Android vs iOS w 2022

Prawie każde urządzenie jest teraz "smart", więc nawet Salon musi mieć swoje "Smart Subforum". Salon oczywiście nie jest tak smart jak smartakordeon, ale się rzadziej psuje.
Regulamin forum
Reguły, zasady, przywileje i obowiązki jak w pozostałych miejscówkach Salonu. Moderatorzy też ci sami, choć nie wykluczamy niespodzianek. Przyzwoitość jest cenna, a kreatywność pożądana.
Awatar użytkownika
P1etia
Użytkownik
Użytkownik
Posty: 92
Rejestracja: pn lis 11, 2019 6:54 pm
Lokalizacja: Inowrocław
Podziękował: 70 razy
Otrzymał podzięk.: 84 razy
Płeć: Mężczyzna

Android vs iOS w 2022

Postautor: P1etia » pt wrz 23, 2022 10:00 am

Witam,

Jako wieloletni użytkownik telefonów z systemem Android przyszedł czas też na mnie - rozważam zakup smartfona Apple. Chciałbym poznać opinie za i przeciw użytkowników forum.
Jedyny iPhone, którego miałem, to był 5s dobre kilka lat wstecz, wtedy nie został ze mną na dłużej. Ostatnie kilka urządzeń to jakiś Huawei, Honor, Motorola i teraz od ponad roku Realme 8pro. Telefonu używam dużo w pracy, czyli czytanie .pdf, otwieranie dokumentów, maili no i mnóstwo połączeń i wiadomości. Lubię też raz kiedy zrobić dobre zdjęcie. Zastanawiam się nad sprzętem od Apple vs Samsung S22, bo nie ukrywam po kilku latach używania "patelni" chciałbym wrócić do sensownych rozmiarów ekranu, w moim przypadku max te 6.1 cala. Na korzyść Samsunga na pewno przemawia cena, bo w promocji cashback, można go dostać za 3 tys. zł, gdzie w przypadku iPhone cena za 13pro to aktualnie 4600zł. Z tańszych modeli idealny dla mnie byłby Samsung S10e, ale jego wsparcie chyba właśnie się kończy, a celem jest kupno urządzenia, które ma wystarczyć na kilka lat, minimum te 3. Podzielcie się swoimi opiniami i wrażeniami z użytkowania. :wino:

:bry: .

/MGdy

Wróć do „Smart Salon”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Claude [Bot] i 0 gości