VBAR SALON EKSTRAKLASA, SEZON 3, KOLEJKA 5

Moderator: Martin Eden

Awatar użytkownika
bulit73
Patronauta
Patronauta
Posty: 1838
Rejestracja: 14 paź 2019, 17:09:21
Punkty reputacji: 3328
Lokalizacja: Trójmiasto
Podziękował: 2433 razy
Otrzymał podzięk.: 365 razy
Płeć: Mężczyzna

VBAR SALON EKSTRAKLASA, SEZON 3, KOLEJKA 5

Postautor: bulit73 » 23 mar 2024, 10:30:06

Siatkówka.
Cuprum Lubin - Norwid Częstochowa 1/3
Bogdanka Luk Lublin - AZS Olsztyn 1/4
Ślepsk Malow Suwałki - Jastrzębski Węgiel 2/3
Aluron CMC Warta - Skra Bełchatów 1/3

Piłka ręczna.
Legionowo - Kielce 2
Unia Tarnów - Orlen Wisła Płock 2
Chrobry Głogów - Gwardia Opole 1
Wybrzeże Gdańsk - Ostrów Wielkopolski 2
Górnik Zabrze - Piotrkowianin 1

Koszykówka NBA.
Chicago Bulls - Boston Celtics 2
New York Knicks - Brooklyn Nets 1
Los Angeles Clippers - Philadelphia 76ers 1
Portland Trail Blazers - Denver Nuggets 2
Obrazek
Mariusz87
Użytkownik
Użytkownik
Posty: 288
Rejestracja: 13 maja 2020, 13:01:06
Punkty reputacji: 475
Lokalizacja: Warszawa
Podziękował: 808 razy
Otrzymał podzięk.: 230 razy
Płeć: Mężczyzna

VBAR SALON EKSTRAKLASA, SEZON 3, KOLEJKA 5

Postautor: Mariusz87 » 22 mar 2024, 17:22:33

Siatkówka.
Cuprum Lubin - Norwid Częstochowa 1/4
Bogdanka Luk Lublin - AZS Olsztyn 1/4
Ślepsk Malow Suwałki - Jastrzębski Węgiel 2/3
Aluron CMC Warta - Skra Bełchatów 1/3

Piłka ręczna.
Legionowo - Kielce 2
Unia Tarnów - Orlen Wisła Płock 2
Chrobry Głogów - Gwardia Opole 1
Wybrzeże Gdańsk - Ostrów Wielkopolski 2
Górnik Zabrze - Piotrkowianin 1

Koszykówka NBA.
Chicago Bulls - Boston Celtics 2
New York Knicks - Brooklyn Nets 2
Los Angeles Clippers - Philadelphia 76ers 1
Portland Trail Blazers - Denver Nuggets 2
Zasilanie: Lost Vape Thelema Solo.
Atomizer: Yacht Vape Eclise RTA, Taifun GTR.
Awatar użytkownika
quiet
Patronauta
Patronauta
Posty: 106
Rejestracja: 08 gru 2023, 19:49:50
Punkty reputacji: 77
Lokalizacja:
Podziękował: 75 razy
Otrzymał podzięk.: 15 razy
Płeć: Mężczyzna

VBAR SALON EKSTRAKLASA, SEZON 3, KOLEJKA 5

Postautor: quiet » 21 mar 2024, 18:45:18

Siatkówka.
Cuprum Lubin - Norwid Częstochowa 1/4
Bogdanka Luk Lublin - AZS Olsztyn 1/5
Ślepsk Malow Suwałki - Jastrzębski Węgiel 2/4
Aluron CMC Warta - Skra Bełchatów 1/3

Piłka ręczna.
Legionowo - Kielce 2
Unia Tarnów - Orlen Wisła Płock 2
Chrobry Głogów - Gwardia Opole 1
Wybrzeże Gdańsk - Ostrów Wielkopolski 2
Górnik Zabrze - Piotrkowianin 1

Koszykówka NBA.
Chicago Bulls - Boston Celtics 2
New York Knicks - Brooklyn Nets 1
Los Angeles Clippers - Philadelphia 76ers 1
Portland Trail Blazers - Denver Nuggets 2
Bo ja piszę dobrze, tylko Koślawo. To jest dobra pisownia, tylko Koślawa, to znaczy, że litery trafiają nie tam, gdzie trzeba.
Kubuś Puchatek
__________________________
Obrazek
Awatar użytkownika
Tommy Black
Użytkownik
Użytkownik
Posty: 22445
Rejestracja: 05 cze 2015, 09:23:07
Punkty reputacji: 30757
Lokalizacja: Szeroko pojęta Galicja
Podziękował: 1031 razy
Otrzymał podzięk.: 2042 razy
Płeć: Mężczyzna

VBAR SALON EKSTRAKLASA, SEZON 3, KOLEJKA 5

Postautor: Tommy Black » 21 mar 2024, 18:43:01

Siatkówka

Cuprum Lubin - Norwid Częstochowa 1/3
Bogdanka Luk Lublin - AZS Olsztyn 1/3
Ślepsk Malow Suwałki - Jastrzębski Węgiel 1/4
Aluron CMC Warta - Skra Bełchatów 1/4

Piłka ręczna

Legionowo - Kielce 2
Unia Tarnów - Orlen Wisła Płock 1
Chrobry Głogów - Gwardia Opole 1
Wybrzeże Gdańsk - Ostrów Wielkopolski 2
Górnik Zabrze - Piotrkowianin 1

Koszykówka NBA

Chicago Bulls - Boston Celtics 2
New York Knicks - Brooklyn Nets 2
Los Angeles Clippers - Philadelphia 76ers 1
Portland Trail Blazers - Denver Nuggets 1
Awatar użytkownika
Tenmen
Użytkownik
Użytkownik
Posty: 2419
Rejestracja: 18 paź 2016, 12:45:17
Punkty reputacji: 3099
Lokalizacja: Warszawa
Podziękował: 1810 razy
Otrzymał podzięk.: 459 razy
Płeć: Mężczyzna

VBAR SALON EKSTRAKLASA, SEZON 3, KOLEJKA 5

Postautor: Tenmen » 21 mar 2024, 17:22:50

Siatkówka.
Cuprum Lubin - Norwid Częstochowa 2/4
Bogdanka Luk Lublin - AZS Olsztyn 2/4
Ślepsk Malow Suwałki - Jastrzębski Węgiel 2/3
Aluron CMC Warta - Skra Bełchatów 1/3

Piłka ręczna.
Legionowo - Kielce 2
Unia Tarnów - Orlen Wisła Płock 2
Chrobry Głogów - Gwardia Opole 1
Wybrzeże Gdańsk - Ostrów Wielkopolski 2
Górnik Zabrze - Piotrkowianin 1

Koszykówka NBA.
Chicago Bulls - Boston Celtics 2
New York Knicks - Brooklyn Nets 1
Los Angeles Clippers - Philadelphia 76ers 1
Portland Trail Blazers - Denver Nuggets 2
Awatar użytkownika
Selene
Moderator
Moderator
Posty: 4191
Rejestracja: 21 cze 2015, 19:49:41
Punkty reputacji: 11340
Lokalizacja: Thalloris
Podziękował: 2563 razy
Otrzymał podzięk.: 438 razy
Płeć: Kobieta

VBAR SALON EKSTRAKLASA, SEZON 3, KOLEJKA 5

Postautor: Selene » 21 mar 2024, 12:24:14

Siatkówka
Cuprum Lubin - Norwid Częstochowa 1/3
Bogdanka Luk Lublin - AZS Olsztyn 2/3
Ślepsk Malow Suwałki - Jastrzębski Węgiel 1/4
Aluron CMC Warta - Skra Bełchatów 1/4

Piłka ręczna
Legionowo - Kielce 1
Unia Tarnów - Orlen Wisła Płock 2
Chrobry Głogów - Gwardia Opole 1
Wybrzeże Gdańsk - Ostrów Wielkopolski 1
Górnik Zabrze - Piotrkowianin 1

Koszykówka NBA
Chicago Bulls - Boston Celtics 1
New York Knicks - Brooklyn Nets 2
Los Angeles Clippers - Philadelphia 76ers 2
Portland Trail Blazers - Denver Nuggets 2
Obrazek
Pozostajesz na zawsze odpowiedzialny za to, co oswoiłeś...
Awatar użytkownika
mlskoczen
Patronauta
Patronauta
Posty: 75
Rejestracja: 09 gru 2022, 23:45:01
Punkty reputacji: 105
Lokalizacja: Warszawa
Podziękował: 105 razy
Otrzymał podzięk.: 35 razy
Płeć: Mężczyzna

VBAR SALON EKSTRAKLASA, SEZON 3, KOLEJKA 5.

Postautor: mlskoczen » 20 mar 2024, 21:58:08

Siatkówka.
Cuprum Lubin - Norwid Częstochowa 1/5
Bogdanka Luk Lublin - AZS Olsztyn 1/4
Ślepsk Malow Suwałki - Jastrzębski Węgiel 2/3
Aluron CMC Warta - Skra Bełchatów 1/4

Piłka ręczna.
Legionowo - Kielce 2
Unia Tarnów - Orlen Wisła Płock 2
Chrobry Głogów - Gwardia Opole 1
Wybrzeże Gdańsk - Ostrów Wielkopolski 2
Górnik Zabrze - Piotrkowianin 1

Koszykówka NBA.
Chicago Bulls - Boston Celtics 2
New York Knicks - Brooklyn Nets 1
Los Angeles Clippers - Philadelphia 76ers 1
Portland Trail Blazers - Denver Nuggets 2
Awatar użytkownika
Martin Eden
Patronauta
Patronauta
Posty: 220
Rejestracja: 01 sie 2023, 14:01:03
Punkty reputacji: 805
Lokalizacja: Wielkopolska
Podziękował: 68 razy
Otrzymał podzięk.: 106 razy
Płeć: Mężczyzna

VBAR SALON EKSTRAKLASA, SEZON 3, KOLEJKA 5.

Postautor: Martin Eden » 18 mar 2024, 17:21:33

Siatkówka.
Cuprum Lubin - Norwid Częstochowa 1/4
Bogdanka Luk Lublin - AZS Olsztyn 1/4
Ślepsk Malow Suwałki - Jastrzębski Węgiel 2/3
Aluron CMC Warta - Skra Bełchatów 1/3

Piłka ręczna.
Legionowo - Kielce 2
Unia Tarnów - Orlen Wisła Płock 2
Chrobry Głogów - Gwardia Opole 1
Wybrzeże Gdańsk - Ostrów Wielkopolski 2
Górnik Zabrze - Piotrkowianin 1

Koszykówka NBA.
Chicago Bulls - Boston Celtics 2
New York Knicks - Brooklyn Nets 2
Los Angeles Clippers - Philadelphia 76ers 1
Portland Trail Blazers - Denver Nuggets 2
Ostatni analog - 01.04.2013r.
Awatar użytkownika
Rony
Użytkownik
Użytkownik
Posty: 83
Rejestracja: 27 wrz 2020, 11:29:03
Punkty reputacji: 43
Lokalizacja: Silesia
Podziękował: 30 razy
Otrzymał podzięk.: 8 razy
Płeć: Mężczyzna

VBAR SALON EKSTRAKLASA, SEZON 3, KOLEJKA 5.

Postautor: Rony » 18 mar 2024, 15:16:19

Siatkówka.
Cuprum Lubin - Norwid Częstochowa 2/4
Bogdanka Luk Lublin - AZS Olsztyn 2/4
Ślepsk Malow Suwałki - Jastrzębski Węgiel 2/4
Aluron CMC Warta - Skra Bełchatów 1/3

Piłka ręczna.
Legionowo - Kielce 2
Unia Tarnów - Orlen Wisła Płock 2
Chrobry Głogów - Gwardia Opole 1
Wybrzeże Gdańsk - Ostrów Wielkopolski 2
Górnik Zabrze - Piotrkowianin 1

Koszykówka NBA.
Chicago Bulls - Boston Celtics 2
New York Knicks - Brooklyn Nets 1
Los Angeles Clippers - Philadelphia 76ers 1
Portland Trail Blazers - Denver Nuggets 2
________________________________________________________
Dyniaxdxd1
Użytkownik
Użytkownik
Posty: 13
Rejestracja: 02 sty 2024, 06:57:37
Punkty reputacji: 0
Lokalizacja:
Otrzymał podzięk.: 1 raz
Płeć: Mężczyzna

VBAR SALON EKSTRAKLASA, SEZON 3, KOLEJKA 5.

Postautor: Dyniaxdxd1 » 18 mar 2024, 13:17:12

Siatkówka.
Cuprum Lubin - Norwid Częstochowa 1/4
Bogdanka Luk Lublin - AZS Olsztyn 1/4
Ślepsk Malow Suwałki - Jastrzębski Węgiel 2/3
Aluron CMC Warta - Skra Bełchatów 1/3

Piłka ręczna.
Legionowo - Kielce 2
Unia Tarnów - Orlen Wisła Płock 2
Chrobry Głogów - Gwardia Opole 1
Wybrzeże Gdańsk - Ostrów Wielkopolski 1
Górnik Zabrze - Piotrkowianin 2

Koszykówka NBA.
Chicago Bulls - Boston Celtics 2
New York Knicks - Brooklyn Nets 1
Los Angeles Clippers - Philadelphia 76ers 2
Portland Trail Blazers - Denver Nuggets 1

Wróć do „STS - Salonowy Totalizator Sportowy”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 3 gości