Telefon w sieci Plus za granicą

Przenośne, multimedialne urządzenie, łączące w sobie funkcje telefonu komórkowego i komputera czyli to czego potrzebujemy. A ponieważ nie zawsze wiemy czego potrzebujemy to mamy to subforum.
Regulamin forum
O czym jest to subforum to już wiadomo. A skoro wiadomo to pisujemy tu tylko o tym. Telefony mamy wszyscy, a teraz będziemy mogli o nich porozmawiać i być może dowiedzieć się czegoś nowego.
Awatar użytkownika
fistaszek
Użytkownik
Użytkownik
Posty: 332
Rejestracja: pt lut 19, 2021 9:40 pm
Lokalizacja: Zgierz
Podziękował: 22 razy
Otrzymał podzięk.: 115 razy
Płeć: Mężczyzna

Telefon w sieci Plus za granicą

Postautor: fistaszek » ndz mar 14, 2021 10:20 am

Mam telefon w tej sieci. Przebywam długo za granicą, sieć wysyła mi ostrzeżenia powołując sie na UE, że za długo korzystam z telefonu poza granicami Polski.
Zawsze zjeżdżałem po 2-3 miesiącach i problem znikał. Teraz jestem ponad pół roku i nie zjadę co najmniej do lipca, a wczoraj sieć Plus zablokowała mi darmowe rozmowy i sms. Mogę dalej dzwonić i odbierać rozmowy, ale płacę za nie._Słyszałem, że jest jakiś sposób na "fikcyjne zalogowanie numeru na chwilę" na terenie Polski i sieć Plus znów odblokowuje darmowe rozmowy.
Wiecie coś o tym, znacie ten sposób? Podpowie ktoś jak to zrobić?

eD

Wróć do „Smartphony”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 3 gości