Fruits Flavor - Premixy

Specjalna salonowa sofa dla firmy Fruits Flavor
Awatar użytkownika
iron64
Użytkownik
Użytkownik
Posty: 3675
Rejestracja: pn lis 26, 2018 12:58 pm
Lokalizacja:
Podziękował: 3223 razy
Otrzymał podzięk.: 2633 razy
Płeć: Mężczyzna

Fruits Flavor - Premixy

Postautor: iron64 » wt maja 26, 2020 6:38 pm

@
Awatar użytkownika
Fruits_flavor
uszczelki to pikuś, kiedyś kupiłem sobie cukierka lodowego, który rozpuścił baniak w atomizerze. Pękać zaczął. To dopiero jazda. ;)
@
Awatar użytkownika
rad
son cóż, dla mnie #Smooth Tobboco syfi grzałki mocno. Tyle mogę napisać jako porównanie z syfieniem z samogonami lub nawet premixami Inawery, które jak na premixy syfią minimalnie. Coś jak poziom moich samogonów. Czyli raczej mało. Nie zmienia to faktu, że i tak Smootha lubię.
Obrazek
Awatar użytkownika
Krasnal45
Moderator
Moderator
Posty: 6679
Rejestracja: sob cze 20, 2015 6:38 am
Lokalizacja: Aglomeracja Śląska
Podziękował: 5177 razy
Otrzymał podzięk.: 7639 razy
Płeć: Mężczyzna

Fruits Flavor - Premixy

Postautor: Krasnal45 » wt maja 26, 2020 6:35 pm

Fruits_flavor pisze:Jeżeli chodzi o #tagi to paliłem chyba 3 smaki,

Nie pal. Wapuj, chmurz, pykaj, wciągaj....tylko nie pal. :facepalm:

Fruits_flavor pisze:Ja byłem zdziwiony kilkoma premixa, po których po kilku dniach wypadała mi uszczelka w smoku (puchła)

Uszczelki w niektórych parownikach niszczą właśnie kiepskie cytryny, mięty i czasem podobno banan.
__________________________________
Obrazek
__________________________________
Od 22.02.2013 bez analoga.
You don't smoke? Do not vape!
Obrazek
radson
Płeć: nieokreślona

Fruits Flavor - Premixy

Postautor: radson » wt maja 26, 2020 6:34 pm

@
Awatar użytkownika
iron64
no coś tam pędzę z Los Aromatos i Vampir Vape, ale głównie kupuję gotowe premixy. Stosunek 20% swoich do 80% kupionych. Może rzeczywiście mamy inne podejście.
Awatar użytkownika
Fruits_flavor
Użytkownik
Użytkownik
Posty: 92
Rejestracja: pn maja 25, 2020 9:26 am
Lokalizacja: Orsk
Podziękował: 151 razy
Otrzymał podzięk.: 106 razy
Płeć: nieokreślona

Fruits Flavor - Premixy

Postautor: Fruits_flavor » wt maja 26, 2020 6:30 pm

@
Awatar użytkownika
iron64

Osobiście stronię od tytoniówek, na początku mojej przygody coś tam pociągałem cygarowe liquidy, ale to była przelotna przyjemność. Jeżeli chodzi o #tagi to chmurzyłem chyba 3 smaki, to jeden był w miarę okay z truskawką jeżeli się nie mylę, pozostałe 2 oddałem.
Na pewno w następnej serii (lub jako dodatek do tej będzie jakaś tytoniówka <co może nie być takie łatwe, skoro sam ich nie palę i nie będę miał się do czego odnieść>, oraz mięta).
Ja byłem zdziwiony kilkoma premixa, po których po kilku dniach wypadała mi uszczelka w smoku (puchła), więc syfienie grzałki to nie najgorszy problem haha .
Awatar użytkownika
iron64
Użytkownik
Użytkownik
Posty: 3675
Rejestracja: pn lis 26, 2018 12:58 pm
Lokalizacja:
Podziękował: 3223 razy
Otrzymał podzięk.: 2633 razy
Płeć: Mężczyzna

Re: Fruits Flavor - Premixy

Postautor: iron64 » wt maja 26, 2020 6:02 pm

Widać mamy inne pojęcie syfu na grzałce. Wapujesz samogony również i z nimi porównujesz?
Obrazek
radson
Płeć: nieokreślona

Fruits Flavor - Premixy

Postautor: radson » wt maja 26, 2020 5:52 pm

iron64 pisze:Jest na poziomie #Smooth Tobbaco, a to dla mnie jest bardzo dobry premix (oczywiście po moim rozdrobnieniu), mówię o smaku, bo grzałki syfi strasznie.


Pozwolę sobie wtrącić, że jestem zaskoczony tą opinią. Wapuję ten liquid litrami i jest w mojej grupie płynów, które praktycznie w ogóle nie zostawiają nagaru na grzałce.
Awatar użytkownika
iron64
Użytkownik
Użytkownik
Posty: 3675
Rejestracja: pn lis 26, 2018 12:58 pm
Lokalizacja:
Podziękował: 3223 razy
Otrzymał podzięk.: 2633 razy
Płeć: Mężczyzna

Fruits Flavor - Premixy

Postautor: iron64 » wt maja 26, 2020 4:57 pm

Ależ oczywiście, z rana Horus RTA na około 45W, bo ma być delikatnie. Później zwykle Mesh Pro RDA na 80W i tak na ogół przez kilka godzin, do czasu aż zmęczy mnie ilość chmury, lub z innych powodów wrócę do Horusa. Mesh Pro RDA ma taką przypadłość, że opróżnia liquid jakby go zjadał, więc przez te kilka godzin to zwykle około 30ml znika. Ale to ryzyko, które biorę na klatę, bo usilnie staram się zejść z mocą nikotyny i im mniej tym częściej sięgam po niego. Teraz jestem na etapie 3mg w każdym parowniku.
Przez ostatnie dwa dni jednak sytuacja trochę uległa zmianie, rano Horus, później Mesh Pro, a później Smok TFV16 do wieczora. Smok muszę przyznać ma zapotrzebowanie na poziomie przewyższającym Horusa, ale jednak smak jest trochę inny i staram się dowiedzieć, czy lepszy czy po prostu inny.

Wiesz, będąc szczerym zgadzam się z tym co napisał @
Awatar użytkownika
Haze
, ważny jest rynek ogółem a nie my tutaj jako garstka ludzi. Może nawet i frików jak napisałem wcześniej, jednak garstka. U nas możesz liczyć jedynie na szczere wyrażanie opinii i na to, że jakaś tam część z Salonowiczów jednak kupi Twoje premixy. Tyle. Nie będę oceniał czy aż, czy tylko. Dla mnie ważniejsza od ilości byłaby szczera opinia, ale to dla mnie. Tak czy inaczej, ja być może i kupię na test coś. Ale nie teraz, kupię jak znani mi ludzie napiszą że spoko są lub coś podobnie. Bez urazy, to moje zdanie bo zbyt dużo złego towaru już kupiłem i musiałem doprawiać na różne sposoby.

Wiesz @
Awatar użytkownika
Fruits_flavor
ja zawsze cenię ludzi, którzy potrafią szczerze odpowiadać i czasami znosić nawet krytykę. Być może tutaj naskoczono zbyt mocno na temat ceny, ale jak wcześniej pisałem, dla mnie ona też jest zbyt duża. Jest na poziomie #Smooth Tobbaco, a to dla mnie jest bardzo dobry premix (oczywiście po moim rozdrobnieniu), mówię o smaku, bo grzałki syfi strasznie.
U mnie masz szacun.
Obrazek
Awatar użytkownika
Fruits_flavor
Użytkownik
Użytkownik
Posty: 92
Rejestracja: pn maja 25, 2020 9:26 am
Lokalizacja: Orsk
Podziękował: 151 razy
Otrzymał podzięk.: 106 razy
Płeć: nieokreślona

Fruits Flavor - Premixy

Postautor: Fruits_flavor » wt maja 26, 2020 4:26 pm

@
Awatar użytkownika
shpongled

Cola (jak dla mnie, i kilku znajomych) wyszła całkiem spoko, ale to raczej nie jest takie trudne jeżeli o ten smak (tak mi się wydaje).

@
Awatar użytkownika
iron64

No to chyba nie będziesz naszym klientem, ponieważ chyba tylko żurawiny byś nie rozrobił...
Mamy dużo aromatu, żeby dobrze było czuć smak, za dużo wylałem/oddałem takich gotowców bo nie miały smaku, a czasami to nawet i zapachu haha.
Mógłbym wiedzieć czym robisz poranną mgłę na swoich rewirach ? Zadziwiłeś mnie troszkę tym "może daje zbyt dobre doznania smakowe" :D .
@
Awatar użytkownika
Haze

Marka powstała na potrzeby ludzi, tych którzy palą chmurzą gotowce, i tych którym nie wychodzi mieszanie samemu, i dla całej reszty dla której mogą być odskocznią, po prostu.
Nie słodzę że są idealne, wyborne czy najlepsze. No bo takie nie są. Są smaczne, po prostu. Dla wielu osób będą za drogie, i dla wielu będą wystarczające czy dobre.
Mieszałem sam prawie od kiedy zacząłem chmurzyć, a że teraz chciałbym jeszcze z tego żyć, starając się to połączyć godnie, tak jak powinno być, a nie z chciwości czy łatwego zarobku, to chyba nic złego ?

Ja tutaj się tylko Wam pokazałem, i to Wy mnie ocenicie. Może po konkursie się coś rozjaśni :) .

Dzięki za każdą opinie !
Awatar użytkownika
iron64
Użytkownik
Użytkownik
Posty: 3675
Rejestracja: pn lis 26, 2018 12:58 pm
Lokalizacja:
Podziękował: 3223 razy
Otrzymał podzięk.: 2633 razy
Płeć: Mężczyzna

Fruits Flavor - Premixy

Postautor: iron64 » wt maja 26, 2020 2:32 pm

@Madzia chwilowo możemy dyskutować jedynie o cenie, taki pokrętny los, że jedyna rzecz o której możemy dyskutować to właśnie to o czym dyskutować nie powinniśmy.
@
Awatar użytkownika
Haze
ja nie jestem zrzędą. Tj. nawet nie wiem czy jestem, jestem pragmatyczny z tym zgodzić się mogę, ale że zrzędą jestem to pierwszy raz słyszę. ;)
Spoko, ja nie mówię, że nie kupię, czasami kupuję premixy, ale nowe dla mnie smaki kupuję tylko w dobrej cenie (dla mnie dobrej), jak już poznam jakiś produkt wtedy mogę więcej zapłacić. Ale do tego czasu sam sobie uwarzę miksturkę taką jaką chcę. Mój problem z premixami polega trochę na tym, że wszystkie mają zbyt dużo smaku, muszę je rozrzedzać i tak po swojemu. Tylko pytanie jak rozcieńczyć premix, którego nie znam? Ok, może to być też wina sprzętu którego używam, może daje zbyt dobre doznania smakowe. Tak czy siak zawsze jest niewiadoma. Dlatego 40zł (z kosztami wysyłki liczę), za raptem 60ml płynu, który mam na dwa dni (jak jest w miarę dobry) to jednak sporo. Oczywiście każdy ocenia wg. siebie i ja również.
Także teraz jak kolega wcześniej - czekam.
Obrazek
Awatar użytkownika
shpongled
Użytkownik
Użytkownik
Posty: 456
Rejestracja: pn paź 07, 2019 12:58 pm
Lokalizacja: Alpha Centauri
Podziękował: 166 razy
Otrzymał podzięk.: 368 razy
Płeć: Mężczyzna

Fruits Flavor - Premixy

Postautor: shpongled » wt maja 26, 2020 2:08 pm

Madzia pisze: uważam, że rozmowa o odpowiedniej cenie w stosunku do jakości produktu powinna odbywać się dopiero po jego skonsumowaniu. Tym bardziej w przypadku płynów do e-papierosów... Tylko tyle i aż tyle. :wesola:


OK. Ale jak to wszytko podliczymy, to wyjdzie nam około 50 zł. 25 (z rabatem) za 40 ml. premixa + około 8 za szoty + 15 za przesyłkę. To praktycznie 50 zł. za wyrób o którym nie mam żadnego pojęcia. Ani powąchać, ani ulać kropelkę na palca, by zdegustować go ;) .No trochę dużo jak na firmę wchodzącą na rynek.

A Cola trochę kusi bo jestem jej fetyszystą. :-D
Ale oczywiście życzę powodzenia, może i na mnie trochę zarobicie. Na razie jak wytrawny pokerzysta - 'czekam'.
:beer1:
***** ***

Wróć do „Fruits Flavor w Salonie”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Claude [Bot] i 0 gości