Wydechowy "Update" kanałowy

Awatar użytkownika
Tomba
Patronauta
Patronauta
Posty: 5830
Rejestracja: wt maja 21, 2019 1:29 pm
Lokalizacja: Poznań
Podziękował: 5236 razy
Otrzymał podzięk.: 7081 razy
Płeć: Mężczyzna

Wydechowy "Update" kanałowy

Postautor: Tomba » śr lip 07, 2021 12:23 pm

Powodzenia z pracą. :good:
Może kiedyś zrobisz doktorat jak nasz Adaśko. ;)
_____________________________________________
:czajniczek: Obrazek
................. Od 21.05.2009 zero analogów......................................
Awatar użytkownika
Bogu
Użytkownik
Użytkownik
Posty: 419
Rejestracja: pn wrz 28, 2020 11:22 am
Lokalizacja: Hull
Podziękował: 102 razy
Otrzymał podzięk.: 740 razy
Płeć: Mężczyzna

Wydechowy "Update" kanałowy

Postautor: Bogu » śr lip 07, 2021 12:08 pm

Witam.

Kilka osób się pytało co się dzieje, gdzie obiecane recenzje, czy się obraziłem itd.

:no:

Myślę, że oglądający, którzy czekają z niecierpliwością na kolejne recenzje ( są tacy? :papatki: ) zasługują na wytłumaczenie sytuacji, może przy okazji dowiedzą się o mnie czegoś więcej...
Otóż, jak niektórzy wiedzą, jestem na 3cim roku inżynierskim. W Polsce z tego co pamiętam są 3 czy 4 lata inżynierki? Nie pamiętam. W każdym razie w UK 3ci rok jest rokiem finalnym. Czy pójdę na rok magisterski? Wszystko zależy od wyników. Nie zbaczając zbytnio z tematu, nasz kochany DAVID19 spowodował utrudnienia w projekcie końcowym, przez co ostateczne terminy dla ludzi potrzebujących dostępu do laboratoriów zostały przeniesione na 5 Sierpnia. Do tego czasu będę wrakiem człowieka pracującym nad tematem od rana do nocy, starającym się nadrobić czas stracony na przymusowym siedzeniu w domu. Recenzje do tego czasu niestety muszą zostać wstrzymane, pisanie 15 tysięcy słów, programu w Python-ie i testowanie automatyki nie zrobi się samo, a pozostało w momencie pisania tego postu 27 dni.
Pythonie, ty bestio niewdzięczna, ty mendo, koszmarze śniący się co noc... :bije:

Myślę że te informacje rozwiewają wszelkie domysły na temat czy wrócę, bo to jest pewne. Kilka sprzętów się uzbierało, pomimo, że po 5tym Sierpnia nie będą one najświeższym towarem i tak wydaje mi się, że niektóre warte są uwagi. Moja obecność na forum może być przez ten czas śladowa, wręcz nieistniejąca, ale od czasu do czasu wpadnę, zobaczyć co się tu wyprawia. :D

Pazdrawliaju. :bry:
Zapraszam na kanał <<NA WYDECHU>>

Codzienny setup:
Ultroner Gaea 21700 + QP Juggerknot MR
Drag X Plus + Siegfried (Single coil)
Pulse V2 + Requiem


Obrazek

Wróć do „Bogu i jego kanał na YouTube”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Claude [Bot] i 5 gości