ASPIRE NAUTILUS PRIME X + RDTA + Maisenberg Blackcurrant od MA

Celt
Użytkownik
Użytkownik
Posty: 69
Rejestracja: ndz kwie 04, 2021 8:16 pm
Lokalizacja: Lublin
Podziękował: 4 razy
Otrzymał podzięk.: 77 razy
Płeć: Mężczyzna

ASPIRE NAUTILUS PRIME X + RDTA + Maisenberg Blackcurrant od MA

Postautor: Celt » czw wrz 23, 2021 2:51 pm

Obejrzałem i zdecydowałem się zakupić, choć bez poda. Powiem, że jestem zachwycony tym sprzętem. Mały, lekki, świetnie leży w dłoni i fajnie działa. Od kiedy go dostałem stał się moim podstawowym sprzętem, który zabieram czy to do pracy czy na jakieś inne wyjścia. A i w przypadku dłuższych wyjazdów często zabieram go ze sobą, choć wtedy jest on uzupełnieniem dla jakiegoś klasycznego boxa (najczęściej jest to Odin mini DNA) i RTA. Często też po niego sięgam kiedy wypada mi jakieś niespodziewane wyjście i nie mam czasu przygotować setupu dla liquidu na jaki mam ochotę. Wtedy jest niezawodny. Wystarczy szybko włożyć akusa akumulator, wsadzić grzałkę i zalać liquid i mogę wychodzić. A 10 min. później i wapować. Czarny wariant (taki zakupiłem), wygląda na dodatek świetnie i idealnie wpasowuje się w mój gust estetyczny.


d1
Awatar użytkownika
Bogu
Użytkownik
Użytkownik
Posty: 419
Rejestracja: pn wrz 28, 2020 11:22 am
Lokalizacja: Hull
Podziękował: 102 razy
Otrzymał podzięk.: 740 razy
Płeć: Mężczyzna

ASPIRE NAUTILUS PRIME X + RDTA + Maisenberg Blackcurrant od MA

Postautor: Bogu » pt sie 27, 2021 8:24 pm

Witam.

Dziś mam dla Was, moi drodzy rozchmurzeńcy, AIO od Aspire które zwie się Nautilus Prime X. Bardzo interesujący sprzęt. Można używać grzałek Nautilus do MTL, grzałek BP do dużego przeciągu i sporych chmur, a do tego można dokupić PODa RDTA. Zapraszam do oglądania!


https://youtu.be/4xfLr8VZAJg

:bry:
Zapraszam na kanał <<NA WYDECHU>>

Codzienny setup:
Ultroner Gaea 21700 + QP Juggerknot MR
Drag X Plus + Siegfried (Single coil)
Pulse V2 + Requiem


Obrazek

Wróć do „Bogu i jego kanał na YouTube”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 0 gości