znajdzie... :crystball:
Awatar użytkownika
Fruits_flavor
Użytkownik
Użytkownik
Posty: 92
Rejestracja: pn maja 25, 2020 9:26 am
Lokalizacja: Orsk
Podziękował: 151 razy
Otrzymał podzięk.: 106 razy
Płeć: nieokreślona

Re: Fruits Flavor - Premixy

Postautor: Fruits_flavor » pn maja 25, 2020 8:17 pm

@
Awatar użytkownika
iron64

No widzisz, dla mnie np. zaporowa cena za premix 60 ml to obecnie ~50 zł, tutaj jest to 50% tej kwoty. Dopóki nie będziemy coś znaczyć, to nie możemy negocjować cen z rozlewnią ( za małe ilości produkcyjne), przez co ceny są obecnie wyższe, co na pewno będziemy chcieli w przyszłości poprawić.
Dla Wszystkich tutaj obecnych zmieniam 15% na 20%, więcej nie jesteśmy w stanie na dzień dzisiejszy zrobić. Także wybaczcie nam na tą chwilę.
Odnośnie karty MSDS, nie posiadam, w całym natłoku spraw przez ostatnie miesiące nawet o tym nie pomyślałem, ponieważ rozlewnia ma certyfikaty na aromaty/bazy więc się nie martwiłem ani o to nie pytałem. Tychże certyfikatów nie udostępnie tutaj z wiadomych przyczyn, co mam nadzieję mi wybaczycie (konkurencja wszędzie ma nosa).
W każdym razie dopytam o to, ja się coś dowiem to dam znać.

Jakbym tankował tyle co Ty ( widziałem gdzieś w którymś poście odnośnie Twoich ilości), to taka cena za 60 ml byłaby też dla mnie zaporowa, i bym zbankrutował haha.
Awatar użytkownika
iron64
Użytkownik
Użytkownik
Posty: 3677
Rejestracja: pn lis 26, 2018 12:58 pm
Lokalizacja:
Podziękował: 3216 razy
Otrzymał podzięk.: 2633 razy
Płeć: Mężczyzna

Re: Fruits Flavor - Premixy

Postautor: iron64 » pn maja 25, 2020 7:52 pm

Pochwalić się można, zaprezentować należy, ale cenę też trzeba dobrać odpowiednio. W tym wypadku jednak 30zł jak dla mnie to zaporowa cena za tak mały premix. Tym bardziej nieznanego producenta. Kartę MSDS udostępniasz?
Obrazek
Awatar użytkownika
Fruits_flavor
Użytkownik
Użytkownik
Posty: 92
Rejestracja: pn maja 25, 2020 9:26 am
Lokalizacja: Orsk
Podziękował: 151 razy
Otrzymał podzięk.: 106 razy
Płeć: nieokreślona

Fruits Flavor - Premixy

Postautor: Fruits_flavor » pn maja 25, 2020 7:46 pm

@
Awatar użytkownika
Haze

W ofercie będzie 50ml też (ewentualnie myślałem o gratisie do każdego w postaci bazy 10ml 0mg) ale to plany na przyszłość jak będziemy mogli tak kombinować
A 40/60 było robione dlatego, że niektórzy wapują 3mg a niektórzy 6mg, a że mamy ograniczenia Nikotynowe w kraju, to jest jak jest...

@
Awatar użytkownika
Frankosio

Reklama na forum będzie może już dzisiaj, ewentualnie jutro do południa. :)
Powoli społeczność na FB/instagramie rośnie, tak samo ruch na stronie, więc już powoli działamy.
Wiem że większość tego forum to bimbrownicy, i w pełni to rozumiem i szanuje bo sam od lat mieszam, rzadko kiedy coś gotowego kupowałem (kwestia średniej jakości gotowców), aczkolwiek widziałem posty na temat premixów, więc czemu by nie pochwalić się uroczej społeczności salonu co upichciłem, hmmm?

Dziękujemy za wszystkie opinie.

:beer1:
wertjacek
Płeć: nieokreślona

Fruits Flavor - Premixy

Postautor: wertjacek » pn maja 25, 2020 3:54 pm

Dokładnie, 30 zł za nieznaną markę raczej nie wydam, producent ma rację co do cena=jakość, ale na nieznany produkt ten argument nie przemawia do mnie. Rozlejcie jakieś próbki, zróbcie konkurs albo rozdajcie trochę jako bonus. Stracicie, albo zyskacie, jak to w biznesie. Ale krok musicie wy wykonać, nie klient.
Awatar użytkownika
Frankosio
AdminTechniczny
AdminTechniczny
Posty: 1678
Rejestracja: ndz cze 24, 2018 10:32 am
Lokalizacja: Warszawa
Podziękował: 1833 razy
Otrzymał podzięk.: 3018 razy
Płeć: Mężczyzna

Fruits Flavor - Premixy

Postautor: Frankosio » pn maja 25, 2020 3:47 pm

Fruits_flavor pisze:@frankosio

Przy 15% zniżki wychodzi Ci ~25zł. Wiem że nie jest to najtaniej, ale też nie jest to też dużo.
Masz rację że dopóki nie będziemy znani i lubiani może być ciężko,

Tylko że ta zniżka trafia tu do wąskiego grona odbiorców i jeśli ktoś się skusi to raczej z ciekawości co tam "ugotowałeś".Może nie zauważyłeś jeszcze, ale wielu (jak nie większość) forumowiczów ciumka własne płyny, które misternie przygotowuje pod własne kubki smakowe.
niestety wykonanie dobrej jakości liquidów kosztuje, przez co cena jest wyższa niż większość tych bezsmakowych premixów z masą dodatków niszczących grzałkę.
My woleliśmy pójść drogą "ciut droższe, ale dobrej jakości".

Czasem żeby zyskać, trzeba na początku trochę stracić (zainwestować). Zrób jakąś promocję na Forum i na FB, puść pierwsze 100 premixów po 19.99 (przykład), zorganizuj jakiś konkurs gdzie nagrodą będzie zestaw smaków i........ czekaj...... jeśli faktycznie twój produkt okaże się dobry, to nie nadążysz mieszać w kotle żeby go uwarzyć dla wszystkich chętnych.
Reasumując, najpierw rzuć coś na rynek (nawet poniżej kosztów) żeby ktoś mógł się o tym wypowiedzieć i jak produkt chwyci wtedy dyktuj cenę.
:chmurka: Obrazek :vape: Only MTL :ok2:
Awatar użytkownika
Haze
Ekspert
Ekspert
Posty: 3788
Rejestracja: śr cze 17, 2015 6:58 pm
Lokalizacja: Poznań
Podziękował: 3899 razy
Otrzymał podzięk.: 6121 razy
Płeć: Mężczyzna

Fruits Flavor - Premixy

Postautor: Haze » pn maja 25, 2020 3:37 pm

30 zł jest OK, gorzej jeśli dojdzie marża dystrybutora. Tak czy inaczej skoro tak zachwalasz to trzeba będzie spróbować.

PS. A gdyby we flaszce było 50 ml to byłoby jeszcze bardziej OK - wtedy wlewasz tylko jednego shota i jest gitarra (prosty rachunek), a przy 40 ml to już trzeba trochę pomyśleć :-D , no i wydać nieco więcej na dolewkę.
Obrazek
Awatar użytkownika
Fruits_flavor
Użytkownik
Użytkownik
Posty: 92
Rejestracja: pn maja 25, 2020 9:26 am
Lokalizacja: Orsk
Podziękował: 151 razy
Otrzymał podzięk.: 106 razy
Płeć: nieokreślona

Re: Fruits Flavor - Premixy

Postautor: Fruits_flavor » pn maja 25, 2020 2:54 pm

@
Awatar użytkownika
Frankosio


Przy 15% zniżki wychodzi Ci ~25zł. Wiem że nie jest to najtaniej, ale też nie jest to też dużo.
Masz rację że dopóki nie będziemy znani i lubiani może być ciężko, niestety wykonanie dobrej jakości liquidów kosztuje, przez co cena jest wyższa niż większość tych bezsmakowych premixów z masą dodatków niszczących grzałkę.
My woleliśmy pójść drogą "ciut droższe, ale dobrej jakości".

Mimo wszystko dziękujemy za opinie, i nikogo nie namawiamy a jedynie "pokazujemy" się światu.

Wróć do „Fruits Flavor w Salonie”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 2 gości