REGULAMIN LICYTACJI edycja II 2023/24

Licytacje dóbr wszelakich ale wyłącznie dla posiadaczy salonów i chmur
Regulamin forum
SKRÓCONY REGULAMIN LICYTACJI edycja II 2023/2024

✅ 1. W drugiej edycji licytacji wprowadzamy Licytacje Otwarte (LO) i Licytacje Patronackie (LP).
  1. LO (Licytacje Otwarte) - udział w licytacji może brać każdy użytkownik Forum, posiadający odpowiednią ilość środków płatniczych (salonów).
  2. LP (Licytacje Patronackie) - udział w licytacji tylko dla Patronautów, posiadających odpowiednią ilość środków płatniczych (salonów).
✅ 2. Miesięcznie można wygrać 2 licytacje. Osoba, która wygra 2 licytacje, nie może brać udziału w kolejnych. Łamanie tej zasady może skutkować wykluczeniem z licytacji w następnym miesiącu.
✅ 3. W przypadku małego lub zerowego zainteresowania licytacją - w ciągu pierwszych 5 dni mniej niż 3 podbicia - Administracja zastrzega sobie prawo do jej anulowania przed zadeklarowanym terminem. Nie dotyczy to licytacji z opcją "Kup teraz".
✅ 4. Wylicytowany przedmiot zostanie wysłany do zwycięzcy niezwłocznie, po zaksięgowaniu opłaty za przesyłkę.

Drodzy Licytanci
Prosimy zapoznać się z pełną treścią Regulaminu Licytacji oraz śledzić aktualne Komunikaty MRUFki.
Awatar użytkownika
Frankosio
AdminTechniczny
AdminTechniczny
Posty: 1548
Rejestracja: 24 cze 2018, 12:32:50
Punkty reputacji: 10288
Lokalizacja: Warszawa
Podziękował: 176 razy
Otrzymał podzięk.: 373 razy
Płeć: Mężczyzna

REGULAMIN LICYTACJI edycja II 2023/24

Postautor: Frankosio » 05 wrz 2023, 14:05:54

REGULAMIN LICYTACJI edycja II 2023/24

ZASADY II EDYCJI LICYTACJI

1. W drugiej edycji licytacji wprowadzamy Licytacje Otwarte (LO) i Licytacje Patronackie (LP).
.a. LO (Licytacje Otwarte) - udział w licytacji może brać każdy użytkownik Forum (*), posiadający odpowiednią ilość środków płatniczych (salonów).
.b. LP (Licytacje Patronackie) - udział w licytacji tylko dla Patronautów, posiadających odpowiednią ilość środków płatniczych (salonów).
.c. Posiadacze Tokenów mogą łatwo przeliczyć je na Salony śledząc aktualne Komunikaty MRUFki.

2. Miesięcznie można wygrać 2 licytacje. Osoba, która wygra 2 licytacje, nie może brać udziału w kolejnych. Łamanie tej zasady może skutkować wykluczeniem z licytacji w następnym miesiącu.

3. W przypadku małego lub zerowego zainteresowania licytacją - w ciągu pierwszych 5 dni mniej niż 3 podbicia - Administracja zastrzega sobie prawo do jej anulowania przed zadeklarowanym terminem. Nie dotyczy to licytacji z opcją "Kup teraz".

4. Wylicytowany przedmiot zostanie wysłany do zwycięzcy niezwłocznie, po zaksięgowaniu opłaty za przesyłkę.
.a. Forma opłaty za przesyłkę zostanie podana zwycięzcy licytacji w prywatnej wiadomości (PW).
.b. Opłata za przesyłkę nie uiszczona przez 14 dni od zakończenia licytacji, skutkuje unieważnieniem takiej licytacji i przepadkiem wygranego przedmiotu.
.c. Licytant, który przez 14 dni nie opłaci przesyłki, zostaje automatycznie wykluczony z udziału w licytacjach na okres 1 miesiąca (liczone od upływu terminu wpłaty).

(*) Załoga i Administracja Forum nie bierze udziału w licytacjach.


POSTANOWIENIA OGÓLNE

1. Zgodnie z art. 5 ust. 2 Rozporządzenia RODO, administrator musi być zawsze w stanie wykazać, że przetwarzanie danych osobowych, w odniesieniu do osoby, której dane dotyczą, odbywa się w sposób przejrzysty, rzetelny oraz zgodny z prawem.

2. Salon nie posiada osobowości prawnej i nie przetwarza żadnych danych osobowych użytkowników w celu dalszego wykorzystania, poza danymi teleadresowymi, które dostarczane są dobrowolnie, co jest warunkiem otrzymania wylicytowanej rzeczy. Dane te otrzymuje osoba wysyłająca przesyłki (będąca członkiem administracji Salonu) wyłącznie w wiadomości prywatnej (PW), do której poza nadawcą i adresatem nikt nie posiada dostępu. Dane teleadresowe dostarczane są w postaci naklejki do firmy kurierskiej.

3. Salon współpracuje wyłącznie z firmą DPD. Po przekazaniu tych danych są one usuwane, stąd konieczność podawania ich za każdym razem w wypadku wygrania kolejnej licytacji. DPD jest uznaną firmą kurierską i posiada własnego administratora RODO. Do obsługi licytacji nie jest wykorzystywana żadna inna forma korespondencji, na przykład maile czy posty na forum.

4. Opłata za wysłanie wylicytowanej rzeczy jest pobierana na podstawie cennika firmy DPD i czasem, w uzasadnionej sytuacji, powiększona o koszty pakowania i zabezpieczenia przesyłki. Nie jest to jednak nigdy kwota, która w zasadniczy sposób wpływa na cenę wysyłki.

5. Za całość funkcjonowania licytacji merytorycznie i funkcjonalnie odpowiada moderator @
Awatar użytkownika
kamyk87
. Moderator Licytacji może po konsultacji z administracją Salonu odwołać każdą licytację bez podania przyczyny lub wykluczyć z niej użytkownika, który nadużył zaufania społeczności.

6. Zabrania się wystawiania na sprzedaż w Dziale Handlowym Salonu rzeczy wylicytowanej, przed upływem 6 miesięcy od daty rozstrzygnięcia licytacji.


Drodzy Licytanci.
Prosimy śledzić aktualne Komunikaty MRUFki, a także cały dział Tokenovo i Salonovo, gdyż tam są najważniejsze informacje dotyczące licytacji i nie tylko. Tam można zadać pytania, dyskutować i coś zaproponować.
Prosimy jednocześnie czytać uważnie zasady każdej licytacji - będą one zaopatrzone w szczegółowy opis.
:chmurka: Obrazek :vape: Only MTL :ok2:Obrazek

Wróć do „Licytacje”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 9 gości