Obiegówka z Fruits Flavor!

Specjalna salonowa sofa dla firmy Fruits Flavor
Awatar użytkownika
Tenmen
Patronauta
Patronauta
Posty: 2389
Rejestracja: wt paź 18, 2016 10:45 am
Lokalizacja: Warszawa
Podziękował: 4559 razy
Otrzymał podzięk.: 2736 razy
Płeć: Mężczyzna

Obiegówka z Fruits Flavor!

Postautor: Tenmen » sob cze 06, 2020 8:18 pm

Jestem chętny, szczerze powiem próbowałem już różnych premixów i ok 75% to rozczarowanie, nie wiem czy jestem tak wymagający czy mam pecha. Jedno jest pewne często zastanawiałem się, dlaczego one są takie drogie.
Awatar użytkownika
Selene
Moderator
Moderator
Posty: 4179
Rejestracja: ndz cze 21, 2015 5:49 pm
Lokalizacja: Thalloris
Podziękował: 20800 razy
Otrzymał podzięk.: 5362 razy
Płeć: Kobieta

Obiegówka z Fruits Flavor!

Postautor: Selene » sob cze 06, 2020 8:07 pm

@
Awatar użytkownika
Fruits_flavor
ma dla Was drodzy Salonowi Rozchmurzeni kolejną niespodziankę!

FF.jpg


Czy ma ktoś ochotę skosztować soczystych i orzeźwiających chmurek z płynów Shake and Vape od @
Awatar użytkownika
Fruits_flavor
?? :girl_pinkglasses:
Dzięki tej obiegówce każdy będzie mógł spróbować i przetestować sobie nowe smaki nowych premixów. To dobry sposób na zapoznanie się z nieznanymi produktami, który pozwoli nam zdecydować czy warto...

Oczywiście każdy uczestnik tej obiegówkowej zabawy będzie zobowiązany opisać swoje wrażenia po degustacji. :shy:

Szczegółowy regulamin obiegówki zostanie dopisany w późniejszym terminie, gdy już będziemy znać liczbę chętnych. Jedyny ważny warunek na dzień dzisiejszy jest taki, że uczestnik powinien mieć przynajmniej trzymiesięczny staż w Salonie, nienaganną opinię oraz napisanych przynajmniej 25 (poprawnych) postów. :oczko:

Jeśli jesteście chętni na taką przyjemność, to zapraszamy serdecznie do wpisywania się na listę... :drink:
Nie masz wymaganych uprawnień, aby zobaczyć pliki załączone do tego posta.
Obrazek
Pozostajesz na zawsze odpowiedzialny za to, co oswoiłeś...

Wróć do „Fruits Flavor w Salonie”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 0 gości