OXVA ARBITER RTA

Awatar użytkownika
Sobear
Użytkownik
Użytkownik
Posty: 450
Rejestracja: pt sty 01, 2021 12:57 pm
Lokalizacja: Wrocław/Oleśnica
Podziękował: 444 razy
Otrzymał podzięk.: 495 razy
Płeć: Mężczyzna

Re: OXVA ARBITER RTA

Postautor: Sobear » ndz sty 24, 2021 7:56 pm

Tak, wiele osób twierdzi, że to zrzynka z Bulka przy czym sam Fagan stwierdził, że to absolutnie nie jest kopia jego designu, a do tego bardzo wysoko ocenił ten atomizer.
Sprzęt: Dicodes Dani SBS + Kayfun Lite 2021, Aspire Mixx + Bishop, Ambition Mods Easy SBS + Pioneer RTA, Ambition Mods Converter + Bishop, Kizoku Techmod + Ripley plus worek modów i karton tanków.
Awatar użytkownika
Bogu
Użytkownik
Użytkownik
Posty: 419
Rejestracja: pn wrz 28, 2020 11:22 am
Lokalizacja: Hull
Podziękował: 102 razy
Otrzymał podzięk.: 740 razy
Płeć: Mężczyzna

OXVA ARBITER RTA

Postautor: Bogu » ndz sty 24, 2021 7:44 pm

DooshPastesh pisze:Już gdzieś widziałem taki deck

Z tego co wiem, ludzie się czepiają że baza wygląda jak Oumier Bulk, plus jeszcze właśnie jakiś dripper. Chyba też od Fagana.
Zapraszam na kanał <<NA WYDECHU>>

Codzienny setup:
Ultroner Gaea 21700 + QP Juggerknot MR
Drag X Plus + Siegfried (Single coil)
Pulse V2 + Requiem


Obrazek
Awatar użytkownika
DooshPastesh
Użytkownik
Użytkownik
Posty: 1879
Rejestracja: śr paź 03, 2018 8:59 am
Lokalizacja: Gizycko
Podziękował: 995 razy
Otrzymał podzięk.: 2230 razy
Płeć: nieokreślona

Re: OXVA ARBITER RTA

Postautor: DooshPastesh » ndz sty 24, 2021 7:34 pm

Już gdzieś widziałem taki deck... Nie mogę sobie przypomnieć, ale chyba w jakimś dripperze. Zdobienie dolnego i górnego elementu też mocno przypomina Kylina Mini v2..
Don't drip and drive.
MTL: Aspire Paradox, BP Mods Pioneer
DTL:
Awatar użytkownika
Bogu
Użytkownik
Użytkownik
Posty: 419
Rejestracja: pn wrz 28, 2020 11:22 am
Lokalizacja: Hull
Podziękował: 102 razy
Otrzymał podzięk.: 740 razy
Płeć: Mężczyzna

OXVA ARBITER RTA

Postautor: Bogu » ndz sty 24, 2021 7:24 pm

Obrazek

Witam.

Mam dziś do zaprezentowania debiutanckie RTA od młodej firmy OXVA. Jest ona znana z produkcji Podów i Pod Modów z modułami RBA, ale tym razem rzuciła się na głęboką wodę. Jak sprawdzi się to RTA? Okaże się niedługo. Tymczasem zapraszam na slajdy.

Arbiter dostępny będzie w szeregu kolorów. Jedyna rzecz na którą niektórzy mogą narzekać, to czerwone uszczelki w każdej wersji kolorystycznej. :facepalm1:
Obrazek
Obrazek

Zbiornik w trybie ze szkłem Bubble oraz prostym.
Obrazek

Środkowy komin jest wyciągalny, wspomaga to przepływ powietrza, które jak może już zauważyliście, dostaje się do komory z góry.
Obrazek
Obrazek

Powietrze obiega całą komorę dookoła, i wydostaje się spod grzałek. Krótko mówiąc jest to prawdziwe powietrze "dolne z góry" ( o ile jest takie określenie). :evil_dance:
Na zdjęciu porównanie obiegu powietrza Arbitera (po lewej) z dwoma innymi atomizerami z górnym wlotem powietrza. Z tego co widzę są to najprawdopodobniej Zeus X (środek) oraz Dead Rabbit V2 (po prawej). W obu przypadkach powietrze uderza w grzałkę z jednej strony, natomiast w przypadku Arbitera, powietrze okala obie grzałki z obu stron, mając znaczny wpływ na oddanie smaku.
Obrazek

Montowanie grzałek nie mogłoby być prostsze. Tak zwane "wrzuć, dokręć i utnij". Zero kombinowania.
Obrazek
Obrazek

Specyfikacje. 6ml pojemności z bąbelkiem jest bardziej niż zadowalające.
Obrazek

To na razie tyle. Nie oszukujmy się, to jest kawał klocka. Podstawa z 26.5mm bardzo szybko rozchodzi się do 28mm i stamtąd robi się tylko szerzej. :doping:

Dla kogo jest ten atomizer? Czy nadaje się do smaku, czy do chmury? A może do jednego i drugiego? Na te i inne pytania odpowiem w recenzji na kanale >> NA WYDECHU << już niedługo.

Dziękować
:bry:

Bogu
Zapraszam na kanał <<NA WYDECHU>>

Codzienny setup:
Ultroner Gaea 21700 + QP Juggerknot MR
Drag X Plus + Siegfried (Single coil)
Pulse V2 + Requiem


Obrazek

Wróć do „Bogu i jego kanał na YouTube”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Claude [Bot] i 2 gości