VBARTECH - SPONSOR STRATEGICZNY STS

Moderator: Martin Eden

Awatar użytkownika
Krasnal45
Moderator
Moderator
Punkty reputacji: 9530
Podziękował: 712 razy
Otrzymał podzięk.: 834 razy

Postautor: Krasnal45 » 31 sie 2023, 13:23:26

Miałem trzymać na razie język za zębami, ale strasznie mnie kusi...
Za dużo nie zdradzę, ale pokażę wam tyle ile na razie mi wolno, nagrodę główną ufundowaną przez sponsora strategicznego naszej zabawy...
Obrazek
... w obecnej edycji VBAR SALON EKSTRAKLASY.

Obrazek

Dodam tylko, że to zamknięte pudło, ma rozmiary 31 cm x 25 cm x 5cm.
You don't smoke? Do not vape!
Obrazek
Awatar użytkownika
pablovsky
Użytkownik
Użytkownik
Punkty reputacji: 563
Podziękował: 112 razy
Otrzymał podzięk.: 334 razy

Postautor: pablovsky » 13 cze 2023, 20:44:06

Pragnę poinformować wszystkich zainteresowanych, że Salon nawiązał wspólpracę z firmą VBARTECH, która od teraz będzie naszym generalnym sponsorem, partnerem strategicznym w obecnych i być może późniejszych rozgrywkach ligowych!
Myślę, że to znakomita informacja, gdyż gwarantuje świetne nagrody, a co za tym idzie, jeszcze większe emocje.
Żeby nie być gołosłownym, poniżej w linkach, znajdziecie stronę firmy.
W mojej ocenie warto się przyjrzeć bliżej innowacyjnym produktom EIN, firmy VBARTECH.

Myślę, że nie będzie w tym nic dziwnego, jeżeli dotychczasowe rozgrywki zwane VAPE SALON EKSTRAKLASA przemianujemy na nową nazwę VBAR SALON EKSTRAKLASA. Brzmi o wiele lepiej? Wręcz dumnie! :-)
Mało tego.
Nie można się nudzić, a sama Liga Waperów, to wciąż za mało. Przynajmniej w mojej, skromnej ocenie. Wkrótce rozegramy PUCHAR LIGI WAPERÓW! Wszak każda liga na świecie ma swój puchar, rozgrywki ligowe rządzą się swoimi prawami, a sam Puchar swoimi. Nie inaczej będzie u nas! Zwycięzca Pucharu Ligi Waperów zostanie wyłoniony tradycyjnie systemem knock-out, ale szczegóły podam na dniach.
Oczywiście nad rozgrywkami pucharowymi, również czuwać będzie nasz nowy partner strategiczny, firma VBARTECH, brzmi nieźle, prawda?
Więcej na temat już niebawem.
:bry2:

Wróć do „STS - Salonowy Totalizator Sportowy”