Tommy Black vs Jerzy Jurczyński

Komentarze Wywiadów z Salonu Rozchmurzonych
Awatar użytkownika
Tommy Black
Użytkownik
Użytkownik
Punkty reputacji: 5446
Podziękował: 2846 razy
Otrzymał podzięk.: 9195 razy

Re: Tommy Black vs Jerzy Jurczyński

Postautor: Tommy Black » 29 lip 2015, 10:20

Raknor pisze:Ja czekam przewrotnie na moment w którym BigTobacco kupi jedną dwie firmy z branży e-p i zacznie walczyć po naszej stronie.
Choć z tego co słyszałem cześć koncernów już posiada w swej grupie kapitałowej takie firmy. Dla nich to jeszcze może mały rynek, choć raczej z wysokimi marżami w stosunku do analogów.

No i to jest raczej nieuniknione.A skoro tak,to czeka nas kolejna ustawa o zmianie ustawy,albo dyrektywa zmieniająca dyrektywę. :)
Wątpię aby te zapisy,dziś proponowane,komukolwiek odpowiadały.Mnie się wydaje że te wielkie koncerny tytoniowe,nie zdają sobie sprawy z potęgi handlu internetowego,bowiem go do tej pory nie stosowały.

Awatar użytkownika
DamianGR
Użytkownik
Użytkownik
Punkty reputacji: 270
Podziękował: 416 razy
Otrzymał podzięk.: 810 razy

Postautor: DamianGR » 01 sie 2015, 20:11

To nie jest do nikogo bezpośrednio(bardziej do tych z MZ) - raczej ku przestrodze - ale obejrzałem sobie taki filmik:
https://www.youtube.com/watch?v=9neeuEyuzos
Awatar użytkownika
paveletz
Użytkownik
Użytkownik
Punkty reputacji: 10
Otrzymał podzięk.: 23 razy

Postautor: paveletz » 06 sie 2015, 14:03

Oficjalne uwagi Pana Jurczyńskiego (i innych, w ramach Esmoking Association) do projektu ustawy: http://www.esmokinginstitute.com/sites/ ... USTAWY.pdf
Długi tekst, ale w skrócie:
- nie dla zwrotu "palenie e papierosów",
- nie dla wspólnych palarni z analogowcami,
- bardzo dużo rożnych "nie" dla zakazu reklam, informacji na opakowaniach etc. etc.
Nie znalazłem (może przeoczyłem?) za to nic na temat najbardziej mnie interesujący - zakazu sprzedaży transgranicznej. Ciekawe, dlaczego to ograniczenie nie zostało też oprotestowane... ;)
ObrazekObrazek

Wróć do „Wywiady - Komentarze”