KIZOKU TECHMOD

Awatar użytkownika
Bogu
Użytkownik
Użytkownik
Posty: 419
Rejestracja: pn wrz 28, 2020 11:22 am
Lokalizacja: Hull
Podziękował: 102 razy
Otrzymał podzięk.: 740 razy
Płeć: Mężczyzna

KIZOKU TECHMOD

Postautor: Bogu » ndz mar 21, 2021 7:55 pm

Sobear pisze:za chwilę będzie rurka do 21700

Główny powód przez który kupiłem kilka dni temu Mixxa. :thuglife:
Zapraszam na kanał <<NA WYDECHU>>

Codzienny setup:
Ultroner Gaea 21700 + QP Juggerknot MR
Drag X Plus + Siegfried (Single coil)
Pulse V2 + Requiem


Obrazek
Awatar użytkownika
Sobear
Użytkownik
Użytkownik
Posty: 450
Rejestracja: pt sty 01, 2021 12:57 pm
Lokalizacja: Wrocław/Oleśnica
Podziękował: 444 razy
Otrzymał podzięk.: 495 razy
Płeć: Mężczyzna

Re: KIZOKU TECHMOD

Postautor: Sobear » ndz mar 21, 2021 7:24 pm

Zależy co kto lubi. Mam Mixxa, Techmoda, Paramoura i Easy SBS od Ambition Mods.
Mixx jest zbudowany jak czołg i swoje waży, ale jakość wykonania jest bardzo dobra plus za chwilę będzie rurka do 21700. Do tego bez tej nakładki na rurkę wchodzą na niego atomizery do 25 mm. Minusem dla niektórych będzie brak TC.
Techmod - Też świetnie zbudowany, fenomenalnie leży w łapie i ma TC. Atomizery max do 24 mm.
Paramoura nie lubię i nie polecam.
Easy - leciutki, tanki do 24 mm, działa bardzo przyzwoicie, mój mod na wyjścia.
Z1 jeszcze nie mam.
Sprzęt: Dicodes Dani SBS + Kayfun Lite 2021, Aspire Mixx + Bishop, Ambition Mods Easy SBS + Pioneer RTA, Ambition Mods Converter + Bishop, Kizoku Techmod + Ripley plus worek modów i karton tanków.
Awatar użytkownika
Polon
Użytkownik
Użytkownik
Posty: 531
Rejestracja: śr wrz 25, 2019 12:49 pm
Lokalizacja: Wrocław
Podziękował: 45 razy
Otrzymał podzięk.: 478 razy
Płeć: Mężczyzna

Re: KIZOKU TECHMOD

Postautor: Polon » ndz mar 21, 2021 6:43 pm

Superlux pisze:@Bogu

Paramour to 21700, chodzi w innej wadze... ale jakbyś tak porównał Kizoku i Aspire MIXX? Teraz Kizoku są w ostrej przecenie ale pomimo tego, kasa to nie wszystko.
Co byś wybrał?

Jest jeszcze kolejny sbs - SXK Insider DB Killer Style 70 W i też można go zdobyć za ok. 45 dolków.



:beer2:
Widzę, że masz taki sam problem jak ja. Sam poluję teraz na ciekawego SBS i mam do wyboru Kizoku, Spore Mixx i Digiflavor Z1. Miałeś już doczynienia z tymi zasilaniami?
Wiatr niesie zapach kwiatów I orzeźwia mnie.
Słońce chowa szare barwy Bym rozchmurzył się.
Wszystkie muszki i kwiatuszki Przyjacielem mi.
Tylko ludzie jacyś dziwni jakby byli źli.
smokehead
Nowy użytkownik
Nowy użytkownik
Posty: 2
Rejestracja: czw mar 11, 2021 7:34 am
Lokalizacja: Wrocław
Płeć: nieokreślona

KIZOKU TECHMOD

Postautor: smokehead » ndz mar 21, 2021 3:16 pm

@
Awatar użytkownika
Bogu


Powiedziałeś w recenzji, że nadaje się pod MTL, a w opisie na Salonie napisałes, że nie idzie ponad 4.2_V, rozumiem, że miałes na myśli brak step up? Ale przecież na recenzji sam klikałes 8_V. Wiec jak to z tym jest?
Awatar użytkownika
Superlux
Patronauta
Patronauta
Posty: 1856
Rejestracja: pn lip 29, 2019 6:21 pm
Lokalizacja: Łódź
Podziękował: 3581 razy
Otrzymał podzięk.: 1775 razy
Płeć: Mężczyzna

KIZOKU TECHMOD

Postautor: Superlux » sob sty 30, 2021 6:00 am

@
Awatar użytkownika
Bogu


Paramour to 21700, chodzi w innej wadze... ale jakbyś tak porównał Kizoku i Aspire MIXX? Teraz Kizoku są w ostrej przecenie ale pomimo tego, kasa to nie wszystko.
Co byś wybrał?

Jest jeszcze kolejny sbs - SXK Insider DB Killer Style 70 W i też można go zdobyć za ok. 45 dolków.



:beer2:
Obrazek
Awatar użytkownika
Bogu
Użytkownik
Użytkownik
Posty: 419
Rejestracja: pn wrz 28, 2020 11:22 am
Lokalizacja: Hull
Podziękował: 102 razy
Otrzymał podzięk.: 740 razy
Płeć: Mężczyzna

KIZOKU TECHMOD

Postautor: Bogu » pt sty 29, 2021 7:30 pm

Sobear pisze:Jeśli chodzi o SBSy na aku inne niż 18650 to wiadomo, że Paramour (do którego dalej nie mogę się przekonać), ale jeszcze są Union 2 i 3 z Rusmods (bardzo ciekawe mody na chipie Starsplat) i mini ECIG ProYstick i ProXvoStick na 26650. :lol: IMO jedną z najciekawszych opcji na 21700 jest Hummingbird Shift+, który dzięki ciekawej budowie waży zawrotne 45 g bez baterii

Nie no taaaak, wiadomo że jakieś tam podziemne sprzęty za grubą kasę są. Mi bardziej chodziło o masową produkcję.
Zapraszam na kanał <<NA WYDECHU>>

Codzienny setup:
Ultroner Gaea 21700 + QP Juggerknot MR
Drag X Plus + Siegfried (Single coil)
Pulse V2 + Requiem


Obrazek
Awatar użytkownika
Krasnal45
Moderator
Moderator
Posty: 6679
Rejestracja: sob cze 20, 2015 6:38 am
Lokalizacja: Aglomeracja Śląska
Podziękował: 5177 razy
Otrzymał podzięk.: 7639 razy
Płeć: Mężczyzna

KIZOKU TECHMOD

Postautor: Krasnal45 » pt sty 29, 2021 9:05 am

Haze pisze:...dobrze zaprojektowany soft...

Tu jest właśnie sedno sprawy. Niestety, u różnych producentów, różnie to bywa...
__________________________________
Obrazek
__________________________________
Od 22.02.2013 bez analoga.
You don't smoke? Do not vape!
Obrazek
Awatar użytkownika
ErNOL
Użytkownik
Użytkownik
Posty: 2269
Rejestracja: pt lis 29, 2019 11:30 am
Lokalizacja: łódzkie
Podziękował: 2617 razy
Otrzymał podzięk.: 2821 razy
Płeć: Mężczyzna

KIZOKU TECHMOD

Postautor: ErNOL » pt sty 29, 2021 9:04 am

Haze pisze:Nie jest to aż takie dziwne, co więcej, może świadczyć o tym że projektanci znają się na rzeczy - nie dali takiej możliwości bo ustawianie mocy w trybach TC raczej można włożyć w obszar pobożnych życzeń :-D . Przyrost temperatury grzałek jest na tyle duży, że praktycznie ZAWSZE uruchamia limit temperatury (no chyba że ktoś ustawi sobie 7 W na grzałce 0,3 Ω bo lubi sztachać się powietrzem), który wymusza zjazd mocy. I nie dzieje się to w ciągu sekund, tylko raczej milisekund. Innymi słowy: w TC możemy sobie ustawiać nawet 1000 W a dobrze zaprojektowany soft i tak MUSI to zbić do mocy, przy której utrzyma zadaną temperaturę.


To już wiem, dlaczego się dziwiłem, jak założyłem grzałkę SS i zacząłem wapować... Te milisekundy są chyba nawet jeszcze mniejsze... ;)
2 kilogramy parowników + reklamówka (papierowa) modów... :facepalm:
www.ernol9xp7.blogspot.com
Máte zpackané hlavy ...
Czarna owca... :jezor:
Rest in peace brother... [*]
***** *****
Obrazek
Awatar użytkownika
Haze
Ekspert
Ekspert
Posty: 3788
Rejestracja: śr cze 17, 2015 6:58 pm
Lokalizacja: Poznań
Podziękował: 3899 razy
Otrzymał podzięk.: 6121 razy
Płeć: Mężczyzna

KIZOKU TECHMOD

Postautor: Haze » pt sty 29, 2021 8:53 am

Sobear pisze:TC faktycznie dziwne przez to, że nie można ustawić watów.

Nie jest to aż takie dziwne, co więcej, może świadczyć o tym że projektanci znają się na rzeczy - nie dali takiej możliwości bo ustawianie mocy w trybach TC raczej można włożyć w obszar pobożnych życzeń :-D . Przyrost temperatury grzałek jest na tyle duży, że praktycznie ZAWSZE uruchamia limit temperatury (no chyba że ktoś ustawi sobie 7 W na grzałce 0,3 Ω bo lubi sztachać się powietrzem), który wymusza zjazd mocy. I nie dzieje się to w ciągu sekund, tylko raczej milisekund. Innymi słowy: w TC możemy sobie ustawiać nawet 1000 W a dobrze zaprojektowany soft i tak MUSI to zbić do mocy, przy której utrzyma zadaną temperaturę.
Obrazek
Awatar użytkownika
Sobear
Użytkownik
Użytkownik
Posty: 450
Rejestracja: pt sty 01, 2021 12:57 pm
Lokalizacja: Wrocław/Oleśnica
Podziękował: 444 razy
Otrzymał podzięk.: 495 razy
Płeć: Mężczyzna

KIZOKU TECHMOD

Postautor: Sobear » pt sty 29, 2021 7:32 am

@
Awatar użytkownika
Bogu
świetna recka i parę uwag z mojej strony:
- TC faktycznie dziwne przez to, że nie można ustawić watów. Na reddicie piszą, że w trybie TC podobno podaje 80W, ale na ile to prawda to nie wiem.
- Co do ergonomii to przy tankach typowo pod MTL nie ma problemu z airflowem i można moda używać w obu łapach.
- Wykonanie faktycznie bardzo dobre.
- Dla mnie jedynym minusem jest brak możliwości zmiany jasności/brak trybu stealth, ale to standard w tańszych SBSach. Jedyny z tych ogólnodostępnych, który ma stealth to Mixx.
Jeśli chodzi o SBSy na aku inne niż 18650 to wiadomo, że Paramour (do którego dalej nie mogę się przekonać), ale jeszcze są Union 2 i 3 z Rusmods (bardzo ciekawe mody na chipie Starsplat) i mini ECIG ProYstick i ProXvoStick na 26650. :lol: IMO jedną z najciekawszych opcji na 21700 jest Hummingbird Shift+, który dzięki ciekawej budowie waży zawrotne 45 g bez baterii (zdjęcie załączam).
Obrazek
Sprzęt: Dicodes Dani SBS + Kayfun Lite 2021, Aspire Mixx + Bishop, Ambition Mods Easy SBS + Pioneer RTA, Ambition Mods Converter + Bishop, Kizoku Techmod + Ripley plus worek modów i karton tanków.

Wróć do „Bogu i jego kanał na YouTube”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Claude [Bot] i 2 gości