Szukam speca od konsoli Xbox X

Prawie każde urządzenie jest teraz "smart", więc nawet Salon musi mieć swoje "Smart Subforum". Salon oczywiście nie jest tak smart jak smartakordeon, ale się rzadziej psuje.
Regulamin forum
Reguły, zasady, przywileje i obowiązki jak w pozostałych miejscówkach Salonu. Moderatorzy też ci sami, choć nie wykluczamy niespodzianek. Przyzwoitość jest cenna, a kreatywność pożądana.
Awatar użytkownika
Polon
Użytkownik
Użytkownik
Punkty reputacji: 798
Podziękował: 32 razy
Otrzymał podzięk.: 377 razy

Re: Szukam speca od konsoli Xbox X

Postautor: Polon » 20 lis 2021, 08:19

@
Awatar użytkownika
Nikotynos
Sam nie możesz tego leniu sprawdzić?

Halo, Gearsy są w w usłudze GP ze względu na exclusive for Xbox. Nowy COD jest podobno za darmoszkę a FarCry 6 za 200 zł (Mam na sprzedaż nówkę z folią w pudełku za 180 zł). Generalnie na necie można znaleźć tańsze klucze zakupione w argetyńskim Ms Store lub innym Ms Store w którym cena jest tańsza, to tylko kwestia VPN. Tak samo jest z usługą GPU. Ta o której wspominałem, działa. Mam GPU do 2024 roku za 120 zł. :D

Sorry, że tak późno napisałem o tym, ale pochłania mnie Wiedźmin 3 w 60 FPSach na telewizorze 4K i innego świata poza Sapkowskiego nie widzę.

@
Awatar użytkownika
bulit73
Co do akumulatora wspomnianego przez Ciebie, to jednak wolę przejść na R6 niż na to, ze względu na cenę. Poza mam ładowarkę na AA, to tylko wystarczy mi kupić akumulatorki 4 za 40 zł, które wystarczą mi do dwóch padów. W PS4 męczyłem się z tym jak pad się rozładował, a drugiego nie miałem pod ręką lub też był rozładowany a kabel USB nagle przestał działać. Więc dziękuję za takie rzeczy.
Wiatr niesie zapach kwiatów I orzeźwia mnie.
Słońce chowa szare barwy Bym rozchmurzył się.
Wszystkie muszki i kwiatuszki Przyjacielem mi.
Tylko ludzie jacyś dziwni jakby byli źli.
Awatar użytkownika
Nikotynos
Super Użytkownik
Super Użytkownik
Punkty reputacji: 4189
Podziękował: 4452 razy
Otrzymał podzięk.: 2209 razy

Postautor: Nikotynos » 20 lis 2021, 20:38

Tak się kurna zastanawiam nad słuchawkami do tego zestawu. Dużo szybciej wyczerpują się akumulatory w padzie po podłączeniu słuchawek, czy jednak lepiej droższe bezprzewodowe?

eD
Awatar użytkownika
bulit73
Super Użytkownik
Super Użytkownik
Punkty reputacji: 2367
Podziękował: 4402 razy
Otrzymał podzięk.: 1103 razy

Postautor: bulit73 » 20 lis 2021, 21:13

Polon pisze: Poza mam ładowarkę na AA, to tylko wystarczy mi kupić akumulatorki 4 za 40 zł, które wystarczą mi do dwóch padów.

Raczej wszyscy mamy takie ładowarki.
Mi już wystarczy ładowania naszych akumulatorów. :-D

Nikotynos pisze: czy jednak lepiej droższe bezprzewodowe?

Jak nie jesteś uwiązany kablami, komfort grania, jak dla mnie, jest o wiele lepszy.
Obrazek
Awatar użytkownika
Nikotynos
Super Użytkownik
Super Użytkownik
Punkty reputacji: 4189
Podziękował: 4452 razy
Otrzymał podzięk.: 2209 razy

Postautor: Nikotynos » 23 lis 2021, 17:25

Proszę o poradę odnośnie https://plati.ru/itm/xbox-game-pass-ult ... ay/3103309
Czy mogę tam złożyć zamówienie jeszcze przed zakupem konsoli ? Czyli najpierw założyć nowe konto Microsoft na PC i dopiero złożyć zamówienie na klucz. Drugie pytanie: napisane tam jest, że 12 m-cy dostaje się jeśli wcześniej miało się GPU co najmniej 14 dni. Czyli jak nie miałem to dostanę tylko tą drugą opcję na 24 m-ce. I trzecie pytanie: jeśli nie mam Revoluta czy PayPala to jak mogę tam bezpiecznie zapłacić bez podawania trzycyfrowego numeru CVC z karty?
Awatar użytkownika
Polon
Użytkownik
Użytkownik
Punkty reputacji: 798
Podziękował: 32 razy
Otrzymał podzięk.: 377 razy

Postautor: Polon » 23 lis 2021, 21:08

@
Awatar użytkownika
Nikotynos
Weź napisz do mnie wiadomość prywatną z namiarem do Ciebie (Whatsapp, Messenger). Wytłumaczę Ci wszystko co wiem na tą chwilę i może pomogę bo mam Revoluta.
Wiatr niesie zapach kwiatów I orzeźwia mnie.
Słońce chowa szare barwy Bym rozchmurzył się.
Wszystkie muszki i kwiatuszki Przyjacielem mi.
Tylko ludzie jacyś dziwni jakby byli źli.

Wróć do „Smart Salon”