VOOM chciał mnie kupić za... 200 zł! Nie wiedzieli na kogo trafili [jednorazowe efajki]

Awatar użytkownika
Bogu
Użytkownik
Użytkownik
Posty: 419
Rejestracja: pn wrz 28, 2020 11:22 am
Lokalizacja: Hull
Podziękował: 102 razy
Otrzymał podzięk.: 740 razy
Płeć: Mężczyzna

VOOM chciał mnie kupić za...200 zł! Nie wiedzieli na kogo trafili [jednorazowe efajki]

Postautor: Bogu » sob sty 22, 2022 5:15 pm

@
Awatar użytkownika
Tommy Black
@Miodu widzę że wszystko ucichło. To jak w końcu, zostawiacie ten post skoro jest taki obrzydliwy? Bo nie wiem co robić, najpierw straszycie, wyzywacie, a później miękkie faje.
Zapraszam na kanał <<NA WYDECHU>>

Codzienny setup:
Ultroner Gaea 21700 + QP Juggerknot MR
Drag X Plus + Siegfried (Single coil)
Pulse V2 + Requiem


Obrazek
Awatar użytkownika
Marcin Gdynia
Nieaktywny
Nieaktywny
Posty: 723
Rejestracja: pt maja 28, 2021 8:35 am
Lokalizacja: Gdynia
Podziękował: 828 razy
Otrzymał podzięk.: 1580 razy
Płeć: Mężczyzna

VOOM chciał mnie kupić za...200 zł! Nie wiedzieli na kogo trafili [jednorazowe efajki]

Postautor: Marcin Gdynia » sob sty 22, 2022 9:17 am

Ja bym proponował złapać się za ręce, odmówić modlitwę o pogodę ducha i zacząć dzień bez sporów, złośliwości i powrotów do tematu. Jesteśmy małą społecznością, powinniśmy trzymać się razem w duchu akceptacji. Zostawmy to. Tak będzie lepiej dla całego Salonu i każdego z nas z osobna. Miłego dnia. :*
PoProstuDawid
Płeć: nieokreślona

Re: VOOM chciał mnie kupić za...200 zł! Nie wiedzieli na kogo trafili [jednorazowe efajki]

Postautor: PoProstuDawid » sob sty 22, 2022 7:35 am

Na Salonie od dłuższego czasu jestem cichutko. Dzisiaj jednak napiszę krótko, jesteście drodzy administratorzy starymi stetryczałymi dziadami. Nawet "siemanko" chcecie zamienić na jakieś inne najlepiej staropolskie powiatanie co by się zgadzało z kulturą języka polskiego. No śmiech na sali.
Wiem że to off top, ale w tym temacie wyszło jak bardzo jesteście według mnie dziwni. Do filmu się nie odnoszę ani do jego treści.
Awatar użytkownika
GeciKowy
Użytkownik
Użytkownik
Posty: 93
Rejestracja: pt maja 03, 2019 12:02 pm
Lokalizacja: Katowice
Podziękował: 34 razy
Otrzymał podzięk.: 145 razy
Płeć: Mężczyzna

Re: VOOM chciał mnie kupić za...200 zł! Nie wiedzieli na kogo trafili [jednorazowe efajki]

Postautor: GeciKowy » pt sty 21, 2022 11:48 pm

Dyskusja weszła na wiele pobocznych tematów na które szanowne grono samo tutaj zeszło. Do niektórych się zwyczajnie odniosłem, i nie sądzę aby miało mi to odebrać głos.
Film również rozumiem. Rozumiem co autor miał na myśli. Rozumiem argumenty przedstawione w tym temacie, ale zwyczajnie nie chce mi się do nich wszystkich odnosić, bo nic to nie wniesie do tematu. Większość argumentów jest tutaj nie do podważenia. Nie dlatego że mi brakuje argumentów. Dlatego, że każdy ma swoją rację przy której stoi murem. Różnimy się tokiem rozumowania, różnimy się sposobem w jaki postrzegamy pewne sprawy i tego nic nie odbije. Zagrzało mnie jedynie personalne podejście niektórych osób do @
Awatar użytkownika
Bogu
.

I nie decyduj proszę kto może, kto nie może, kto powinien, kto nie powinien zabierać głos. Jesteś tu długo, masz swoje Administracyjne zaplecze i pewnie spore doświadczenie, ale raczej nie jesteś tutaj od uciszania ludzi.
Aktualne parowniki: Fat Rabbit Solo, Berserker Mini V2
Aktualne zasilania: LostVape Thelema DNA 250C, iStick Pico Plus
Awatar użytkownika
Tomba
Patronauta
Patronauta
Posty: 5830
Rejestracja: wt maja 21, 2019 1:29 pm
Lokalizacja: Poznań
Podziękował: 5236 razy
Otrzymał podzięk.: 7081 razy
Płeć: Mężczyzna

Re: VOOM chciał mnie kupić za...200 zł! Nie wiedzieli na kogo trafili [jednorazowe efajki]

Postautor: Tomba » pt sty 21, 2022 11:33 pm

@
Awatar użytkownika
GeciKowy
z Twojego postu ewidentnie wynika, że nie ogarniasz tematu, więc raczej nie powinieneś zabierać głosu w dyskusji, której nie rozumiesz, bo problem o którym piszemy tkwił całkowicie w czymś innym.
Ja o swoją reputację jestem spokojny. Nie napisałem tu niczego czego powinienem się wstydzić.
_____________________________________________
:czajniczek: Obrazek
................. Od 21.05.2009 zero analogów......................................
Awatar użytkownika
GeciKowy
Użytkownik
Użytkownik
Posty: 93
Rejestracja: pt maja 03, 2019 12:02 pm
Lokalizacja: Katowice
Podziękował: 34 razy
Otrzymał podzięk.: 145 razy
Płeć: Mężczyzna

VOOM chciał mnie kupić za...200 zł! Nie wiedzieli na kogo trafili [jednorazowe efajki]

Postautor: GeciKowy » pt sty 21, 2022 11:12 pm

Głos tysiąca nie równa się jednemu z tutejszych wyjadaczy. :)
Fajnie że niektórym na tym badziewiu udało się rzucić analogi. Szczerze mnie to cieszy, ale zdania nie zmienię i nadal będę to odradzał. Bezobsługowe sprzęty? Z całym szacunkiem ale jak można trzech prostych przycisków nie ogarnąć na PODzie za 79 zł, którego można i naładować i napełnić ponownie i lepiej odda smak i pozwoli zaoszczędzić od groma pieniędzy? 100 zł z liquidem na start to teraz dzieciom wypada z kieszeni po drodze do szkoły. To nie rok 2005 i dosłownie każdego nałogowego palacza stać, aby na początek kupić coś pokroju Smoka Novo czy Norda. Nikt nie mówi tu o kupowaniu sprzętu za 1000 zł, na własnoręcznie kręcone na wkrętarce grzałki. To ogarnie każdy, kto potrafi parówki w mikrofali zagrzać.

Kwestie personalnych wjazdów na kolegę już pominę, bo te osoby co piszczą o świeceniu przykładem dla dobrego wizerunku Salonu w tym temacie popłynęli i trąciło hipokryzją. Już nie pierwszy raz.

Panie Tomba posyp popiołem głowę sobie i kolegom, z popiołu powstałego na skutek spalonej reputacji.
Aktualne parowniki: Fat Rabbit Solo, Berserker Mini V2
Aktualne zasilania: LostVape Thelema DNA 250C, iStick Pico Plus
Awatar użytkownika
ChrisB
Użytkownik
Użytkownik
Posty: 81
Rejestracja: sob paź 03, 2020 10:18 am
Lokalizacja: Szprotawa
Podziękował: 139 razy
Otrzymał podzięk.: 63 razy
Płeć: Mężczyzna

VOOM chciał mnie kupić za...200 zł! Nie wiedzieli na kogo trafili [jednorazowe efajki]

Postautor: ChrisB » pt sty 21, 2022 11:08 pm

Tomba pisze:
ChrisB pisze:Więc...

No to teraz nam pojechałeś. Jak na YT chwalą to nie ma to tamto. A jak jeszcze na Facebooku pochwalą to posypię głowę popiołem.


Fakt, zapomniałem o Instagramie.
Przepraszam.

No i po pierwsze nie nam, a tylko niektórym grubo nastawionym anty.
Awatar użytkownika
Tomba
Patronauta
Patronauta
Posty: 5830
Rejestracja: wt maja 21, 2019 1:29 pm
Lokalizacja: Poznań
Podziękował: 5236 razy
Otrzymał podzięk.: 7081 razy
Płeć: Mężczyzna

VOOM chciał mnie kupić za...200 zł! Nie wiedzieli na kogo trafili [jednorazowe efajki]

Postautor: Tomba » pt sty 21, 2022 10:49 pm

ChrisB pisze:Więc...

No to teraz nam pojechałeś. Jak na YT chwalą to nie ma to tamto. A jak jeszcze na Facebooku pochwalą to posypię głowę popiołem.
_____________________________________________
:czajniczek: Obrazek
................. Od 21.05.2009 zero analogów......................................
Awatar użytkownika
ChrisB
Użytkownik
Użytkownik
Posty: 81
Rejestracja: sob paź 03, 2020 10:18 am
Lokalizacja: Szprotawa
Podziękował: 139 razy
Otrzymał podzięk.: 63 razy
Płeć: Mężczyzna

VOOM chciał mnie kupić za...200 zł! Nie wiedzieli na kogo trafili [jednorazowe efajki]

Postautor: ChrisB » pt sty 21, 2022 10:48 pm

Przed chwilą przeczytałem wszystkie komentarze pod tym filmem na YT a jest ich już 40.
Nie ma tam żadnych zjadliwych i negatywnych komentarzy (wręcz przeciwnie).
Więc...


Pozdro @
Awatar użytkownika
Bogu

Siemanko jak najbardziej mi pasuje.
Pseudonim także. :bry2:
Awatar użytkownika
kris67
Użytkownik
Użytkownik
Posty: 104
Rejestracja: ndz wrz 15, 2019 6:43 pm
Lokalizacja: Sosnowiec
Podziękował: 27 razy
Otrzymał podzięk.: 50 razy
Płeć: Mężczyzna

VOOM chciał mnie kupić za...200 zł! Nie wiedzieli na kogo trafili [jednorazowe efajki]

Postautor: kris67 » pt sty 21, 2022 9:50 pm

iron64 pisze:Bardzo mi przykro, że filmik został zmieszany z błotem, bo autor wyraził w nim tylko siebie, swoje zdanie. Nawet nie ubarwił go, poszedł na żywioł.

Myślę, że tu nie chodzi o zdanie kolegi @
Awatar użytkownika
Bogu
na temat jednorazówek (z którym pewnie większość się zgadza).
Teza @
Awatar użytkownika
Bogu
o chęci kupienia go jest po prostu z gruntu fałszywa w świetle upublicznionej (mało eleganckie) korespondencji mailowej z firmą, która chciała aby zrobił zwykłą recenzje ich sprzętu. Z całym szacunkiem to jeszcze nie ten level, żeby próbować kupować opinie.
Takie są fakty a z faktami się nie dyskutuje ;).
Nerwy puszczają (dobrze że nie zwieracze) więc trzeba wyluzować. Jest weekend - można się napić. Twoje zdrowie @
Awatar użytkownika
Bogu
:beer1:.
__________________________
:good: Obrazek
__________________________

Wróć do „Bogu i jego kanał na YouTube”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 0 gości