Fruits Flavor - Premixy

Specjalna salonowa sofa dla firmy Fruits Flavor
Awatar użytkownika
Fruits_flavor
Użytkownik
Użytkownik
Posty: 92
Rejestracja: pn maja 25, 2020 9:26 am
Lokalizacja: Orsk
Podziękował: 151 razy
Otrzymał podzięk.: 106 razy
Płeć: nieokreślona

Fruits Flavor - Premixy

Postautor: Fruits_flavor » wt maja 26, 2020 10:51 am

@
Awatar użytkownika
lukiboss

Początki zawsze są ciężkie, a wszystko kosztuje, dlatego na początek jest 5 smaków a nie 50(niestety).
Zawsze moglibyśmy klepać sami liquid w kociołku w piwnicy, sami obklejać itp. Ale wtedy nie byłaby jakość labolatoryjna, i szybciej by nas zawinęli niż byśmy weszli na rynek.
Z virtusów akurat znajdzie się jakiś dobry smak, a przynajmniej taki co da się palić ( mi smakował apple pie). Konkurencja jest duża, to fakt, ale większość to duże firmy które robią liquidy żeby tylko coś było, i nawet jak jest nie zdatne do chmurzenia to i tak się sprzedaje. A to reklama, a to sprzedawca poleci, a to niska cena. Ze zniżką salonową wychodzi 24 zł, co np. dla mnie nie ma konkurencji w tej cenie (podaj mi DOBRY premix w tej cenie, spróbuję, a jeżeli będzie faktycznie będzie dobry to zwrócę honor i przyznam tutaj publicznie że jest lepszy od naszego).
Małe firmy mają taki problem że zjadają je koszty stałe, i wysokie ceny u dostawców itp. przez co ceny są wyższe, a nie zgodzę się na sprzedaż po cenie niższej niż cena produkcji. Jeżeli się rozwiniemy to ceny będą niższe. A jak się nie rozwiniemy to zamkniemy interes, jak to już ktoś tutaj pisał, ryzyko zawodowe. Tyle w kwestii cen.

Dzięki za opinie @
Awatar użytkownika
lukiboss
, i zapraszam do konkursu, może uda Ci się wygrać i za free przetestujesz naszą serię. :jupi:
Awatar użytkownika
lukiboss
Użytkownik
Użytkownik
Posty: 140
Rejestracja: ndz wrz 09, 2018 11:08 am
Lokalizacja: Lublin
Podziękował: 3 razy
Otrzymał podzięk.: 43 razy
Płeć: Mężczyzna

Re: Fruits Flavor - Premixy

Postautor: lukiboss » wt maja 26, 2020 10:07 am

Wiadomo że jak ktoś sam miesza to premixy mniej go interesują (no chyba że raz na jakiś czas jako odskocznia), ale nie sądzę żeby to się kiedyś zmieniło. Cenowo to chyba tylko śmierdziuchy w stylu virtusów mogą konkurować, ale ja przetestowałem prawie wszystkie i nic mi nie podpasowało.
Jestem jak najbardziej za nowościami, ale tak jak wcześniej już tutaj pisano gdyby na start np. dla pierwszych iluś osób cena wynosiła 19.99zł, albo i mniej to na pewno więcej osób by się "rzuciło". A tak porównując z innymi propozycjami cenowo wychodzi średnio, smaków niewiele, a firma nie znana i recenzji nie ma.
Także życzę powodzenia, ale wydaje mi się że można coś poprawić, jeśli chodzi o siłę przebicia. Konkurencja mała nie jest.
SX Mini G Class + Kylin M PRO
Awatar użytkownika
Fruits_flavor
Użytkownik
Użytkownik
Posty: 92
Rejestracja: pn maja 25, 2020 9:26 am
Lokalizacja: Orsk
Podziękował: 151 razy
Otrzymał podzięk.: 106 razy
Płeć: nieokreślona

Fruits Flavor - Premixy

Postautor: Fruits_flavor » wt maja 26, 2020 9:24 am

@
Awatar użytkownika
iron64

Dlaczego miałbym się zrażać za prawdę, czy porady ?
Byłem przygotowany na gorsze rzeczy. :palicygaro:



@
Awatar użytkownika
Krasnal45

Okay, już będę pisał tylko jako ja. :)
Awatar użytkownika
Krasnal45
Moderator
Moderator
Posty: 6684
Rejestracja: sob cze 20, 2015 6:38 am
Lokalizacja: Aglomeracja Śląska
Podziękował: 5173 razy
Otrzymał podzięk.: 7643 razy
Płeć: Mężczyzna

Fruits Flavor - Premixy

Postautor: Krasnal45 » wt maja 26, 2020 4:59 am

@
Awatar użytkownika
Fruits_flavor

Mam prośbę. Mógłbyś przestać pisać wreszcie o sobie w liczbie mnogiej? Zrobiliśmy, wylaliśmy, planujemy, zobaczymy.... Rozumiem, że piszesz w imieniu firmy, ale my nie rozmawiamy z firmą, tylko z osobą. Bo nie przypuszczam, żebyś miał o sobie aż tak wielkie mniemanie. Wybacz, ale trochę głupawo to brzmi.
Pozdrawiam i dziękuję za uwagę.
__________________________________
Obrazek
__________________________________
Od 22.02.2013 bez analoga.
You don't smoke? Do not vape!
Obrazek
Awatar użytkownika
iron64
Użytkownik
Użytkownik
Posty: 3677
Rejestracja: pn lis 26, 2018 12:58 pm
Lokalizacja:
Podziękował: 3216 razy
Otrzymał podzięk.: 2633 razy
Płeć: Mężczyzna

Fruits Flavor - Premixy

Postautor: iron64 » wt maja 26, 2020 2:27 am

@
Awatar użytkownika
Fruits_flavor
fajnie, że nie zrażasz się tym, co tu wypisujemy. Myślę, że stosunkowo dziwną społeczność frików tutaj stanowimy, więc siłą rzeczy tak to wygląda. Fajnie też, że dajesz rabat dla nas i jeszcze myślisz o konkursie (czy czymś podobnym). Sam może i bym przetestował coś nowego (choć z drugiej strony pamiętam jeszcze smak poprzedniego premixu który testowałem). Może nawet ten mi zasmakuje, nie przekreślam niczego z góry.
Obrazek
Awatar użytkownika
Fruits_flavor
Użytkownik
Użytkownik
Posty: 92
Rejestracja: pn maja 25, 2020 9:26 am
Lokalizacja: Orsk
Podziękował: 151 razy
Otrzymał podzięk.: 106 razy
Płeć: nieokreślona

Fruits Flavor - Premixy

Postautor: Fruits_flavor » pn maja 25, 2020 11:09 pm

edarek pisze:
Fruits_flavor pisze:... Może teraz znowu wygrasz hihi. :friends:

To znaczy, że planujesz jakieś konkursowe darowizny >:?
Zobaczymy ;)...


Planujemy coś razem z miłą Panią moderator, najprawdopodobniej jutro (tzn dzisiaj) dowiecie się co i jak . :evil_dance:
Awatar użytkownika
edarek
Moderator
Moderator
Posty: 2668
Rejestracja: pn sty 06, 2020 1:39 pm
Lokalizacja: Trzebież
Podziękował: 3887 razy
Otrzymał podzięk.: 1933 razy
Płeć: Mężczyzna

Fruits Flavor - Premixy

Postautor: edarek » pn maja 25, 2020 10:05 pm

Fruits_flavor pisze:... Shoty kosztują w vapeshopie w granicach ~5 zł sztuka, czasami taniej, gdzieniegdzie drożej...

No to rzeczywiście trochę taniej to wyjdzie.

Fruits_flavor pisze:... Może teraz znowu wygrasz hihi. :friends:

To znaczy, że planujesz jakieś konkursowe darowizny >:?
Zobaczymy ;)...
You don't smoke? Do not vape!
Obrazek
Tak w przybliżeniu

Obrazek
Awatar użytkownika
Fruits_flavor
Użytkownik
Użytkownik
Posty: 92
Rejestracja: pn maja 25, 2020 9:26 am
Lokalizacja: Orsk
Podziękował: 151 razy
Otrzymał podzięk.: 106 razy
Płeć: nieokreślona

Fruits Flavor - Premixy

Postautor: Fruits_flavor » pn maja 25, 2020 10:05 pm

@
Awatar użytkownika
rad
son
Dziękujemy bardzo za opinie !
Sami wylaliśmy/oddaliśmy trochę premixów, tych które są teraz fajnie reklamowane i są wszędzie, jak i te które polecali (nie)mili sprzedawcy. :capu:
Cena z rabatem oscyluje w granicach ~25 zł, więc 30 zł wychodzi na gotowo. Jak na premix który da się chmurzyć wydaje mi się całkiem spoko. Jak na standardy gorzelnika średnio.

:wino:
radson
Płeć: nieokreślona

Re: Fruits Flavor - Premixy

Postautor: radson » pn maja 25, 2020 9:54 pm

Dolewka do tego premixu przy docelowej mocy 3 mg kosztuje ok 4 zł (shot 18 mg + 10 ml czystej bazy) więc nic nowego tu nie wymyślicie. Ceny #TAG-ów w pierwszym lepszym sklepie w moim mieście to 25 zł w górę, a płyny te są bardzo średnie. Jeśli Fruits Flavor są lepsze od #TAG to bardzo chętnie zapłacę tę 5 zł różnicy. Wolę kupić w ciemno płyn za 30 zł polskiego producenta niż np nieznany smak od Naked100 za 50 zł, który ostatnio wylałem do zlewu. Na tym polega ta zabawa - testowanie nowych smaków, a wiąże się to z ryzykiem. Pozdrawiam producenta i czekam na Wasze produkty w sklepach stacjonarnych.
Awatar użytkownika
Fruits_flavor
Użytkownik
Użytkownik
Posty: 92
Rejestracja: pn maja 25, 2020 9:26 am
Lokalizacja: Orsk
Podziękował: 151 razy
Otrzymał podzięk.: 106 razy
Płeć: nieokreślona

Fruits Flavor - Premixy

Postautor: Fruits_flavor » pn maja 25, 2020 9:47 pm

@
Awatar użytkownika
edarek

Shoty kosztują w vapeshopie w granicach ~5 zł sztuka, czasami taniej, gdzieniegdzie drożej.
Patrząc realnie na osoby tutaj obecnie... ...kto nie ma w bazy 18mg+ w domu w ilości 100ml + niechaj pierwszy rzuci butelką. :yes:
A kupując bazy z większych ilościach, jak sami wiecie wtedy nie jest to 10 zł za shoty, tylko 2-3 zł.

Dla osób które mieszają same, ceny premixów są wyjątkowo drogie, w świecie premixów jest to standardowa cena, według osób które próbowały jest to adekwatna cena ( chociaż słyszałem że spokojnie drożej by kupiły :facepalm1: ).


Może teraz znowu wygrasz hihi. :friends:

Wróć do „Fruits Flavor w Salonie”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość