Huawei P50 Pro nadciąga

Przenośne, multimedialne urządzenie, łączące w sobie funkcje telefonu komórkowego i komputera czyli to czego potrzebujemy. A ponieważ nie zawsze wiemy czego potrzebujemy to mamy to subforum.
Regulamin forum
O czym jest to subforum to już wiadomo. A skoro wiadomo to pisujemy tu tylko o tym. Telefony mamy wszyscy, a teraz będziemy mogli o nich porozmawiać i być może dowiedzieć się czegoś nowego.
eSCe
Płeć: nieokreślona

Huawei P50 Pro nadciąga

Postautor: eSCe » pn mar 15, 2021 7:59 pm

@
Awatar użytkownika
KaroloBC

Kyriny dokładnie, jeżeli nowsze mają inne chipsety to zapewne może nie pójść. Nie drążę tematu bo Huaweia to miałem raz w życiu bodajże P10 i nie byłem z niego zadowolony i wrócić do tej firmy nie zamierzam.
Linka natomiast ci podesłałem bo przypadkiem trafiłem na ten post jak odblokowywałem bootloader w XIAOMI.
Zauważ, że w poście jest też informacja, że z Honora ściągał Indyjski support za free...
Temat by trzeba było podrążyć ale jedno jest pewne, jeżeli nie udostępnią odblokowywania za free a USA póki co nie ma zamiaru ściągać sankcji to niewesoło.
KaroloBC
Użytkownik
Użytkownik
Posty: 45
Rejestracja: wt lut 09, 2021 7:16 am
Lokalizacja: okolice Jaworzna
Podziękował: 6 razy
Otrzymał podzięk.: 26 razy
Płeć: Mężczyzna

Re: Huawei P50 Pro nadciąga

Postautor: KaroloBC » pn mar 15, 2021 7:46 pm

eSCe pisze:
KaroloBC pisze:[
Ja wiem że może, problem jest w tym że już od dawna takiej możliwości nie daje, i nic nie zapowiada tego żeby znowu przywrócili stronę z kodami do odblokowania.

Teraz po blokadzie jest dobra okazja żeby wrócić do odblokowania darmowym kodem.
Odblokować bootloadera zawsze się dało ale trzeba było za to płacić, ostatnio przeglądałem co nieco na XDA i wpadł mi taki post, trochę sadomasochistyczny bo trzeba rozgrzebać telefon aby dostać się do płyty:
https://www.xda-developers.com/huawei-h ... -potatonv/

Program może zadziałać z telefonami, których nie ma tam na liście. Chyba że Chińczycy stosują inne algorytmy szyfrujące do nowszych modeli albo wsadzają coś innego niż kyrin...

to działa tylko z telefonami opartymi na tych kilku procesorach, które mają jakąś lukę pozwalającą na zapis do partycji na której są dane np. z kodem odblokowania. na niczym innym nie przejdzie.


Wyciapane z telefonu z pomocą Tapatalka ;)
Joyetech Cuboid 150 + Centaurus sub-ohm + 2x Samsung 25R 2500mAh
eSCe
Płeć: nieokreślona

Huawei P50 Pro nadciąga

Postautor: eSCe » pn mar 15, 2021 7:40 pm

KaroloBC pisze:[
Ja wiem że może, problem jest w tym że już od dawna takiej możliwości nie daje, i nic nie zapowiada tego żeby znowu przywrócili stronę z kodami do odblokowania.

Teraz po blokadzie jest dobra okazja żeby wrócić do odblokowania darmowym kodem.
Odblokować bootloadera zawsze się dało ale trzeba było za to płacić, ostatnio przeglądałem co nieco na XDA i wpadł mi taki post, trochę sadomasochistyczny bo trzeba rozgrzebać telefon aby dostać się do płyty:
https://www.xda-developers.com/huawei-h ... -potatonv/

Program może zadziałać z telefonami, których nie ma tam na liście. Chyba że Chińczycy stosują inne algorytmy szyfrujące do nowszych modeli albo wsadzają coś innego niż kyrin...
Awatar użytkownika
ErNOL
Użytkownik
Użytkownik
Posty: 2269
Rejestracja: pt lis 29, 2019 11:30 am
Lokalizacja: łódzkie
Podziękował: 2614 razy
Otrzymał podzięk.: 2821 razy
Płeć: Mężczyzna

Re: Huawei P50 Pro nadciąga

Postautor: ErNOL » pn mar 15, 2021 7:27 pm

Google zablokuje każde urządzenie bez certyfikacji. I żaden sposób tego nie ominie. W teorii oczywiście.
Z drugiej strony - mam P40 Pro Plus i już wiem jedno - bez usług Google można żyć sobie spokojnie. A może nawet spokojniej... 90% aplikacji na których mi zależało posiadam na P40 Pro i działają dokładnie tak samo, jakbym pobierał je ze sklepu Play.
2 kilogramy parowników + reklamówka (papierowa) modów... :facepalm:
www.ernol9xp7.blogspot.com
Máte zpackané hlavy ...
Czarna owca... :jezor:
Rest in peace brother... [*]
***** *****
Obrazek
KaroloBC
Użytkownik
Użytkownik
Posty: 45
Rejestracja: wt lut 09, 2021 7:16 am
Lokalizacja: okolice Jaworzna
Podziękował: 6 razy
Otrzymał podzięk.: 26 razy
Płeć: Mężczyzna

Huawei P50 Pro nadciąga

Postautor: KaroloBC » pn mar 15, 2021 7:24 pm

eSCe pisze:@KaroloBC
Huawei może wypuścić telefony z odblokowanym bootloaderem, to żaden problem, wgrać nowego andka też się da bardzo łatwo, no ale fakt, komu się będzie chciało to robić, kupując nowy telefon i płacąc za niego niemało pieniędzy...

eD

Ja wiem, że może problem jest w tym, że już od dawna takiej możliwości nie daje i nic nie zapowiada tego, żeby znowu przywrócili stronę z kodami do odblokowania.


Wyciapane z telefonu z pomocą Tapatalka ;)

eD
Joyetech Cuboid 150 + Centaurus sub-ohm + 2x Samsung 25R 2500mAh
eSCe
Płeć: nieokreślona

Huawei P50 Pro nadciąga

Postautor: eSCe » pn mar 15, 2021 6:42 pm

@
Awatar użytkownika
KaroloBC

Huawei może wypuścić telefony z odblokowanym bootloaderem, to żaden problem, wgrać nowego andka też się da bardzo łatwo, no ale fakt, komu się będzie chciało to robić, kupując nowy telefon i płacąc za niego niemało pieniędzy...

eD
KaroloBC
Użytkownik
Użytkownik
Posty: 45
Rejestracja: wt lut 09, 2021 7:16 am
Lokalizacja: okolice Jaworzna
Podziękował: 6 razy
Otrzymał podzięk.: 26 razy
Płeć: Mężczyzna

Huawei P50 Pro nadciąga

Postautor: KaroloBC » sob mar 13, 2021 7:46 pm

Bez usług Google nic od Huawei nie ma chyba nic zbytnio sensu.. w teorii można je wgrać nieoficjalne, tylko są to niepotrzebne kombinacje, bootloader zablokowany a EMUI wg. mnie to jedna z najgorszych nakładek więc Harmony wcale lepszy nie będzie, zwłaszcza że podobno to i tak Android.

DP
Joyetech Cuboid 150 + Centaurus sub-ohm + 2x Samsung 25R 2500mAh
Awatar użytkownika
DooshPastesh
Użytkownik
Użytkownik
Posty: 1883
Rejestracja: śr paź 03, 2018 8:59 am
Lokalizacja: Gizycko
Podziękował: 996 razy
Otrzymał podzięk.: 2234 razy
Płeć: nieokreślona

Re: Huawei P50 Pro nadciąga

Postautor: DooshPastesh » sob mar 13, 2021 5:14 pm

Właśnie Biden nasrał na Huawei, wbił w to chorągiew i ogłosił ich kapitulację. Dopiął całkowity ban na produkty chińskiej marki w USA.
https://www.dobreprogramy.pl/USA-zablok ... 13856.html
Don't drip and drive.
MTL: Aspire Paradox, BP Mods Pioneer
DTL:
Awatar użytkownika
m.kuch87
Użytkownik
Użytkownik
Posty: 47
Rejestracja: sob lut 29, 2020 8:55 pm
Lokalizacja: Biała
Podziękował: 1 raz
Otrzymał podzięk.: 20 razy
Płeć: Mężczyzna

Re: Huawei P50 Pro nadciąga

Postautor: m.kuch87 » pt mar 12, 2021 10:00 pm

Czekam na OnePlus 9 Pro, jestem mega ciekawy jak wypadnie w testach pod względem zdjęć. Na razie żaden smartfon nie wytrzymał tak długo ze mną jak OP6. Pod względem wydajności i user experience dalej nie czuję dużego ciśnienia do przesiadki, natomiast bateria już po 2,5 roku jest zmęczona i mógłby radzić sobie lepiej ze zdjęciami w słabszym oświetleniu ale i tak nie ma co narzekać. Napewno go zostawię jako zapasowy telefon.

Wysłane z mojego ONEPLUS A6003 przy użyciu Tapatalka
Awatar użytkownika
DooshPastesh
Użytkownik
Użytkownik
Posty: 1883
Rejestracja: śr paź 03, 2018 8:59 am
Lokalizacja: Gizycko
Podziękował: 996 razy
Otrzymał podzięk.: 2234 razy
Płeć: nieokreślona

Re: Huawei P50 Pro nadciąga

Postautor: DooshPastesh » pt mar 12, 2021 8:13 pm

Niestety wojna z USA nie wyszła Huawei na dobre. Mocno w pięty dostało się im po zerwaniu współpracy z Google, do tego problemy z zamawianiem hardware z USA do wszystkich produktów, nie tylko smartfonów, a na koniec ratowali się swoim autorskim systemem Harmony, który okazał się nieudolną nakładką na Androida. Marka Huawei jest w potężnych tarapatach, stylistyka nowego modelu nie będzie wstanie odrobić strat poniesionych na wojnie handlowej, której efektem jest czarna dziura wielkości wszechświata w postaci braku wsparcia przeinstalowanych aplikacji Google. Na szczęście żółci bracia są cwani, przenieśli cały biznes, wszelkie prawa i technologie na markę Honor, dzięki czemu uratowali co się dało z tonącego okrętu. Marka Honor jest oddzielnym konstruktem, nie związanym z Huawei, co za tym idzie, nadal czerpie pełną korzyść ze współpracy z resztą świata. Przytyczek w nos ze strony Trumpa słono kosztował Chiński biznes.
Don't drip and drive.
MTL: Aspire Paradox, BP Mods Pioneer
DTL:

Wróć do „Smartphony”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość