Dyskusyjna Loża STS

Moderator: Martin Eden

Awatar użytkownika
Podpalaczka
Patronauta
Patronauta
Punkty reputacji: 768
Podziękował: 116 razy
Otrzymał podzięk.: 43 razy

Dyskusyjna Loża STS

Postautor: Podpalaczka » 07 cze 2023, 17:12:21

Nie jestem aż takim zapaleńcem jak Wy, ale bakcyla kibica piłki "kopanej" złapałam od ojca we wczesnym dzieciństwie. Od tamtej pory jakoś tak zawsze gorąco się robi na sercu, gdy grają biało-czerwoni.
Rozgrywkami ligowymi długo nie byłam zainteresowana, do czasu, gdy nie zobaczyłam ligi angielskiej - to była miłość od pierwszego wejrzenia, głównie za sprawą Rooney'a. Od razu uprzedzam, że mam sentyment do MU, więc jeśli będziemy obstawiać mecze z nimi, to wiecie już, jak będę typować.
Co do kiboli, jestem Krakuską, więc sami wiecie... "Miasto noży", a nawet maczet już później hehh.

A na marginesie - też mam kłopot z emotkami. Kiedyś dostałam po uszach za wstawianie ich przed kropką. Nie do końca się zgadzam, że to nie jest poprawne. Stawiam przed kropką, gdy emotka odnosi się do tego konkretnego zdania. Za kropką/zdaniem uważam, że odnosi się do całości wypowiedzi. Tu dostosowałam się do Waszych zasad, bo nie bardzo chcę narażać się na kolejne, bolesne uderzenia po łapkach. :no:
Awatar użytkownika
Tomba
Patronauta
Patronauta
Punkty reputacji: 10373
Podziękował: 413 razy
Otrzymał podzięk.: 447 razy

Dyskusyjna Loża STS

Postautor: Tomba » 07 cze 2023, 11:17:31

@
Awatar użytkownika
pablovsky
już Ci mówiłem, że bardzo dużo nas łączy. Też byłem na tym meczu w 2015 i potem na Starym Rynku. Oj się działo.
No i podobnie jak Ty, też wolę oglądać mecze w TV z tych samych powodów. Na stadionie ciągle mnie coś rozprasza i ludzie wqrwiają.
pablovsky
Użytkownik
Użytkownik
Punkty reputacji: 563
Podziękował: 112 razy
Otrzymał podzięk.: 334 razy

Dyskusyjna Loża STS

Postautor: pablovsky » 07 cze 2023, 10:16:35

Tomba pisze:A tak przy okazji, to chodzisz na mecze?
Może kiedyś razem się wybierzemy i zrobimy oprawę z naszych elektryków?
Z tym, że ja sobie obiecałem, że dopóki Bednarek stoi między słupkami to ja na trybunach nie zasiądę. Nie lubię patałacha i tyle.

Ostatni raz byłem na Bułgarskiej w 2015 roku z synem i znajomymi jak świętowaliśmy tytuł. Ale się działo na Starym, do dziś pamiętam to wariactwo! :D
Od tamtego czasu jakoś nie mam za bardzo ochoty. Wystarczy, że mam (przy okazji wielu meczów) styczność z kibolami, to mi zastępuje atmosferę na stadionie. :lol:
Osobiście wolę, jeśli akurat nie pracuję, usiąść przed laptopem na działaczce lub w domu przed C+, w zależności od pory roku i w ciszy delektować się meczem. Zresztą od zawsze tak mam, że jeśli jest ważny mecz, to muszę go obejrzeć w absolutnym skupieniu, bez kolegów, znajomych, rodziny. Muszę dostrzec kto jak zagrał, kto kogo faulował, czy był spalony itp. Nic nie może mi umknąć. :hmmm:
Inna sprawa, że mam porządnego pierdolca i od 1973 roku nie odpuściłem w kopanej ani jednego meczu biało-czerwonych. Ciągle wierzę w jakiś medal, spektakularny sukces, tak już mam. A gdy jest porażka, drę wywieszone w pokoju flagi, "kurwuję" i obiecuję sobie, że "nigdy więcej". :D
Moja żona przed każdym, ważnym meczem Polaków, błaga mnie wręcz na kolanach abym odpuścił stres, boi się o zawał, wylew itp. Ech, taka już dola szaleńca...
A może są tu podobni, futbolowi wariaci? :lol:
Awatar użytkownika
Tomba
Patronauta
Patronauta

Dyskusyjna Loża STS

Postautor: Tomba » 07 cze 2023, 01:08:30

pablovsky pisze: Pojawia się tylko jedno pytanie w mojej głowie, jak się podzielimy, gdy trafi się trzeci właściciel? :bry2:

Nie sądzę by Rutkowski się tu pojawił, więc jak na razie Leszek jest nasz. :lol:

A tak przy okazji, to chodzisz na mecze?
Może kiedyś razem się wybierzemy i zrobimy oprawę z naszych elektryków?
Z tym, że ja sobie obiecałem, że dopóki Bednarek stoi między słupkami to ja na trybunach nie zasiądę. Nie lubię patałacha i tyle.
pablovsky
Użytkownik
Użytkownik

Dyskusyjna Loża STS

Postautor: pablovsky » 07 cze 2023, 00:40:47

Tomba pisze:
pablovsky pisze:"mój" Kolejorz
...ja tu jestem dłużej i jak dotąd Kolejorz był mój. ;P

Aaa, to wszak wszystko zmienia, drogi kolego!
Byłem zupełnie nieświadomy, że mój Kolejorz, może być jeszcze czyjś! Teraz, gdy wszystko naprostowałeś i całkiem niespodziewanie okazało się, iż Kolejorz jest nie tylko mój, ale i Twój, trzeba spojrzeć prawdzie w oczy i nazwać rzecz po imieniu. Od teraz to już NASZ Kolejorz. I tego się trzymajmy raz na zawsze! Pojawia się tylko jedno pytanie w mojej głowie, jak się podzielimy, gdy trafi się trzeci właściciel? :bry2:
Awatar użytkownika
Tomba
Patronauta
Patronauta

Dyskusyjna Loża STS

Postautor: Tomba » 07 cze 2023, 00:10:11

pablovsky pisze:"mój" Kolejorz

Bardzo Cię przepraszam, ale ja tu jestem dłużej i jak dotąd Kolejorz był mój. ;P
Chłopaki z forum mogą to potwierdzić, więc jak chcesz zachować poprawność, to musisz zacząć pisać "nasz" Kolejorz.
pablovsky
Użytkownik
Użytkownik

Dyskusyjna Loża STS

Postautor: pablovsky » 06 cze 2023, 23:48:05

@
Awatar użytkownika
Podpalaczka
, miłość, miłością do Premier League, rozumiem, ale skąd tyle optymizmu przed jutrzejszym finałem? Fakt, "mój" Kolejorz, rozjechał Fiorentinę we Florencji dosyć nieoczekiwanie, ale bądźmy szczerzy, zapewne zlekceważyli Lecha po wcześniejszej, w miarę łatwej wygranej w Poznaniu. Myślę, że jutro będzie łatwiej. WHU, to jednak nie ta firma, nie znaleźli się nawet w pierwszej dziesiątce PL, a ostatni mecz z Leicester, to gwóźdź do trumny... Ale oczywiście możesz mieć rację, wszak, LKE to zupełnie inny wymiar i tutaj wszystko może się zdarzyć. Będę jednak jutro trzymał kciuki za wygraną Fiołków, fajnie by było, gdyby Kolejorz odpadł w 1/4 ze zwycięzcą LKE.

! Wiadomość od: edarek
Kolego @
Awatar użytkownika
pablovsky
, kolejny raz przypominam, że zdania kończymy kropką, nie emotką!
Obrazek
Awatar użytkownika
Tommy Black
Użytkownik
Użytkownik
Punkty reputacji: 30757
Podziękował: 1031 razy
Otrzymał podzięk.: 2042 razy

Dyskusyjna Loża STS

Postautor: Tommy Black » 06 cze 2023, 13:39:19

Odnośnik naprawiony. Nie kolorujemy odnośnikow.
Co do nagrody, 8,80 w złotówkach przelane na czyjeś konto nie narusza ani regulaminu ani prawa, jeśli ten ktoś obdarowany, nie uzbiera łącznie 2280 złotych i nie tylko z Salonu.
Natomiast nad nagrodą trzeba chyba będzie pomyśleć...
Awatar użytkownika
pablovsky
Użytkownik
Użytkownik

Dyskusyjna Loża STS

Postautor: pablovsky » 06 cze 2023, 13:34:29

Do Vape Salon Ekstraklasa dołączył kolejny gracz, @
Awatar użytkownika
Cinmar
, który jako dziewiąty będzie rywalizował o miano zwycięzcy 1 sezonu w czerwcu oraz nagrodę główną w wysokości 8 złotych i osiemdziesięciu ośmiu groszy.
Obiecuję przelać wskazaną nagrodę na podane konto. Ale czy taki sposób nagrodzenia zwycięzcy sezonu ma poparcie wśród administracji? Chodzi o to, czy nie jest to złamanie jakiegoś punktu regulaminu Salonu?
Zachęcam również kolejne osoby do zabawy, nic nie kosztuje, a można się sprawdzić w typowaniu.

Wystarczy kliknąć w link poniżej i podać rezultat ostatniego wytypowanego meczu:

viewtopic.php?f=58&t=19754

Post Scalony: Wpis dodano po 3 minutach 18 sekundach

W sumie może to być również miejsce do opinii LIVE w trakcie meczów, jeśli ktoś lubi komentować.
A, że ja lubię, to napiszę, że mecz Svitoliny z Sabalenka trwa, bardzo zacięty, kto wie, czy pierwszy set nie zakończy się tie-breakiem?
W każdym razie, pierwsi uczestnicy VSE zdobyli punkty za zwycięstwo Sabalenki w drugim gemie. Niestety, osobiście nie trafiłem. Nigdy nie miałem farta w grach losowych, opartych wyłącznie na szczęściu.
Ale po to jest bonus, zgarniasz wszystko albo tracisz. :D
Awatar użytkownika
Tommy Black
Użytkownik
Użytkownik
Punkty reputacji: 30757
Podziękował: 1031 razy
Otrzymał podzięk.: 2042 razy

Dyskusyjna Loża STS

Postautor: Tommy Black » 01 cze 2023, 21:49:41

Oczywiście, że ja się załapię. Nie uprawiam żadnego sportu bo to cholernie niebezpieczne i dlatego znam się na każdym sporcie więc dużo tu wygram. Nigdy i nigdzie nic nie wygrałem więc czas na mnie...

Wróć do „STS - Salonowy Totalizator Sportowy”