Fruits Flavor - recenzje, opinie produktów

Specjalna salonowa sofa dla firmy Fruits Flavor
Awatar użytkownika
iron64
Użytkownik
Użytkownik
Posty: 3677
Rejestracja: pn lis 26, 2018 12:58 pm
Lokalizacja:
Podziękował: 3216 razy
Otrzymał podzięk.: 2633 razy
Płeć: Mężczyzna

Fruits Flavor - recenzje, opinie produktów

Postautor: iron64 » sob lip 04, 2020 8:00 pm

Ja na tą chwile spróbowałem jedynie premixu Różowa Lemoniada, zaintrygował mnie zapach. Taki come back do PRLu, lat młodości, pierwszej miłości, takie tam, ale fajne chwile ten zapach przypomniał. Za zapach nagroda nobla, albo i lepiej nawet.
Smak, no kurcze, może być, ale po tak zajefajnym zapachu chyba oczekiwałem więcej. Tak sądzę, gdyby nie zapach pewnie napisałbym, że smak dobry. Zaiste jest dobry, nie tak dobry jak zapach, ale jest dobry. Nie wpadłem w zachwyt i nie będę na siłę kupował wszystkich dostępnych, ale spokojnie mogę polecić na przetestowanie. Nie jest zbyt słodki, nie jest natarczywy, ma smak lemoniady z PRLu dla mnie. Fajny i ciekawy, ale nie inspirujący. Nie nachalny, ale przyjemny. Nie przesłodzony, po prostu dobry.
To pierwszy sprawdzony. Czy wart jest zakupu? Moim zdaniem tak, ale nie jako jedyny smak. Nie wygra zawodów z przesłodzonymi dropsami od # ale smak jest dobry i warto sprawdzić samemu.
Sprawdzane na RDA Mesh Pro i Asgard Mini. Mesh, jak to mesh podbił troszkę słodkie tony, Asgard je trochę stłumił, ale całość wyszła nawet dobrze, sam zaskoczony jestem. Trochę wlałem też w Smoka TFV16 i tu smak jest inny - delikatniejszy, bardziej subtelny. Nadal fajny, ale delikatny. Myślę, że dla młodych ludzi przyzwyczajonych do extra super duper przegiętego smaku, ten nie będzie wzbudzał żadnych emocji.
Obrazek
Awatar użytkownika
Krasnal45
Moderator
Moderator
Posty: 6684
Rejestracja: sob cze 20, 2015 6:38 am
Lokalizacja: Aglomeracja Śląska
Podziękował: 5173 razy
Otrzymał podzięk.: 7643 razy
Płeć: Mężczyzna

Fruits Flavor - recenzje, opinie produktów

Postautor: Krasnal45 » pt cze 19, 2020 4:57 am

Powyższy post zabrzmiał jak pożegnanie... :roll1:
__________________________________
Obrazek
__________________________________
Od 22.02.2013 bez analoga.
You don't smoke? Do not vape!
Obrazek
Awatar użytkownika
Fruits_flavor
Użytkownik
Użytkownik
Posty: 92
Rejestracja: pn maja 25, 2020 9:26 am
Lokalizacja: Orsk
Podziękował: 151 razy
Otrzymał podzięk.: 106 razy
Płeć: nieokreślona

Re: Fruits Flavor - recenzje, opinie produktów

Postautor: Fruits_flavor » czw cze 18, 2020 10:43 pm

@
Awatar użytkownika
Raz2trzy

Dziękuję za opinię :) .
Spokojnie, nie ucieknę, aczkolwiek moich premixów możecie nie uświadczyć przez pewien okres czasu po 1 lipca, przeczekamy zobaczymy podziałamy ;) .
W każdym razie, jakby się coś zmieniło będę informował szanowne grono co i jak. A następną serie na pewno kiedyś zrobię (oczywiście będzie lepsza od tej, co by iść do przodu a nie się cofać) .

Cześć!
Awatar użytkownika
Raz2trzy
Użytkownik
Użytkownik
Posty: 517
Rejestracja: wt kwie 02, 2019 6:27 am
Lokalizacja:
Podziękował: 211 razy
Otrzymał podzięk.: 439 razy
Płeć: Mężczyzna

Fruits Flavor - recenzje, opinie produktów

Postautor: Raz2trzy » czw cze 18, 2020 10:10 pm

Powracam tutaj... Bo moja misja nie została jeszcze zakończona. :-D Pozostał jeden smak, Różowa Oranżada . Jednak ten zastój i zwlekanie z opinią na jego temat nie było dziełem żadnych negatywnych mocy. Po prostu... Po pierwszych próbach z nim chciałem mu dać stosowną szansę na poprawę, a żeby postał w ciemnej szafie i przemyślał swoje zachowanie w moim parowniku. Bo jak już pewnie się domyślacie, na początku niestety nie było kolorowo... albo różowo. :P Ponieważ w pierwsze dni smakował ten premix strasznie nijako a nawet nieprzyjemnie. Taki jakiś ulepek, ale nie zasłodzony, po prostu taka plątanina nie wiadomo czego. Teraz chmurzę ten premix po bodaj 2 tygodniach od zmieszania i... Jest lepiej. Czuję sobie jakiś lemoniado-podobny wybryk, może coś z cytryny, może nie? Rozbijcie mi szkło w parowinku, zabierzcie akumulatory i każcie mi wapować sam słodzik ale ja naprawdę nie wiem. Ale w sumie nie jest to złe. Od taki, luźny płynek, można zalać i niekoniecznie żałować, oczywiście jeśli lubi się takie "oranżadowe" klimaty.

Teraz tak na zakończenie, co ja chciałem napisać. Chciałem napisać, że mimo że seria nie jest jakąś wybitną mieszaniną płynnej ekstazy zawartej w każdej butelce spod strzykawki najwybitniejszego wirtuoza, tak mimo wszystko bardzo się cieszę, że jest taki gość, który wziął się za temat i podjął rękawice w tej paskudnej polskiej branży premixów i coś próbuje stworzyć dobrego. Tylko cholera, szkoda że tak późno, ciekawe jaki ma plan gdy nadejdzie kolejny miesiąc. Ciekawe też, jakby się rozwinął jakby miał w planach.
Awatar użytkownika
DziedzicPruski
Użytkownik
Użytkownik
Posty: 92
Rejestracja: śr sty 22, 2020 12:39 pm
Lokalizacja: Lidzbark Warmiński
Podziękował: 117 razy
Otrzymał podzięk.: 137 razy
Płeć: Mężczyzna

Fruits Flavor - recenzje, opinie produktów

Postautor: DziedzicPruski » czw cze 11, 2020 9:37 pm

Fruits Flavor - Orzeżwiająca Żurawina, Cytrusowa Cola, Różowa Lemoniada
No i wreszcie się udało. Smaki przetestowane. Test przeprowadzony na VooPoo Vinci X, grzałka 0,6 oma. Generalnie mam odczucia zbliżone do Przedmówców - premixy dają to, co obiecuje nazwa. Zapachowo najwyraźniejsza jest cola co spowodowało tym większą ciekawość smaku pozostałych. Jak się okazało smak jest bardzo sympatyczny, nie nachalny (choć dla mnie nieco zbyt delikatny), nie czuje się słodzika ani chemii, jest bardzo przyjemnie. Póki co moim faworytem jest żurawina, której brakuje wytrawnej nutki pasztetu (bo dotąd tak zwykłem ją konsumować), dalej plasuje się cola z delikatnym smakiem cytryny, na trzecim miejscu ląduje oranżada ale może testując smak dzieciństwa spodziewałem się czegoś więcej. Premiksy niewątpliwie będą smakować waperom lubiącym smaki delikatne, nie przesłodzone. Jeśli o mnie chodzi będę je wapował z przyjemnością acz do wstrząsających przeżyć ich nie zaliczę. Ale może to i dobrze - warto wiedzieć, że jest coś miłego, przyjemnego i smacznego do czego będzie zawsze, z przyjemnością, można wrócić. A żurawina, coś czuję, niedługo mi się skończy :)
Bardzo dziękuję raz jeszcze za możliwość skosztowanie wyrobów @Fruits Flavor.
Ocena ogólna: 8,5/10 - 7/10
VooPoo: Vinci Air, Argus Air, Drag S, Doric 60
Vismec: R40
Awatar użytkownika
Raz2trzy
Użytkownik
Użytkownik
Posty: 517
Rejestracja: wt kwie 02, 2019 6:27 am
Lokalizacja:
Podziękował: 211 razy
Otrzymał podzięk.: 439 razy
Płeć: Mężczyzna

Fruits Flavor - recenzje, opinie produktów

Postautor: Raz2trzy » pn cze 08, 2020 11:28 am

Fruits Flavor - Truskawka i Arbuz
Powiem wam, że zwlekałem z tą recenzją bo ciężko mi zdefiniować ten premix. Wapując czuję delikatne, przenikające się warstwy owocowe. I faktycznie jest tam i truskawka, i arbuz. Czuć że udało się uchwycić coś z tych owoców, jakieś akcenty. Aromat jest bardziej delikatny i przytłumiony niż w przypadku poprzednich smaków. Jednak jest to całkiem przyjemne. Oczywiście słodziku brak, a w tym przypadku ( można sięgnąć po pochodnie i widły :-D ) moim skromnym zdaniem ciutka tego niechlubnego specyfiku mogłaby podbić te nieśmiało uderzające aromaty. Ale możliwe że nie. Finalnie jest okej, brak odczuwalnej sztuczności znowu pozycjonuje ten wyrób jako zdatny do wapowania. I to się w sumie powinno cenić przede wszystkim, chętnie zaleje znowu, a baniak to nie pierwszy i nie drugi.
Awatar użytkownika
DziedzicPruski
Użytkownik
Użytkownik
Posty: 92
Rejestracja: śr sty 22, 2020 12:39 pm
Lokalizacja: Lidzbark Warmiński
Podziękował: 117 razy
Otrzymał podzięk.: 137 razy
Płeć: Mężczyzna

Fruits Flavor - recenzje, opinie produktów

Postautor: DziedzicPruski » ndz cze 07, 2020 10:03 pm

Fruits_flavor pisze:Widział ktoś @
Awatar użytkownika
DziedzicPruski
? Od 04.06 brak kontaktu, nie wiem czy paczucha do niego dotarła w ogóle...

Dobry wieczór :) Jestem, jestem tylko się urlopuję a więc, jak typowy Polak, robię remont. To znaczy nie dosłownie ale usiłuję w krótkim czasie poogarniać zaległości i nadrobić sprawy na przyszość. Stąd braki w kontakcie. Paczucha dotarła - faktycznie pupa jestem - powinieniem napisać. Dziękuję :ok: . Z testami nagrody muszę się wstrzymać chwilę, gdyż z powodu rzeczonego urlopu do najbliższego vape shopu mam 60 km a nie chciałbym testować na używanych grzałkach. Przyznam jednak, że nie wytrzymałem i przechmurzyłem 5 ml żurawiny ale wrażenia (bardzo pozytywne) mogą być nieco zafałszowane przez poprzedni płyn.
VooPoo: Vinci Air, Argus Air, Drag S, Doric 60
Vismec: R40
Awatar użytkownika
Fruits_flavor
Użytkownik
Użytkownik
Posty: 92
Rejestracja: pn maja 25, 2020 9:26 am
Lokalizacja: Orsk
Podziękował: 151 razy
Otrzymał podzięk.: 106 razy
Płeć: nieokreślona

Re: Fruits Flavor - recenzje, opinie produktów

Postautor: Fruits_flavor » ndz cze 07, 2020 8:24 am

Widział ktoś @
Awatar użytkownika
DziedzicPruski
? Od 04.06 brak kontaktu, nie wiem czy paczucha do niego dotarła w ogóle...
Awatar użytkownika
VelKot
Użytkownik
Użytkownik
Posty: 71
Rejestracja: śr lip 04, 2018 4:15 pm
Lokalizacja: Warszawa
Podziękował: 5 razy
Otrzymał podzięk.: 81 razy
Płeć: Mężczyzna

Fruits Flavor - recenzje, opinie produktów

Postautor: VelKot » sob cze 06, 2020 7:25 pm

Moja recenzja nie będzie tak poetycka. Skupię się po prostu na moich subiektywnych odczuciach w prostocie.
Chciałbym zwrócić uwagę na bardzo staranne zapakowanie premixów. Pod warstwą taśmy, bąbelków są jeszcze torebeczki strunowe.
Druga kwestia to bardzo ładna, minimalistyczna oprawa etykietki. Wygląda to bardzo estetycznie.
Jako wygraną w konkursie wybrałem dwa smaki: Różowa Lemoniada i Orzeźwiająca Żurawina.
Zacznę od Żurawiny: jeśli chodzi o zapach pierwsze nuty nie wskazałyby mi z oczywistością, że jest to żurawina. Zdecydowanie jednak odczuwałem przyjemny owocowy zapach. Premix rozrabiałem zgodnie z zaleceniami 40/20. Testy przeprowadzone były na Reload S RDA z Pumperkiem.
Teraz przejdę do najaważniejszego czyli smaku. W moim (subiektywnym) odczuciu mamy odwzorowanie suszonej żurawiny. Może dziwnie to brzmi ale to było moje pierwsze skojarzenie. Intensywność po zmieszaniu zgodnie z etykietą jest jak najbardziej ok. Smak jest dobry, nie odczuwam zmęczenia po wypaleniu wychmurzeniu zbiornika i z przyjemnością zalewam następny. Jedyne do czego mogę się przyczepić to brak tego orzeźwienia, o którym zapewnia nas etykietka. Jednak zdecydowanie wolę tą drogę niż tonę chłodzika, który zabija przyjemność z wapowania.
Podsumowując: dobry owocowy premix do wapowania jako daily. Moja ocena to 7/10.
Drugi smak to zdecydowanie moje klimaty. Już po samym zapachu czułem, że będzie to co lubię. Coś cytrusowego, delikatnie orzeźwiającego z minimalną nutką słodkości. Mój odbiór to coś pomiędzy właśnie lemoniadą a landrynkami. Nie jestem w stanie jasno stwierdzić, jakie smaki kryją się pod tą mieszanką, ale naprawdę fajnie się to komponuje. :) Moja ostateczna ocena to 8-8.5/10. Jestem pozytywnie zaskoczony odbiorem tych premixów i myślę, że zakupię resztę serii w celu odskoczni od Heisenberga i Sukki.
Jeszcze raz bardzo dziękuję za nagrodę, a Salonowiczom z czystym sumieniem polecam dać szansę tej serii. :yesyes:
Wampir z Pniew
Płeć: nieokreślona

Fruits Flavor - recenzje, opinie produktów

Postautor: Wampir z Pniew » pt cze 05, 2020 9:49 pm

@
Awatar użytkownika
Fruits_flavor
Ja nie wnikam, ja po prostu obserwuję, jak sprośny pijany wujek na weselu, którą by tu pannę wziąć do tańca i pokręcić pirueciki. :evil_dance:

Wróć do „Fruits Flavor w Salonie”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Claude [Bot] i 0 gości