WOTOFO PROFILE SQUONK MOD - porażka

Awatar użytkownika
Alchemik
Super Użytkownik
Super Użytkownik
Punkty reputacji: 1624
Otrzymał podzięk.: 652 razy

Postautor: Alchemik » 29 wrz 2021, 10:31

A widzisz - tytuł ma intrygować, zachęcać do obejrzenia filmu, a nie od razu udzielać informacje co do treści w nim zawartych.

I to jest ta mała, subtelna różnica. :-D
Awatar użytkownika
Superlux
Super Użytkownik
Super Użytkownik
Punkty reputacji: 3707
Podziękował: 3102 razy
Otrzymał podzięk.: 1350 razy

Postautor: Superlux » 29 wrz 2021, 21:52

@
Awatar użytkownika
Bogu

Recka jak najbardziej w porządku, kiedy wymieniałeś kolejne wtopy to pomyślałem sobie że za chwilę w Hull dojdzie do trzęsienia ziemi... jako dopełnienie sumy nieszczęść. :-D

A co do tytułu... to może być podchwytliwy, przecież i tak całą prawdę objawisz w trakcie recenzji. Np. - Wotofo Profile Squonk - " Wielkie Jołłł", "Impossible is nothing", "Czyżby przełom?", "Eksperyment Wotofo", "Wotofo bez granic", "Smok od Wotofo, nowe otwarcie"... :lol:

Przecież wiemy że jesteś uczciwym gościem i że nie będziesz nam wciskał kitu. Masz nasz szacunek i co do tego nie ma chyba wątpliwości... ale jeżeli już w tytule sugerujesz że coś jest g... to wielu ludziom odbierasz chęć do obejrzenia Twojej wartościowej recenzji.
Ja pomimo tego oglądałem z nieskrywaną przyjemnością, to zasilanie to wtopa za wtopą. W pewnym momencie pomyślałem sobie że podczas wyciągania ogniwa pojawi się TS-11 Iskra... i rozpoczną się fajerwerki. A Ty na spokojnie wrzucisz do cedeka płytę z "Music for the Royal Fireworks" Händla. :haha2:

Twoje zdrowie Boguś - :beer3:
Obrazek
Awatar użytkownika
Cinmar
Super Użytkownik
Super Użytkownik
Punkty reputacji: 780
Podziękował: 226 razy
Otrzymał podzięk.: 438 razy

Postautor: Cinmar » 06 paź 2021, 06:22

@
Awatar użytkownika
Bogu
, chłopaki dobrze Ci mówią. Super, że jesteś uczciwy w recenzjach, ale... Postaw się po drugiej stronie.
Chcesz kupić zasilanie/parownik/bulbulator. No to co? A obejrzę sobie kilka recenzji. O, mój sprawdzony recenzent ma materiał o tym sprzęcie. Eeee, jak w tytule już mówi, że sprzęt do D, to nawet odpalać nie muszę, skreślam z listy zakupowej.
Dużo bardziej klikalne będą zarzucane haczyki nie zdradzające finalnego werdyktu.
Pierwsze co mi przyszło do głowy:
WOTOFO PROFILE SQUONK MOD - hit czy kit?
WOTOFO PROFILE SQUONK MOD - (R)ewolucja?
Oczywiście tytuły tego typu są sztampowe i wykorzystywane na potęgę, ale to dobry kierunek dla wyświetleń.
Obrazek

Wróć do „Bogu i jego kanał na YouTube”