Fruits Flavor - recenzje, opinie produktów

Specjalna salonowa sofa dla firmy Fruits Flavor
Awatar użytkownika
Tommy Black
Użytkownik
Użytkownik
Posty: 22432
Rejestracja: pt cze 05, 2015 7:23 am
Lokalizacja: Szeroko pojęta Galicja
Podziękował: 10893 razy
Otrzymał podzięk.: 28761 razy
Płeć: Mężczyzna

Fruits Flavor - recenzje, opinie produktów

Postautor: Tommy Black » wt sie 04, 2020 2:46 pm

Kiedy muszę oceniać kolejne płyny, zawsze ostatnio włączam muzykę. To zawsze też coś bardzo wyrazistego, coś co znam na pamięć i coś co pozwala mi podejść do tej oceny z ciekawością widza który pierwszy raz słyszy w teatrze Va, pensiero, chór z trzeciego aktu opery Nabucco Giuseppe Verdiego, jeden z najsłynniejszych utworów w historii muzyki operowej. I mnie ta ciekawość dopinguje do tego aby w nowych smakach jakie przede mną, znaleźć coś co pozwoli na chwilę przyćmić pieśń niewolników.Tak, wiem, wysoko postawiona poprzeczka... Do muzyki wrócę w podsumowaniu opisu smaków premixów Fruits Flavor. Do komponowania też. Komponowania smaków...

Obrazek Cytrusowa cola

Zapach z butelki to ewidentnie Coca Cola.Smak płynu na palcu to też Cola ale jakby z posmakiem vitaminy B.
Na razie nic z cytryny. Zalany pełny zbiornik flagowego RDTA DJV.No i rozpoczynam poszukiwanie cytryny.
Chyba nic z tego. Chmurzy się to z każdym zaciągnięciem coraz lepiej, niestety samej cytryny ja tu wyczuć nie mogę. Owszem, premix daje poczucie pewnej kwaskowatości bowiem inaczej Cola nie byłaby w ogóle wapowalna.
Początkowo sądziłem że w fazie produkcji do liquidu z Colą dolano aromat cytryny ale w złych proporcjach i został wchłonięty, pożarty przez Colę. Niestety, jest to jednolita substancja aromatyczna i szukanie tam cytryny jest stratą czasu.Owszem, Cola jest kwaskowata co pozwala na dłuższe jej chmurzenie ale trudno powiedzieć, że jest cytrynowata. A jeśli już, to jest kwaśna z powodu kwasku cytrynowego a nie cytryny. Nie zmienia to zasadniczo faktu, że jest to dość przyzwoity premix i z nazwą Kwaśna Cola mógłby spokojnie występować na półkach.
Trzeba jednak zaznaczyć iż musi trafić na kogoś kto lubi Colę.Albo przynajmniej nie ma do Coli uprzedzeń.


Obrazek Orzeźwiająca Żurawina

Tu muszę sobie narzucić reżim słowny, choć bez wstępu się nie obejdzie. Przy okazji marakui pytał się tu ktoś, kto widział ten owoc naprawdę? A kto widział żurawinę? A kto ją jadł? Prosto z krzaka? Nikt nie jadł.
Orzeźwiająca żurawina to oksymoron. Jest bowiem kwaśna, gorzkawa i cierpka. Większość z nas zna żurawinę suszoną i ona przed suszeniem jest moczona w roztworze cukru. Albo dosładzana w procesie samego suszenia.
Zrobienie dobrego liquidu z żurawiny to wyzwanie. Znacznie większe niż dobrego soku żurawinowego, gdzie żurawiny jest ok. 5 %. Reszta to inne owoce.
Ad rem.
Zapach z butelki nie ma nic wspólnego z żurawiną, nawet suszoną. Smak z kilku kropel roztartych na palcu to jest brzoskwinia z posmakiem który trudno mi zlokalizować inaczej niż jak skórka z arbuza albo ogórka.Wolałbym tam, jak w sokach, jabłko.
Zbiornik atomizera Doom zatankowany na full, po kilku chwilach uwalnia...no właśnie...smak żurawiny.Naprawdę smak świeżo czerpanej, lekko tłustawej, bo pod koniec suszenia, traktowana jest olejem, aby się nie sklejała, żurawiny. I wszystko byłoby świetnie, gdyby nie zbytnia słodycz samego liquidu.Na dłuższą metę jest po prostu męcząca. Natomiast od czasu do czasu, warto się tym nawet delektować. I to pomimo mylącej czy wręcz oksymoronowej nazwy.
Awatar użytkownika
Selene
Moderator
Moderator
Posty: 4179
Rejestracja: ndz cze 21, 2015 5:49 pm
Lokalizacja: Thalloris
Podziękował: 20800 razy
Otrzymał podzięk.: 5362 razy
Płeć: Kobieta

Fruits Flavor - recenzje, opinie produktów

Postautor: Selene » pn sie 03, 2020 8:46 pm

@
Awatar użytkownika
SzamanDM
, z kodem rabatowym dla Salonu jest taniej.
Kod znajdziesz tutaj - > viewtopic.php?f=120&t=10236#p121491. :wesola:
Obrazek
Pozostajesz na zawsze odpowiedzialny za to, co oswoiłeś...
Awatar użytkownika
bulit73
Patronauta
Patronauta
Posty: 1813
Rejestracja: pn paź 14, 2019 3:09 pm
Lokalizacja: Trójmiasto
Podziękował: 7874 razy
Otrzymał podzięk.: 1857 razy
Płeć: Mężczyzna

Fruits Flavor - recenzje, opinie produktów

Postautor: bulit73 » pn sie 03, 2020 8:00 pm

SzamanDM pisze:To teraz pytanie gdzie to kupię?

Masz chłopaków w Salonie i pytasz gdzie?
https://fruitsflavor.pl/
Obrazek
Awatar użytkownika
SzamanDM
Użytkownik
Użytkownik
Posty: 757
Rejestracja: wt cze 16, 2015 8:29 am
Lokalizacja: Wielkopolska
Podziękował: 899 razy
Otrzymał podzięk.: 757 razy
Płeć: Mężczyzna

Fruits Flavor - recenzje, opinie produktów

Postautor: SzamanDM » ndz sie 02, 2020 11:52 pm

Marakuja wyskoczyła ostatecznie na prowadzenie. Soczystość i smak idealnie dobrane. Słodko jest w odpowiednim do takiego smaku stosunku. To teraz pytanie gdzie to kupię? :bor:
Cytrynowa cola też jest fajna jednak jako człowiek jeszcze 2 lata temu uzależniony od Red bulla i Coli czuję się jakoś nieswojo z tym smakiem. Właśnie 2 lata temu otworzyłem ostatnią puszkę jednego i drugiego i pełna abstyncja aż do tej pory. :)
Obrazek
⚡️⚡️⚡️⚡️⚡️ ⚡️⚡️⚡️
#uniewinnicmariana
Awatar użytkownika
bulit73
Patronauta
Patronauta
Posty: 1813
Rejestracja: pn paź 14, 2019 3:09 pm
Lokalizacja: Trójmiasto
Podziękował: 7874 razy
Otrzymał podzięk.: 1857 razy
Płeć: Mężczyzna

Fruits Flavor - recenzje, opinie produktów

Postautor: bulit73 » ndz sie 02, 2020 10:06 am

No to jedziemy dalej.

Orzeźwiająca żurawina.

Z tym orzeźwieniem to lekka przesada. Smak jest naturalny ale bardziej wytrawny. Porządna owocówka,jednakże dla mnie ciut za ciężka. Jak w poprzednich kompozycjach, nie czuć żadnej chemii.

Arbuz-truskawka

Aromat bardzo fajny, jednakże ciężko jednoznacznie określić jego smak. Czuć, nieumytą truskawkę z odrobiną piasku oraz skórkę od arbuza. Momentami mam wrażenie, jakbym wyczuwał, kwaśny rabarbar. Jak dla mnie smak jest lekki i przyjemny. Jak wyżej, zero chemicznych posmaków.
Obrazek
Awatar użytkownika
iron64
Użytkownik
Użytkownik
Posty: 3677
Rejestracja: pn lis 26, 2018 12:58 pm
Lokalizacja:
Podziękował: 3216 razy
Otrzymał podzięk.: 2633 razy
Płeć: Mężczyzna

Fruits Flavor - recenzje, opinie produktów

Postautor: iron64 » ndz sie 02, 2020 9:53 am

A dla mnie to nawet nie był arbuz tylko ogórek, a ogórka do wapowania nie lubię. ;) Dla mnie też to była maszkara jakaś, nie napiszę wstrętna maszkara, bo aż tak źle nie było.
Obrazek
Awatar użytkownika
Selene
Moderator
Moderator
Posty: 4179
Rejestracja: ndz cze 21, 2015 5:49 pm
Lokalizacja: Thalloris
Podziękował: 20800 razy
Otrzymał podzięk.: 5362 razy
Płeć: Kobieta

Fruits Flavor - recenzje, opinie produktów

Postautor: Selene » ndz sie 02, 2020 9:27 am

Właśnie widać jak bardzo każdy ma inny gust. ;)
Arbuz - truskawka zajął u mnie ostatnie miejsce... Mimo iż lubię arbuzy, to ten jakoś mi nie posmakował zbytnio. Gdyby było więcej truskawki niż arbuza lub gdyby ten arbuz był bardziej soczysty, to pewnie dla moich kubeczków smakowych byłoby lepiej. :P
Obrazek
Pozostajesz na zawsze odpowiedzialny za to, co oswoiłeś...
Awatar użytkownika
SzamanDM
Użytkownik
Użytkownik
Posty: 757
Rejestracja: wt cze 16, 2015 8:29 am
Lokalizacja: Wielkopolska
Podziękował: 899 razy
Otrzymał podzięk.: 757 razy
Płeć: Mężczyzna

Fruits Flavor - recenzje, opinie produktów

Postautor: SzamanDM » sob sie 01, 2020 10:57 pm

Póki co z tych trzech co spróbowałem na zdecydowanym prowadzeniu jest truskawka z arbuzem. Jednak ja ogólnie lubię te smaki nawet nie w postaci chmurki, więc nie wiem czy moja ocena jest miarodajna. :P Arbuz jest ładnie przekazany smakowo w tej truskawce, a to dość trudne.
Obrazek
⚡️⚡️⚡️⚡️⚡️ ⚡️⚡️⚡️
#uniewinnicmariana
Awatar użytkownika
Selene
Moderator
Moderator
Posty: 4179
Rejestracja: ndz cze 21, 2015 5:49 pm
Lokalizacja: Thalloris
Podziękował: 20800 razy
Otrzymał podzięk.: 5362 razy
Płeć: Kobieta

Fruits Flavor - recenzje, opinie produktów

Postautor: Selene » sob sie 01, 2020 10:53 pm

Żurawina, Marakuja, Różowa lemoniada, Arbuz - truskawka i Cytrynowa cola. ;)
Obrazek
Pozostajesz na zawsze odpowiedzialny za to, co oswoiłeś...
Awatar użytkownika
SzamanDM
Użytkownik
Użytkownik
Posty: 757
Rejestracja: wt cze 16, 2015 8:29 am
Lokalizacja: Wielkopolska
Podziękował: 899 razy
Otrzymał podzięk.: 757 razy
Płeć: Mężczyzna

Fruits Flavor - recenzje, opinie produktów

Postautor: SzamanDM » sob sie 01, 2020 10:48 pm

Żurawina też dobra, choć nieco za słodko jak na mój gust. Nie jest to jednak nadal znienawidzony lukrowany cukier z premiksów niskopółkowych.
Została mi jakaś cola (?) do spróbowania i coś jeszcze. Co tam jeszcze było? Nie mogę sobie przypomnieć a butelek już nie mam, a swoich nie oznaczyłem.
Obrazek
⚡️⚡️⚡️⚡️⚡️ ⚡️⚡️⚡️
#uniewinnicmariana

Wróć do „Fruits Flavor w Salonie”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 0 gości